18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Komitet powitalny

black_fucker • 2021-11-15, 22:23
Stabilna sytuacja na Polskiej granicy


andrzejrobert75

2021-11-15, 23:21
p47 napisał/a:

Temat zastepczy.. to ze wojsko polskie nie ma jaj to wiemy nie od dzis.



Teraz to brodacze w rurkach.. .

Tryper

2021-11-15, 23:30
Wytłumacz ktoś co przedstawia nagranie? Nie hejt, serio nie widać zbyt wiele.

Budrys2000

2021-11-15, 23:33
Tak przeklinać, przy biednych, wygłodzonych, zmarzniętych, przerażonych dzieciach ....

;-)

PANLACH

2021-11-15, 23:35
Kolego radzę takich filmów nie wstawiać SKW czuwa .

mgrhans

2021-11-15, 23:36
youzeck1984 napisał/a:

Moja Babcia zawsze to powtarza, a ma 88 lat więc trochę życia przeżyła: „ze wschodu, nigdy nic dobrego nie przyszło”



Moja babcia mówiła dokładnie tak samo. Tylko, że już niestety nie żyje. Polać Twojej babci!

Ot...........yn

2021-11-15, 23:39
youzeck1984 napisał/a:

Moja Babcia zawsze to powtarza, a ma 88 lat więc trochę życia przeżyła: „ze wschodu, nigdy nic dobrego nie przyszło”



Napisałem to tutaj jakiś czas temu, to zostałem wyśmiany, a w komentarzach pisano mi, że jestem nazistą, bym się zamknął i sp***alał, że takie rzeczy o Rosjanach wypisuję.

Musashi_Miyamoto

2021-11-15, 23:54
"Tego ch*ja trzeba wyciągnąć i mu naj***ć" :D Dziękuje Panowie, za ciężką pracę i jak widać za to że natura wynagrodziła bo słychać po okrzykach ale i też po chyba trochę ze stresowanych białoruskich żołnierzach którzy jacyś tacy obrażeni z takimi okrzykami ale jednak szybko uciekli.

yigebek291 napisał/a:

Czy ktoś mi wyjaśni o co tam właściwie chodzi? Dlaczego Ci ludzie po prostu nie przekroczą normative granicy, jak setki innych osób udających się z tamtego regionu do PL? Mogę się mylić, bo zupełnie się tym nie interesowałem, ale mi to wyglada na jakiś show polityczny, ewentualnie temat zastępczy żeby przykryć inny, reakny i bardziej poważny problem (jak np nadal niesprawna służba zdrowia)



Chodzi o to że Putin i Łukaszenka rozpuścili ogłoszenia i plotki żeby lecieć do Białorusi bo tańsze bilety a potem przejść granicę z Polską bez papierów i baiałoruscy wojskowi mieli pomagać. Nie wiadomo też kto to dokładnie jest niektórzy mimo że czarnoskórzy mieszkali w Rosji po kilka lat. Ostatecznie zostali okradzeni z pieniędzy przez reżim białoruski który uznał że Polskę to tylko wystarczy przycisnąć i przepchnąć migrantów ale tam jest taki problem że wszyscy Ci kacapi uwierzyli już w własną propagandę o zgniłym zachodzie i chłopcach w rurkach a tu wchodzą w kontakt białoruscy poborowi z jakimiś gościami z wojskowych jednostek specjalnych i mimo że pełnego kontaktu nie ma to czują i się wycofują że to nie jest tak jak Baćka Łukaszenka i Ruskie portale gadają że trzeba iść na URRRRrrrraaaa i wszystkich rozjedziemy ze też są rzucani po prostu na rzeź.

To tak po krótce, wybacz ale pewnych tematów nie da się komuś od razu w jednym akapicie zobrazować. Wojnę hybrydową nam wypowiedzieli i ona już wiele wiele miesięcy temu miała swoje inne zwroty gdy trwały zamieszki na ulicach Białorusi.

mgrhans napisał/a:

Moja babcia mówiła dokładnie tak samo. Tylko, że już niestety nie żyje. Polać Twojej babci!





TranzystorWyklęty napisał/a:

Teoretycznie dobrze, że nasze słuzby pilnują granicy, ale mogliby się zachowywać profesjonalnie. Dają się prowokować do jakichś wyzwisk, tamci pewnie nagrywają i pokazują światu jakie chamy z naszych żołnierzy.



