18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejni znający prawo strażnicy miejscy :D

perki • 2013-12-17, 18:14
Kolejny filmik z rozgarniętymi strażnikami


Nothus

2013-12-17, 22:05
Jako że pracuję w zawodzie nie wiele mniej hejtowanym przez wszystkich użytkowników, pragnę powiedzieć na naszą obronę, że Policja WSTYDZI się za wszystkich tego typu baranów. Jak do tej pory miałem tylko jedną tego typu akcję bezpodstawnego wezwania Policji i sprawę wyjaśniali komendanci komisariatu Policji, z którego została przydzielona interwencja i komisariatu Straży Miejskiej. Jak wiadomo - dwaj znajomi, wypili kawę i się rozeszło po kościach. My sami też nie wiele mogliśmy zrobić, tylko popukaliśmy się w czoło co to za kretyni i wracaliśmy z powrotem.

politycy, strażnicy miejscy, Policjanci i inne tego typu zawody biorą na siebie fakt, iż mogą być nagrywani podczas pełnienia służby i wykonywania swoich obowiązków. Wiadomka - nikt nie lubi świecić ryjem po internetach, ale tylko wtedy, jak wiedzą, że robią z siebie totalnych idiotów. Nikt się do Was nie przypie**oli jak jest douczony, wyszkolony i pewien swoich racji.

Nie bać się! Nagrywać! W razie czego wzywać Policję żeby im wstydu narobić. Cały odpad, który nie wszedł w szeregi Policji, poszedł jako gówno odpadowe do straży miejskiej. Zlikwidować i po problemie.

weynrob

2013-12-17, 22:09
<nothus> nie mam nic do madrych policjantow jakby co :D

komorrr

2013-12-17, 22:27
SM to ci ktorzy nie dostali sie do akademi policyjnej. Niespełnione ambicje policyjne przekładają na wyzywanie się na normalnych ludziach.

Pamiętam jak kiedys hmmm... w wieku 11 lat zabralem ojcu samochod i jezdzilem po mojej pieknej miescinie, no i nagle straz miejska, przejechali. Ufff ... ale nie wsteczny i ,, zapraszamy pana ". Pamietam ze byłem obsrany fest, ale to i mlody i glupi bylem. Pluje sobie tylko w brode, ze wtedy nie znalem kompetencji SM, nie moga zatrzymac pojazdy w ruchu, nie maja takich uprawnien ;) .

No nic, polecam i pozdrawiam.

weynrob

2013-12-17, 22:34
komorrr napisał/a:

SM to ci ktorzy nie dostali sie do akademi policyjnej. Niespełnione ambicje policyjne przekładają na wyzywanie się na normalnych ludziach.

Pamiętam jak kiedys hmmm... w wieku 11 lat zabralem ojcu samochod i jezdzilem po mojej pieknej miescinie, no i nagle straz miejska, przejechali. Ufff ... ale nie wsteczny i ,, zapraszamy pana ". Pamietam ze byłem obsrany fest, ale to i mlody i glupi bylem. Pluje sobie tylko w brode, ze wtedy nie znalem kompetencji SM, nie moga zatrzymac pojazdy w ruchu, nie maja takich uprawnien ;) .

No nic, polecam i pozdrawiam.



dobrze ze nie w wieku 7-u lat :D

ConorBro

2013-12-17, 22:42
Co on k***a nie oglądał Wardęgi?! Powinien sp***olić im na drzewo to by tych ku*asków z głowy miał. ;D

makafelki

2013-12-17, 22:58
jakim ty jesteś baranem zaczepiasz strażników na siłę prowokujesz ich reakcje a potem robisz z nich idiotów, nie masz nic lepszego do roboty w życiu? pytanie retoryczne oszczędź sobie odpowiedź

zincum

2013-12-17, 23:40
Spotkało się trzech cymbałów. Strażniki wiejskie kontra i p*zdeczka z kamerą co mało się nie popłakała.
Idź pan w ch*j z takimi materiałami.

filipsworks

2013-12-17, 23:49
Strażnik miejski, który by mnie złapał bez podstawy - z miejsca dostałby gazem po oczach. Napaść to napaść. Tyle w temacie. Nie ważne kto napada: czy jest do obcy, swój, strażnik miejski, policjant czy duch święty...

