18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejni znający prawo strażnicy miejscy :D

perki • 2013-12-17, 18:14
Kolejny filmik z rozgarniętymi strażnikami


wolek14

2013-12-17, 20:01
usunięte

303

2013-12-17, 20:33
Fajny fragment:

-Ale proszę pana czy pan zna prawo?
-Ni proszę pana

j***ne spasione darmozjady, jak by im zrobić test sprawności to przy przebieraniu się w strój sportowy by się spocili i zesrali na zielono

pjerduch

2013-12-17, 20:48
Już oglądając to wk***iłam się niemiłosiernie.

go...........ek

2013-12-17, 20:50
pjerduch napisał/a:

Już oglądając to wk***iłam się niemiłosiernie.



to wracaj do kuchni smażyć placki to się uspokoisz:)

Patrysio

2013-12-17, 20:57
"proszepana pan mnie uderzył" BUHAHAHA :D

sleepo11

2013-12-17, 20:58
Nagrywajcie różne sytuacje.

Do raportu może być wpisane kłamstwo. Ja mam problem z udowodnieniem swojej wersji przed sądem i czeka mnie zapłacenie kary.

MlodyPoliglota

2013-12-17, 21:07
co za pok***. przyszedł przeszkadzać im w pracy, bo sam nie ma co robić chyba. SM to ch*je, ale ten pojeb co robi? przyszedł ich kontrolować? a co on k***a jest, najwyższa izba kontroli? na chama nagrywa co strażnik robi na laptopie.

i jak sra w gacie przed policją. myślał ze strażnicy się przestraszą jego kamerki a tu ch*j. prawie się popłakał chłopaczek

ŁysaGłowa

2013-12-17, 21:08
Pan mundurowy z kondycją na 5+ ;)

weynrob

2013-12-17, 21:09
MlodyPoliglota napisał/a:

co za pok***. przyszedł przeszkadzać im w pracy, bo sam nie ma co robić chyba. SM to ch*je, ale ten pojeb co robi? przyszedł ich kontrolować? a co on k***a jest, najwyższa izba kontroli? na chama nagrywa co strażnik robi na laptopie.

i jak sra w gacie przed policją. myślał ze strażnicy się przestraszą jego kamerki a tu ch*j. prawie się popłakał chłopaczek



idz staremu uprasuj mundur bo jutro bedzie wygladal ch*jowo w robocie :D

Jagang

2013-12-17, 21:10
SM to ścierwo, które okrada społeczeństwo. Płacimy z ich pracę, a oni co k***a robią? Okradają nas mandatami za pierdoły ch*je j***ne. Powinni to zlikwidować. Lepiej płacić im zasiłek niż pensje za zwykłe sk***ysyństwo i okradanie niewinnych ludzi, k***a mandat za przechodzenie na czerwonym. Tusk to też ojciec przecież... Dlaczego odbierać mu pracę pie**oleni hipokryci?!

kociq

2013-12-17, 21:10
taki apel, zdrowo rozsądkowe podejście. Nie każdy strażnik to luj i darmozjad, ale bieganie za nimi i nagrywanie ich co chwile to jest już przesada. Narzekacie na państwo policyjne i "kontrole" od władzy, a tak po prawdzie to biegając z kamerami za strażnikami (bo bywa i tak, że oni interweniują gdzieś, gdzie powinni i jest filmik - oczywiście nagrywane od połowy albo przy końcu całej sytuacji- z wielkim hejtem do strażników) sami stwarzacie takie państwo. Jeden p. Emil wystarczy, człowike z wiedzą, kulturą oraz charakterem, wiec przestancie go nieuolnie podrabiać.

xts

2013-12-17, 21:11
weynrob napisał/a:

o widze tu wielu czlonkow rodzin utrzymywanych przez takich tepych ku*asow :D



prace szanuje jak najbardziej tylko pokaz mi gdzie tu jest k***a praca :D



dostałeś mandacik i dupsko cie piecze, że tak ich nie lubisz?

a ja stałem nieprzepisowo i dali mi pisemko na szybie, żeby się u nich stawić. Przepraszali mnie, że im przełożony kazał tam zapie**alać i mandaty wystawiać. Mandatu nie dostałem. Ty byś pewnie z ryjem wyskoczył jak pie**olony pan wieśniak z obornikiem na kaszloszach ile im pesji płacisz panisko k***a wielkie. ch*j płacisz. ja moge wymagać bo tyle rocznie na zus płace, że co 3 lata mógłby serce sobie przeszczepić, a ty k***a kim jesteś, pienisz się, że mandacik dostałeś i robisz z nich podludzi.

samaelpl

2013-12-17, 21:17
potty napisał/a:

Typowy cwaniaczek.
A ledwo usłyszał o policji to zaczął uciekać i wykrzykiwać, że jest "dziennikarzem".
Powinien dziękować strażnikowi, że nie oberwał z pałki i z gazu. Wtedy może by się nauczył respektować prawo(chodzi tu o konieczność wykonywania poleceń funkcjonariusza).
Zaraz dzieci się odezwą, że bronię SM. Otóż osobiście jestem za tym, by połączyć te dwie instytucje w jedną.
A co do autora filmiku, to jeśli wszyscy "dziennikarze" są tacy, to aż strach.



Co to za funkcjonariusz, który nie zna prawa i robi coś o czym nie ma zielonego pojęcia?
Piszesz o respektowaniu prawa. Zacznijmy od tego, że SM i inne tego typu "służby" najpierw niech same nauczą się to prawo respektować. ALE NIE PO ch*j, JESTEM FUNKCJONARIUSZEM MOGĘ WSZYSTKO I NIKT MI NICZEGO NIE MOŻE ZROBIĆ.
+ ta sprawność, o k***a XD
I niech mi ktoś wytłumaczy teraz po jaki ch*j jest ta cała straż wiejska, jeśli nie po to, żeby głupich okradać? Prawa nie zna, sprawności brak. :lodowka:

weynrob

2013-12-17, 21:27
xts napisał/a:



dostałeś mandacik i dupsko cie piecze, że tak ich nie lubisz?

a ja stałem nieprzepisowo i dali mi pisemko na szybie, żeby się u nich stawić. Przepraszali mnie, że im przełożony kazał tam zapie**alać i mandaty wystawiać. Mandatu nie dostałem. Ty byś pewnie z ryjem wyskoczył jak pie**olony pan wieśniak z obornikiem na kaszloszach ile im pesji płacisz panisko k***a wielkie. ch*j płacisz. ja moge wymagać bo tyle rocznie na zus płace, że co 3 lata mógłby serce sobie przeszczepić, a ty k***a kim jesteś, pienisz się, że mandacik dostałeś i robisz z nich podludzi.



mozg sobie przeszczep i sie odpie**ol ode mnie
nie trawie ich bo to tepe ch*je i wszystko w tym temacie
pozdrawiam :D

ps.nie zaplacilem nigdy mandatu od SM i wam tez to radze :)

perki

2013-12-17, 21:33
istota straży miejskiej miało byc zbieranie bezdomnych i pilnowanie żeby psy nie sraly gdzie podpadnie a teraz 90% to fotoradar w krzyakach