18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komitet powitalny

black_fucker • 2021-11-15, 22:23
Stabilna sytuacja na Polskiej granicy


Tetrix

2021-11-16, 01:06
Troche szkoda, że do sforsowania naszej granicy wystarczy jakaś kładka zaj***na z płota ze wsi obok :catfacepalm:

sokol358

2021-11-16, 01:15
youzeck1984 napisał/a:

Moja Babcia zawsze to powtarza, a ma 88 lat więc trochę życia przeżyła: „ze wschodu, nigdy nic dobrego nie przyszło”



Nikogo nie bronie, ale pamietaj ze jestesmy praktycznie tym samym słowianskim gównem. To ze masz troche lepiej jest wynikiem czystego przpadku ze sie tu urodziles, wiec nie czuj się jakoś szczególnie lepszy.

7wporzondku

2021-11-16, 01:30
sokol358 napisał/a:

Nikogo nie bronie, ale pamietaj ze jestesmy praktycznie tym samym słowianskim gównem. To ze masz troche lepiej jest wynikiem czystego przpadku ze sie tu urodziles, wiec nie czuj się jakoś szczególnie lepszy.



Mordo to nie przypadek, ryju

Raflik

2021-11-16, 01:30
Nigdy jeszcze tak bardzo nie chciałem żeby zima szybko przyszła jak teraz plus po minus 20 w nocy.

PoProstuNIKT

2021-11-16, 02:33
Ja bym podłączył dwa kable do tego ogrodzenia, najlepiej z trakcji wysokiego napięcia. Ale byśmy mieli filmów na sadolu :amused:

Billans

2021-11-16, 04:47
youzeck1984 napisał/a:

Moja Babcia zawsze to powtarza, a ma 88 lat więc trochę życia przeżyła: „ze wschodu, nigdy nic dobrego nie przyszło”



z zachodu, północy i południa też nie xD

zubek25

2021-11-16, 05:48
k***a jak na warte stawiali to 2 magazynki pelne i jebac kazali kazdego co sie na jednostke wpie**oli a przez granice pelzna jak szczury i nawet nie przeladuja

matys2031

2021-11-16, 06:14
Co jak co ale brawo dla chlopakow za bronienie nas przed tym gownem. Lekko nie maja staojac na zimnym caly dzien....

notak

2021-11-16, 06:27
białoruska szmata pie**olona,
każdy łach który działa w służbie łukaszenki powinien mieć to naklejone na czole

youzeck1984 napisał/a:

Moja Babcia zawsze to powtarza, a ma 88 lat więc trochę życia przeżyła: „ze wschodu, nigdy nic dobrego nie przyszło”



warto cytować i przypominać, bo wielu starszych ludzi tak mawiało

Kiler11

2021-11-16, 06:43
TranzystorWyklęty napisał/a:

Teoretycznie dobrze, że nasze słuzby pilnują granicy, ale mogliby się zachowywać profesjonalnie. Dają się prowokować do jakichś wyzwisk, tamci pewnie nagrywają i pokazują światu jakie chamy z naszych żołnierzy.



Profesjonalnie? O czym Ty piszesz czlowieku!? Jebia ich po oczach w nocy jakimis latarkami lub stroboskopami, rzucaja kamieniami lub ch*j wie czym i do tego wyzywaja a Ty piszesz o jakims profesjonalizmie. Widać kto w szkole byl caly czas jeba.. w dup...

:!:

agn2308

2021-11-16, 06:48
Sidek112 napisał/a:

Strzelać i tyle a nie pie**olić sie znimi ...



Poj***ny jesteś? Tu nie chodzi o imigrantów. Nigdy nie chodziło. Tu właśnie Białoruś czeka na pierwszą kulę z naszej strony by móc ogłosić napaść na swój kraj, a co za tym idzie? ... Putin.
No i masz 3 wojnę.

Lukalu

2021-11-16, 06:55
yigebek291 napisał/a:

Czy ktoś mi wyjaśni o co tam właściwie chodzi? Dlaczego Ci ludzie po prostu nie przekroczą normative granicy, jak setki innych osób udających się z tamtego regionu do PL? Mogę się mylić, bo zupełnie się tym nie interesowałem, ale mi to wyglada na jakiś show polityczny, ewentualnie temat zastępczy żeby przykryć inny, reakny i bardziej poważny problem (jak np nadal niesprawna służba zdrowia)



Chodzi o to ze polska musi sie nauczyć zyc j***na banda nieudacznikow przypomonam o 70milonach za respiratory wałek wszedzie w tej polsce

Hvrittinge_sx

2021-11-16, 07:09
k***a to solidy mają 2l butle z pieprzem, powinni zapie**olic chmare na 10m. Z mojej strony pelne poparcie dla Polskich służb.

Myxxer

2021-11-16, 07:17
youzeck1984 napisał/a:

Moja Babcia zawsze to powtarza, a ma 88 lat więc trochę życia przeżyła: „ze wschodu, nigdy nic dobrego nie przyszło”



Ja jednak mam nadzieję że coś dobrego ze wschodu przyjdzie w tym roku, zima i temperatury -30 ;)

San_Escobarro

2021-11-16, 07:34
Buciek napisał/a:

Siema, mogę poprosić o źródło żebym mógł ściągnąć film i przekazać dalej?



jebie od ciebie jakims tvnem

7wporzondku napisał/a:

Mordo to nie przypadek, ryju



Mordo no jak k***a nie XD równie dobrze mogłeś urodzić się w jakimś k***a Kongo i nawet byś nie wiedział, że sadol istnieje, ryju