18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komitet powitalny

black_fucker • 2021-11-15, 22:23
Stabilna sytuacja na Polskiej granicy


Sv...........ge

2021-11-16, 07:52
youzeck1984 napisał/a:

Moja Babcia zawsze to powtarza, a ma 88 lat więc trochę życia przeżyła: „ze wschodu, nigdy nic dobrego nie przyszło”



Poza nią. Czy ona przyszła skąd innąd

rata81

2021-11-16, 08:14
k***y białoruskie. To oni są uchodźcami czy ciapaci. :-/

lolaxxdd

2021-11-16, 08:18
Trzymajcie się Panowie wszyscy tu jesteśmy z Wami nie puszczajcie tego,,, bydła,, .Dziękujemy za dobrą ROBTĘ.Pozdrawiamy .SZACUN.

aaaaaaaaaaaaaa

2021-11-16, 08:35
Zgłaszam się na ochotnika.
Jak zapytają o powód powiem, że nazwisko zobowiązuje.
Jestem Dolas, Franek Dolas.
A tak serio, ja tam bym nie mógł służyć, w końcu bym strzelił.

0rion

2021-11-16, 08:37
japie**ole czytam te komentarze, niedowierzam jakie z was balwany. jeden niewlasciwy ruch i mamy k***a wojne praktycznie na podworku, a na to tylko czeka putin i jego dz**ka lukaszenko, zeby zrobic nam donbas na podlasiu. pie**olicie o tych zolnierzach z za tej klawiatury jak byscie cokolwiek wiedzieli o dzialaniu pod presja k***a wstyd w obliczu wojny nawet sie nie potrafimy pojednac.

Mirek19850509

2021-11-16, 08:43
To się skonczy konfliktem zbrojnym na terenie granic ,jak nic

gacek2121

2021-11-16, 08:48
FiLiPeKkkkkk napisał/a:

Objaśniam dla niewtajemniczonych: ciapate nie chcą polskiego 500+, bo za ten zasiłek to mogą zrobić zakupy w Biedronce na góra tydzień. Oni chcą dostać się do Niemiec. Tylko problem polega na tym, że jeśli my ich wpuścimy, to Niemcy ich nie wpuszczą, a zgodnie z prawem będą musieli wypie**alać z powrotem. A jeśli my ich wyjebiemy na Białoruś czyli tam skąd przyjechali to Białoruś ich nie wpuści. Bo nie pozwoli na to hegemon Putin. Łukaszenka to zwykły szambelan, klęczy i opie**ala Putinowi po same jaja. Ja nie jestem zwolennikiem obecnej władzy, ale akurat tutaj trzeba twardo trzymać stanowisko ze nie można ich wpuścić. Co więcej, chciałbym z całego serca żeby do nich napie**alali z broni, bo może wtedy by się uspokoiło. Ale to nie USA, żeby takie rzeczy robić. Polska tez jest wrzodem na dupie Europy. Jak widać ani NATO ani UE nie kwapi się żeby tu wysłać kilka tysięcy zbrojnych. A zyskuje na tym Putin. Ani ja ani Wy Drodzy Sadole nie dozyjecie tych czasów, że Polsza podzieli los ukraińskiego Krymu. To zobaczą nasze dzieci i wnuki. Niby od upadku komuny jest spokój, nikt nas nie napada, ale do czasu. Rosja to zawsze będzie wróg wiec jest im na rękę po cichu pomagać i napuszczać ciapatych.
Jeśli ktoś jest zwolennikiem wpuszczania ich do kraju to niech od razu udostępni swoją starą do dymania przez kozojebców. Oni się nie dostosowują do panujących zasad. Oni mają swoje i tych się trzymają. Podsumowując, to nie jest polityczny show. Po prostu przez Polskę, odźwiernego Europy mają najłatwiejszy dostęp na Zachód.
I żeby była jasność. W świetle obowiązującego prawa żeby przekroczyć granice RP trzeba mieć do tego zezwolenie. Każdy kto takiego nie posiada, próbując przekroczyć granicę nielegalnie popełnia przestępstwo z Art. 264 kodeksu karnego.
Zagrożone jest to karą pozbawienia wolności, ale chyba nie muszę tłumaczyć, że nie jest nam na rękę w tej sytuacji jeszcze bardziej obciążać sądownictwo, a dodatkowo utrzymywać w pierdlu brudasów.
Ta sytuacja jeszcze będzie trwała jakiś czas. I żaden mur tu nie pomoże. To co powinno bulwersować najbardziej to nie fakt, że oni próbują się przedostać. Nielegalni imigranci zawsze byli. Bulwersujące jest to, ze codziennie słychać o tym, że grupa kilkudziesięciu ludzi próbowała się przedostać, a połowy z nich nie odnaleziono. Zatem granica jest dziurawa jak sito.
j***ć ciapatych!



Czy granica jest dziurawa ? Pewnie ze jest bo to nie jest parkan między sąsiadem. To że nie wszystkich udaje się wyłapać wynika tylko z liczebności w jakiej przekraczają granice :) służby graniczne nie były szkolone do takich działań bo ich nie było dlategk nikt nie myślał nawet o tego typu szkoleniach.

Wiewór

2021-11-16, 09:31
Jak widać nasi żołnierze pełna kulturka.

ligo

2021-11-16, 10:14
moim zdaniem robimy ogromny błąd, że wdajemy się w dyskusje.... Powinny być tablice, napisane w kilku językach, że nielegalne przekroczenie granicy grozi śmiercią... i nie nie chodzi mi o to by kogoś zabijać... jestem daleki od tego... ale gdyby kulki zaczęły latać im nad głowami sytuacja była by zupełnie inna ...zupełnie...

Raflik

2021-11-16, 10:19
A ja bym zrobił szkolenie z Chemii po stronie Polskiej, czyli maski włóż i sprawdzamy szczelność masek przy pomocy Chloropikryny.

Filemon

2021-11-16, 11:09
niech ich wkoncu wpuszcza na polska strone, zbiora wszystkich do kupy i rozsztrzelac i po problemie...

Adrian92

2021-11-16, 12:00
V.A.L.A.K napisał/a:

Nie interesuje się zbytnio polityką i tymi wszystkimi przepychankami, ale ta sytuacja wygląda serio poważnie. Niech ktoś mi serio wytłumaczy, dlaczego NATO i reszta "wspólnoty" nie wysyła tutaj wojsk/wsparcia?
Nasz rząd tego nie chce, czy zwyczajnie mają na nas wyj***ne i zamykają oczy, bo myślą, że samo się rozwiąże?
Wiadomym jest. że ta ludność już nie wróci tam skąd przybyła, więc nasuwa się pytanie, co teraz?



A co ma NATO w tym momencie zrobić? Wysłac swoje czołgi na granicę? Czy wyobrażasz sobie, żeby żołnierze np USA teraz stali na granicy 24/h? Albo w odwrotnej sytuacji, polscy żołnierze mieli jechac do stanów stac na granicy bo USA sobie nie radzi z emigrantami z Meksyku? Tak naprawdę nie ma potrzeby na ten moment angażować żadnych wojsk spoza Naszego kraju. Na razie walczymy ze zwykłymi ludźmi i prowokacją z białorusi. Jak nie zaczniemy być bardziej konkretni, armatki wodne, broń gładkolufowa to zaraz będą sobie pozwalac na znacznie więcej.

jozue

2021-11-16, 12:09
ch*jowe światło maja , nic nie widać, ale może tak specjalnie