18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejni znający prawo strażnicy miejscy :D

perki • 2013-12-17, 18:14
Kolejny filmik z rozgarniętymi strażnikami


Jakubbu

2013-12-17, 19:29
lazi taka k***a z kamera i dupe truje cwaniaczkuajc jeszcze przy tym

weynrob

2013-12-17, 19:41
o widze tu wielu czlonkow rodzin utrzymywanych przez takich tepych ku*asow :D

xts napisał/a:



a ty tępaczku nie szanujesz ludzkiej pracy?



prace szanuje jak najbardziej tylko pokaz mi gdzie tu jest k***a praca :D

Jakubbu

2013-12-17, 19:43
weynrob napisał/a:

o widze tu wielu czlonkow rodzin utrzymywanych przez takich tepych ku*asow :D



ch*j czy straz miejska czy ktokolwiek inny. ciekawe czy bylbys taki madry gdyby w trakcie pracy podszedl do ciebie taki cwaniaczek i zaczal cie filmowac czekajac na najmniejszy blad a ty bys mu mogl gowno zrobic

gin

2013-12-17, 19:44
Skoro dziad jest na służbie to każdy z nas ma prawo chodzić za nim z kamerką i nagrywać. Jak to nie pasuje jednemu burakowi czy drugiemu to niech idzie zapie**alać do fabryki. Wk***ia mnie, że banda nieogarniętych ludzi siedzi przy tych fotoradarach. Gdyby jeszcze ustawiali je tak jak zaleca producent i zgodnie z prawem oznaczali miejsca kontroli radarowej to bym się nie przypie**alał. Instytucja która ma służyć ludziom zajmuje się ich gnębieniem. Gdyby jeszcze trzymali się w jakikolwiek sposób prawa...

lubom123@o2.pl

2013-12-17, 19:45
przede wszystkim pan niby strażnik wjejski powinien poinformowac ze zostajesz zatrzymany do czasu przyjazdu policji a tak to śmiało możesz mu kręcic sprawe o pozbawienie wolności osobistej

go...........ek

2013-12-17, 19:49
myślałem, że ten operator kamery rozpłacze się hehe:D Dobra ciota zamiast być stanowczym to k***a ucieka.. Jak jest taki pewny prawa poszedł by z nimi poczekał na policję i tyle. Swoją drogą to straż miejska nie ma testów sprawnościowych?? takie grube coś nie złapało by nawet emeryta.. i jeszcze ten tekst "a bieganie to jest uciekanie??" HAHAHA nie k***a bieganie to jest poddanie się.. Jak mają nagrywać to straż to też niech wezmą kogoś kompetentnego i konkretnego:)) Straży miejskiej nie trawie ale jestem obiektywny i nie wrzucam wszystkich do jednego wora.

weynrob

2013-12-17, 19:51
Jakubbu napisał/a:



ch*j czy straz miejska czy ktokolwiek inny. ciekawe czy bylbys taki madry gdyby w trakcie pracy podszedl do ciebie taki cwaniaczek i zaczal cie filmowac czekajac na najmniejszy blad a ty bys mu mogl gowno zrobic



daj staremu relanium :D :D i nie przezywaj tak tego filmu :)

boob47

2013-12-17, 19:52
weynrob napisał/a:

o widze tu wielu czlonkow rodzin utrzymywanych przez takich tepych ku*asow :D



prace szanuje jak najbardziej tylko pokaz mi gdzie tu jest k***a praca :D


nie kazdy musi nak***iać na budowie po 10 godzin 43 lata a pie**oli jak dzieciak

Majozen

2013-12-17, 19:54
Moje miasto, takie piękne...

stery_srh

2013-12-17, 19:54
Jakubbu napisał/a:



ch*j czy straz miejska czy ktokolwiek inny. ciekawe czy bylbys taki madry gdyby w trakcie pracy podszedl do ciebie taki cwaniaczek i zaczal cie filmowac czekajac na najmniejszy blad a ty bys mu mogl gowno zrobic


No i ch*j - prawo na to zezwala, że można nagrywać. Jeżeli komuś nie pasuje, że go mogą nagrywać, to niech zmieni zawód, jak mu tak źle. Co z tego, że gość czeka na błąd - pracuj tak, żeby błędów nie popełnić, a jak popełniasz błąd jeden za drugim, to po prostu zajmujesz się nie tym co trzeba...
Pierwszy błąd ci kuglarze zrobili, że w ogóle typa zaczepili, a później się tylko pogrążali w kolejnych...

rufi145

2013-12-17, 19:54
Wyszczekany jest:D ale to mi sie podoba :) leci piwko :)

Jakubbu

2013-12-17, 19:56
weynrob napisał/a:



daj staremu relanium :D :D i nie przezywaj tak tego filmu :)



zadne ziolka nie sa potrzebne, za to przydala by sie porzadna selekcja tych "dziennikarzy"i testy sprawnosciowe dla sm i policji :P

potty

2013-12-17, 19:56
Typowy cwaniaczek.
A ledwo usłyszał o policji to zaczął uciekać i wykrzykiwać, że jest "dziennikarzem".
Powinien dziękować strażnikowi, że nie oberwał z pałki i z gazu. Wtedy może by się nauczył respektować prawo(chodzi tu o konieczność wykonywania poleceń funkcjonariusza).
Zaraz dzieci się odezwą, że bronię SM. Otóż osobiście jestem za tym, by połączyć te dwie instytucje w jedną.
A co do autora filmiku, to jeśli wszyscy "dziennikarze" są tacy, to aż strach.

Sebbi

2013-12-17, 19:59
Potty bronisz SM oczywiscie ze tak. Bardzo dobrze robi ze ich pilnuje bo to z jego pieniedzy moich twoich idzie na tyhc darmozjadow. Ma prawo robic takie poczynania. Tylko oni sie denerwuja bo teraz nie moga udawac i nie robic nic. Brawo dla tego Pana.