18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kompas polityczny

Wiewór • 2018-01-25, 10:02
Znalazłem w internecie taką o to ciekawostkę.
Kompas polityczny. Odpowiadacie na kilka prostych pytań i aplikacja wskazuje po której znajdujecie się stronie politycznej barykady.

Mój wynik to centrolewica-liberał.

Zachęcam do zrobienia testu naszych największych "prawicowych" ujadaczy i nacjonalistów. Zwłaszcza lisów, arcyinkwizytora janlaw, dalita, poligona i ludowych filozofów.
Wyniki mogą być dla was szokujące bo okaże, się, że wam braknie skali na lewo w momencie gdy ja "lewak" jestem centrolewicowy :)




Kompas polityczny

PS. Test jest dostępny w języku urzędowym wielkiego lechickiego imperium także nawet niewykształcona sadolowa część nie będzie mieć problemów z wypełnieniem.

MakKfacz

2018-01-25, 13:03
janlew napisał/a:



Nie, to nie możliwe...

spoiler



Ten pośrodku to kaczyński po botoksie?

KillerLaugh

2018-01-25, 13:03
MakKfacz napisał/a:

nowynick,

Socjopatę miałbyś w rogu authoritarian/right.



To jest test preferencji politycznych, a nie zaburzeń osobowości. Gdyby jednak się uprzeć i na podstawie znanych faktów umieścić na tym schemacie np. Katarzynę Waśniewską, zdiagnozowaną socjopatkę, usadziłbym ją za kratami lewej strony wykresu. Pomyśl, wyzwolona i rozwiązłą, krytyczne spojrzenie na patriarchat i jej rolę jako matki, zwolenniczka aborcji bez ograniczeń wiekowych, ciągnęła socjal i trzymała sztamę z lewakiem Rutkowskim :krejzi:

Wiewór

2018-01-25, 14:35
MakKfacz napisał/a:



Ten pośrodku to kaczyński po botoksie?


I chyba stoi na "na barana" na mariuszu.

TB303

2018-01-25, 15:47
A ch*j, też się pochwalę.
Cytat:

Your Political Compass
Economic Left/Right: 5.13
Social Libertarian/Authoritarian: -0.15



The_Generat

2018-01-25, 19:40
"PS. Test jest dostępny w języku urzędowym wielkiego lechickiego imperium także nawet niewykształcona sadolowa część nie będzie mieć problemów z wypełnieniem."

taaaa znając sadolowych fajterów to całymi rodzinami ten test "rozwiązują"

Wiewór

2018-01-26, 08:31
Szkoda, że temat zdechł. Jednak cel pośrednio osiągnięty. Sadolowe "prawicowe" szczekacze nabrały wody w usta i żaden nie pochwalił się wynikiem. Przypadek? Nie sondze.

~Velture

2018-01-26, 17:10
Abraxus napisał/a:

Szkoda, że temat zdechł. Jednak cel pośrednio osiągnięty. Sadolowe "prawicowe" szczekacze nabrały wody w usta i żaden nie pochwalił się wynikiem. Przypadek? Nie sondze.


Masz i zwal se konia.

Zatkało kakało?


Wiewór

2018-01-26, 17:37
Ile prób ci zajeło osiągnięcie w wyniku takiego jak chciałeś? :amused:

~Velture

2018-01-26, 18:18
Abraxus napisał/a:

Ile prób ci zajeło osiągnięcie w wyniku takiego jak chciałeś? :amused:


Tak sobie to tłumacz.
Dostałeś wynik który ci nie pasuje i już masz ból p*zdy bo twoja teoria legła w gruzach lewaczku.

Wiewór

2018-01-26, 18:56
Jesteś jeszcze głupszy niż myślałem jak uważasz że ja się dam nabrać na ten wynik.

~Velture

2018-01-26, 20:33
Abraxus napisał/a:

Jesteś jeszcze głupszy niż myślałem jak uważasz że ja się dam nabrać na ten wynik.


