18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kolejny dowód na to, że ciapaci w Europie to samo zło.

guciaszek • 2014-03-03, 19:26
W środę byłam w Amsterdamie na małej wycieczce. Po całym dniu łażenia stwierdziłyśmy z koleżanką, że przydałoby się coś zjeść. Jako, że mam uraz do jedzenia w nieznanych knajpkach, szukałyśmy czegoś popularnego, bezpieczniejszego i bardziej neutralnego niż specyfiki tureckiej kuchni. Znalazłyśmy jakieś New York Pizza i postanowiłyśmy tam wstąpić. Zdziwiło mnie, że sprzedawcą był ciapaty, ale w Holandii jest ich ty tyle, że to żadna nowość, więc uśpiłam czujność. Zamówiłyśmy po kawałku pizzy (swoją drogą była bardzo słaba) i skonsumowałyśmy w "lokalu". Przy wyjściu zorientowałam się, że coś jest nie tak - otóż nieumyślnie odwiedziłyśmy ciapacką kebabownię ulokowaną w taki sposób, że wydawało się, że wchodzi się do tego New York Pizza, a w rzeczywistości lądowało się w złudnie podobnej muslimskiej knajpie z pizzami, kebabami i jakimiś dziwnymi rzeczami... Tak więc sprytne ciapasy korzystały na reklamie sąsiadującej z NYP, ściągając niewinnych klientów. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że oczywiście złapały mnie dolegliwości żołądkowe i miałam 2 dni nudności i bólu brzucha po tej j***nej pizzy. U brudasów to było do przewidzenia. Po tym incydencie jeszcze bardziej ich nie lubię.



PS. Dla rozjaśnienia - mieszkam na holandii, stąd MAŁA wycieczka do Amsterdamu.

Cimek

2014-03-03, 21:39
Normalka... Sam przebywam w NL i czasem gdy wejdę do sklepu i widzę tych Ciapaków. Boje się ,że zaraz usłyszę "Allah akbar" i będę szukał swoich dziewic, gdzieś tam w przestworzach...

aldziaw

2014-03-03, 21:41
Urzekła mnie twoja historia, taka sadystyczna.

RustyRat

2014-03-03, 21:43
ciekawe ile gratisowych sosów się najadłaś ;]

dorodnykurczak

2014-03-03, 21:45
Mieszkam na holandi. przypie**ole sie jak wszyscy. chcesz zamieszkac na mojej kutandze ?

b1z

2014-03-03, 22:00
tylko idiota nie skapnąłby się, że wszedł do innego lokalu

lew3k

2014-03-03, 22:01
"mieszkam na holandii". Aż dziwne, że napisałaś to poprawnie - przez dwa "i" a nie przez jedno jak większość. typowa emigrantka...

m4ci3k

2014-03-03, 22:04
pokaż cycki

guciaszek

2014-03-03, 22:06
Przepraszam za zwrot "na holandii" - to czyste niedopatrzenie z mojej strony! Niestety nie mogę już edytować tematu, bo minęła godzina od dodania:(

Ach, jak ja kocham sadistica, sam hejt mnie otacza, ale to jest to! :) Pozdro dla wszystkich czujnych.

Na holandii, ale dowaliłam, haha.

Marshal

2014-03-03, 22:20
Nie kazda knajpa z zarciem tureckim (ciapakowym) jest zle utrzymana.
Byl ktos w Efezie na placu Przymierza (w Warszawie) - jesli tak to wie co mowie - i nie chodzi mi o samego kepsa ale o normalny obiad.

666karpiu666

2014-03-03, 22:25
Blondynka jak nic. Nie potrafi wejść do lokalu, w którym zamierza zjeść, w dodatku mieszka na holandii...

qwas253

2014-03-03, 22:36
pokaz lepiej cycuszki

Kali111

2014-03-03, 23:09
pewnie masz uraz po wizycie u mnie w restauracji jak naj***na poprosiłaś o fallusa zamiast falafla

jezyk

2014-03-03, 23:24
Też mieszkam w Holandii na szczęście w u mnie w pracy właściwie pracują sami Holendrzy, ale wystarczy wyjść na miasto, żeby zobaczyć ile tych brudasów tutaj mieszka.

PS. Z jakich regionów Holandii jesteś?

Murzyn9111

2014-03-04, 00:16
Kocham wracac z Escape z buta na centraal, zobaczyc po drodze Holendra to jak wygrac w totka ! New york pizza zadna rewelacja jak dlamnie, moze jakies piwo sadole w Amsterdamie ? takie male spotkanie integracyjne ? ;)

dram09

2014-03-04, 01:02
j***ć ciapatą Północ! Alleen Noord Brabant. Co do samego Amsterdamu, nie jeden holender powie wam że Oni już dawno przegrali to miasto, na rzecz ciapatych i czarnych.

Murzyn9111 napisał/a:

moze jakies piwo sadole w Amsterdamie ? takie male spotkanie integracyjne ? ;)



Proponuję De Wallen. :amused:

trololololololo napisał/a:

śmierdzące frikandele



To tradycyjne "danie" dało mi powód o wykłócanie się o słuszność bigosu w świetle j***nego prawa Unii. :-P