18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kolejny dowód na to, że ciapaci w Europie to samo zło.

guciaszek • 2014-03-03, 19:26
W środę byłam w Amsterdamie na małej wycieczce. Po całym dniu łażenia stwierdziłyśmy z koleżanką, że przydałoby się coś zjeść. Jako, że mam uraz do jedzenia w nieznanych knajpkach, szukałyśmy czegoś popularnego, bezpieczniejszego i bardziej neutralnego niż specyfiki tureckiej kuchni. Znalazłyśmy jakieś New York Pizza i postanowiłyśmy tam wstąpić. Zdziwiło mnie, że sprzedawcą był ciapaty, ale w Holandii jest ich ty tyle, że to żadna nowość, więc uśpiłam czujność. Zamówiłyśmy po kawałku pizzy (swoją drogą była bardzo słaba) i skonsumowałyśmy w "lokalu". Przy wyjściu zorientowałam się, że coś jest nie tak - otóż nieumyślnie odwiedziłyśmy ciapacką kebabownię ulokowaną w taki sposób, że wydawało się, że wchodzi się do tego New York Pizza, a w rzeczywistości lądowało się w złudnie podobnej muslimskiej knajpie z pizzami, kebabami i jakimiś dziwnymi rzeczami... Tak więc sprytne ciapasy korzystały na reklamie sąsiadującej z NYP, ściągając niewinnych klientów. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że oczywiście złapały mnie dolegliwości żołądkowe i miałam 2 dni nudności i bólu brzucha po tej j***nej pizzy. U brudasów to było do przewidzenia. Po tym incydencie jeszcze bardziej ich nie lubię.



PS. Dla rozjaśnienia - mieszkam na holandii, stąd MAŁA wycieczka do Amsterdamu.

Grubasss

2014-03-03, 19:29
Masz PIwo ostatnio też sie u brudasów zatrułem A TFU !!!

Robass1994

2014-03-03, 19:34
Masz nauczke.W swojej kuchni nikt by ci takiej niespodzianki nie zrobił.

pituzdg

2014-03-03, 19:37
" mieszkam na holandii" wat??

trololololololo

2014-03-03, 19:39
A ja myślałam, że mieszkasz W Holandii.
A nie napiłaś się przypadkiem po tym piwka (siuśków) w jednej z holenderskich cafejeczek gdzie kufle nie są zbyt dokładnie myte (o ile włożeniem kufla do pomyjów ze śladowymi ilościami płynu i całą masą syfu można nazwać myciem)?

mesiash

2014-03-03, 19:39
Narzekasz na ciapaków, a sama nie potrafisz kilku zdań porządnie napisać. No k***a...

trololololololo

2014-03-03, 19:44
A tak poza tym, jakbyś weszła do prawdziwej tureckiej RESTAURACJI a nie do byle gówna, to byś zobaczyła że potrafią prowadzić knajpeczki ładniejsze i oferujące zajebiste żarełko w przeciwieństwie do holenderskich snack barów z okienkami na ulicy i ludźmi żrącymi na stojaka śmierdzące frikandele za 1OJRO.

Hrodgar

2014-03-03, 20:17
Tu nie potrzeba więcej dowodów, tu potrzeba AK47, i pozwolenie na odstrzał ciapaków, wraz z zapłatą dajmy na to 50 Euro za 1 ciapatego.

Kaskaderdx10

2014-03-03, 20:21
za pomylenie wejść do knajpy możesz winić tylko siebie
pewnie blondynka...

Zielonek92

2014-03-03, 21:22
przywieź mi troche baku baku :D

Ne...........es

2014-03-03, 21:22
jestes tepa p*zda i nie wiesz gdzie wchodzisz. a to ze ciapaci sa madrzejsi od ciebie i ow debilow wykorzystuja to brawa dla nich

~Imperator

2014-03-03, 21:22
Masz szczęście że cię dupa nie piecze... :hitler: :amused:

qulanogilewej

2014-03-03, 21:32
a już myślałem że cię zgwałcili, zwłoki poćwiartowali i wrzucili do kebaba - a następnie zgwałcili kebaba i rzucili psom - które też zgwałcili i pokroili do kolejnego kebaba którego...

KorniShawn

2014-03-03, 21:38
Droga społeczność sadola: jesteście j***nymi ch*jami, nie pozdrawiam i oby Wasze świnki morskie zdechły.