Jesteś jeszcze głupszy niż myślałem... a nie sorka... nie możesz być jeszcze głupszy...
Jesteś jak totalna opozycja która nie zgadza się z wynikiem wyborów w Polsce albo zwolennicy hilton w usa którzy nie akceptują wyniku trumpa.

Znajdź sobie dziewczynko dowolny powód, który ciebie uszczęśliwi, dlaczego nie wpasowałem się w twoje lewackie oczekiwania i tym sobie to tłumacz.
Na zdrowie.

Prosiłeś o zrobienie testu. Zrobiłem abyś się odpie**olił ale dla ciebie to mało.
Podaj mi może co mam kliknąć w odpowiedziach abyś poczuł się seksualnie zadowolony to ci wkleję abyś się spełnił.

Bez odbioru. Nie wchodzę w ten temat więcej płaczku.

lesiot

2018-01-27, 03:41
Velture napisał/a:

esteś jak totalna opozycja która nie zgadza się z wynikiem wyborów w Polsce


Serio? Z całym szacunkiem... ale obecna opozycja jest jedyną partią od 27 lat rządów w Polsce, która po wyborach nie pokrzykiwała "wybory sfałszowano".
A nie chcę wskazywać, która partia najczęściej zarzucała fałszowania wyborów.

Naprawdę trzeba być wyjątkową tępą pałą szamana, żeby nie umieć rozróżnić "nie zgadzanie się z wynikami wyborów" od "nie zgadzanie się na styl rządzenia i wprowadzane zmiany na gorsze". To jest poziom pewnej pani profesor z obecnej ekipy rządzącej, która powtarza dokładnie takie same brednie, pomimo, że nikt nie powtarza, że wybory sfałszowano.

Więc jeżeli chcesz się udzielać w tematach politycznych w pierwszej kolejności, zacznij myśleć samodzielnie i nie powtarzaj bezmyślnie głupich sloganów, które Ci "prezes" na kartce przygotował do kopiowania.

poligon6

2018-01-30, 14:02
Pytania sa tendencyjne i sugeruja odpowiedź jak to mawiał klasyk. Zwłaszcza te o korporacjach i totalnym przyzwoleniu na robienie czegokolwiek (slawne słowa własciciela Nestle że woda deszczowa powinna byc płatna). Oczywiscie dajac przyzwolenie korporacjom i pozbawiajac ich wszelkiej kontroli przesuwasz sie na lewo w drabince, gdzie z wolnosciowego punktu widzenia jest wszystko jedno czy wali cie neosocjalizm w wykonaniu UE czy wielka korporacja zbierajaca o tobie informacje w sieci.

O innych kwiatkach nie wspomne bo takie testy nadaja sie do Bravo Girl.

lesiot

2018-01-30, 14:52
poligon6 napisał/a:

Oczywiscie dajac przyzwolenie korporacjom i pozbawiajac ich wszelkiej kontroli przesuwasz sie na lewo w drabince



Coś Ci się pomyliło... wolność gospodarcza to w prawo.

poligon6

2018-01-30, 15:03
"Coś Ci się pomyliło... wolność gospodarcza to w prawo."

Mój błąd, przesuwasz się w strone liberalizmu. Co nie zmienia faktu że pytania sa nielogiczne. Albo taki kwiatek o seksie pozamałżeńskim. Co to ma do rzeczy? Chyba nikt nie lubi byc walony w rogi bez wzgledy na poglądy. Rozumiem pytanie o aborcje, a raczej jej całkowity zakaz, bo tu jasno sa okreslone poglady. Tak samo pytanie o rasy, wiedomo że sa róznice wynikajace z biologi, ale konkretna odpowiedz albo przesuwa cię strone albo Hitlera albo Ghandiego. Dlatego jest to coś w stylu testów z Bravo Girl, jaka laska jesteś.

Your Political Compass
Economic Left/Right: 0.88
Social Libertarian/Authoritarian: -1.38