A moja babcia mi mówiła że jak od zachodu weszli niemcy a od wschodu kacapy to z dwojga złego ludzie już w stronę tych niemców wyoleli uciekać.

dudek2733

2021-11-15, 23:55
Najlepiej bylo by ogarnąć wozy straży pożarnej polać wodą po brudasach i niech k***y z zimna zdychają

fumoffu0_0

2021-11-16, 00:03
Ale się tym jaracie co nie? Polska husaria broni Europy, cały świat wam dziękuję.....

k***a to jak bardzo polski naród jest poj***ny nie da się tego opisać. Ja się tylko zastanawiam jak oczy polaków są skierowane na granicę, co w międzyczasie odpie**ala się w rządzie.

wertuqq

2021-11-16, 00:12
fumoffu0_0 napisał/a:

Ale się tym jaracie co nie? Polska husaria broni Europy, cały świat wam dziękuję.....
k***a to jak bardzo polski naród jest poj***ny nie da się tego opisać. Ja się tylko zastanawiam jak oczy polaków są skierowane na granicę, co w międzyczasie odpie**ala się w rządzie.



Jak już śmieciu piszesz słowo Polak, to rób to poprawnie.

V.A.L.A.K

2021-11-16, 00:17
Nie interesuje się zbytnio polityką i tymi wszystkimi przepychankami, ale ta sytuacja wygląda serio poważnie. Niech ktoś mi serio wytłumaczy, dlaczego NATO i reszta "wspólnoty" nie wysyła tutaj wojsk/wsparcia?

Nasz rząd tego nie chce, czy zwyczajnie mają na nas wyj***ne i zamykają oczy, bo myślą, że samo się rozwiąże?

Wiadomym jest. że ta ludność już nie wróci tam skąd przybyła, więc nasuwa się pytanie, co teraz?

maniu_1962

2021-11-16, 00:36
V.A.L.A.K napisał/a:

Nie interesuje się zbytnio polityką i tymi wszystkimi przepychankami, ale ta sytuacja wygląda serio poważnie. Niech ktoś mi serio wytłumaczy, dlaczego NATO i reszta "wspólnoty" nie wysyła tutaj wojsk/wsparcia?
Nasz rząd tego nie chce, czy zwyczajnie mają na nas wyj***ne i zamykają oczy, bo myślą, że samo się rozwiąże?
Wiadomym jest. że ta ludność już nie wróci tam skąd przybyła, więc nasuwa się pytanie, co teraz?





Jak wpuścimy tu NATO, wojska żabojadów albo frontex lub inny eurokołchozowa instytucję to mamy na karku obserwatorów i pejsate media. Za polanie wodą perskich książąt będzie lewacki skowyt na cały świat.

NATO i instytucje UE to wydmuszki. Art 4 mówi tylko o tym że się zbiorą, pogadają,. popiją i wyrażą zaniepokojenie. Zobacz że już się zbierają tydzień żeby tego użyć. W tym czasie makrela i makaron gadają z Putinem ponad naszymi głowami.

Frontex to 600 urzędników. W ramach pomocy Litwie wysłali tam 60 strażników......głównie Polaków (!)

Mzimu

2021-11-16, 00:37
fumoffu0_0 napisał/a:

Ale się tym jaracie co nie? Polska husaria broni Europy, cały świat wam dziękuję.....
k***a to jak bardzo polski naród jest poj***ny nie da się tego opisać. Ja się tylko zastanawiam jak oczy polaków są skierowane na granicę, co w międzyczasie odpie**ala się w rządzie.



W końcu do nich dotarło, że Rosja zaatakuje. Póki co nas nękają, testują odpowiedź, sprawdzają sojusze itd. Ale prędzej czy później czeka nas wojna z Rosją, najprawdopodobniej na małą skalę (na wielką skalę ich nie stać).

A co do husarii, to niby co mamy zrobić? Wpuścić te rzesze do nas? Och*jałeś do reszty?

Pralpunkt

2021-11-16, 00:43
Dlaczego płot nie jest pod prądem??

pemo997

2021-11-16, 00:56
Czuję dumę :) Brawo brawo i jeszcze raz k***a mać brawissimo!!!! :D

Pralpunkt napisał/a:

Dlaczego płot nie jest pod prądem??



PrunD drogi, szkada na nich :D