Różnica jest taka, że policjant nie wyszedłby po czymś takim z papierów przez tydzień - jeśli tylko autor filmu chciałby odpowiednio zrobić mu koło dupy - SM jest bezkarna.

klops007

2013-12-18, 00:18
TO jest jakies chore gowno ten typ co to kreci to jakas p*zda nie ma co robic w domu bo pewnie nie ma pracy tylko sobie to wymyslil jako prace i to on jest nieudacznikiem i pasozytem j***nym przeszkadza w pracy normalnym ludziom i jeszcze ich prowokuje gra cwaniaka a jak tylko go zlapia to miekka pipa i ograzu morde wydziera

zincum napisał/a:

Spotkało się trzech cymbałów. Strażniki wiejskie kontra i p*zdeczka z kamerą co mało się nie popłakała.
Idź pan w ch*j z takimi materiałami.

]

Putis

2013-12-18, 06:08
Ja powiem tak - mi też nerwów by nie starczyło na takiego typa co się przyczepił ale z drugiej strony - taka robota trzeba mieć cierpliwość, mógł odłożyć tego laptopa przejechać autem gdzie indziej no ale przecież "ja jestem wielki pan strażnik i to zwykły obywatel ma iść a ja będę stał tutaj! bo tak mi się chce" Prawda jest taka że Ci ludzie mają zbyt wysokie mniemanie o sobie, zamiast ustąpić bo widzi że gość jakiś natręt to dalej z nim w dyskusję wdaję się... Trzeba mieć trochę oleju w głowie i ustąpić ale jak przyjmują takich tępaków to cóż poradzić. Stawiają fotoradary w jakiś miejscach z dupy i potem się dziwią że ich ludzie nienawidzą skoro odpie**alają taką szopę..

Są grubi, działają nie dla ludu a przeciwko, jak trzeba interweniować to sp***alają - na ch*j nam taka instytucja, ciepłe posadki dorwali i tak to jest, postawili by im wymagania - test sprawnościowy co miesiąc, test inteligencji przy przyjmowaniu i zakaz samowoli w stawianiu fotoradarów gdzie się chcę, ucieczka zamiast interwencji karana wydaleniem i by sytuacja się zmieniła raz dwa. Brak w Polsce dobrych decyzji - chcesz być strażnikiem/policjantem? Zapie**alaj codziennie żeby zdać egzamin sprawnościowy co miesiąc.

Krak

2013-12-18, 09:17
Sprawa z strażnikami to wygląda tak, jest ograniczenie prędkości czyli kierowcy pie**olą to prawo bo uważają, że jak pojadą szybciej to i tak się nic nie stanie. Ale wykroczenie popełniają .
A w autobusie (nie piszę, do tramwaju, bo dużo tu wiesniaków i mogą nie wiedzieć co co chodzi:) są kanary. Jedziesz i myślisz dlaczego ktoś ma jechac za darmo i w ten sposób kraść. Ja zapłaciłem i jestem bo jestem uczciwy i praworządny, ale przecież można sobie interpretować rowniez w taki sposób: tak czy siak autobus jedzie i jeśli jadę bez biletu to przecież nic się nie dzieje.

anetamineta

2013-12-18, 11:01
j***ny prowokator z tego dziennikarza ,nawet go nie dotknął a ten juz prawie płacze jak by pedofil za dziecko sie zabrał . Zrobiła sie moda na kontrolowanie straży miejeskiej i policji ,w wielu przypadkach słuszna ale w wielu również nie .

reyu12

2013-12-18, 21:29
Operator kamery-"Czy Pan zna przepisy"
Strażnik Miejski-"Nie proszę Pana"

Krótko i na temat :D

Buenor

2013-12-19, 00:04
Co za pie**olenie, że moda na kontrolowanie "murzynów" na służbie... gdyby nie to, to byśmy mieli fotoradar za każdym krzakiem, ba, w krzakach by stawiali i łojenie po całości na bezczela... kiedyś nie było tyle fotoradarów i "murzynów" z takimi uprawnieniami to i kontrola nie była potrzebna. Dlaczego mają nie być kontrolowani? może komendant ma ich kontrolować? który sam wydaje polecenie postawienia radaru w danym miejscu (często absurdalnym). Oni egzekwują przestrzeganie przepisów to i obywatele kontrolują prawidłowość jego przebiegu. Proste. Macie nieuzasadniony ból dupy.
Btw, z pierwszym mandatem z niewidocznego radaru każdy zmienia zdanie ;]