18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejne szwedzkie pojebaństwo...

~Velture • 2017-10-24, 22:29
Czas zacząć kolejne szwedzkie sp***olenie umysłowe.

Kolejny raz mężczyźni dyskryminują kobiety bo kobiety miewają rzadziej orgazm niż faceci a pary homoseksualne mają częściej orgazm niż heteroseksualne.

To jeden z takich filmików gdzie myślisz sobie, że widziałeś już wszystkie absurdy z kraju byłych wikingów a tu nagle pojawia się takie coś gdzie stara, gruba feminolesba z jeżem i tatuażami pie**oli o tym aby lizać p*zdy.


waloos

2017-10-25, 12:51
@Crapshit mądrze prawi.

Autor tematu chyba na siłę chciał zrobić z tego filmu coś czym nie jest. Ten film to nie jest żadne promowanie homoseksualizmu. Procent lesbijek mających orgazm miał pokazać, że kobiety fizycznie też mogą mieć częste orgazmy i że zależy to od partnera.
Mowa była o tym, żeby faceci się postarali, zrobili kobiecie ustami albo jakimiś sex zabawkami. Nikt nikogo nie namawiał do zmiany orientacji.

Druga sprawa, to jak ktoś jest dorosły i zna życie z doświadczenia, a nie z opowiadań starszych kolegów, ten wie że orgazm kobiety jest dla faceta ogromnie ważny. Żeby to zrozumieć nie potrzeba takich filmów, to wychodzi samo z siebie. Jak zrobisz dziewczynie dobrze, to ona to doceni i sama będzie chciała wskakiwać Ci do łóżka. Za to jak wsadzisz parę razy, spuścisz się i dasz jej buzi w czoło, to seksu jej się odechce na jakiś czas. Także panowie, lesba dobrze mówiła - lizać! To jest klucz do sukcesu.

Bezoarowa

2017-10-25, 13:53
Gizmolka napisał/a:

A ja myślę, że to natura tak zbudowała kobiety, żeby nie z każdym miały orgazm. Przez to puszczają się z większą ilością samców, co w konsekwencji ma na celu rozszerzenie puli genetycznej. I niech wygrają plemniki najlepszego :lol: jak suki w cieczce.
Oczywiście nie piszę o sobie, ja jestem monogamiczna, bo mój samiec robi mi tak dobrze, że jestem w pełni zadowolona. Jak by kto się chciał czepiać :P



O k***a, tak jakby osiągnięcie orgazmu przez kobietę miało większe znaczenie przy zapłodnieniu a na pewno już się opłaca j***ć z dużą pulą mężczyzn. Ryzyko chorób dużo większe. Pamiętaj, że dane nam jest oceniać atrakcyjność osoby przez pryzmat właśnie zdrowia.

Masiu9

2017-10-25, 15:06
Wikingowie to się chyba w grobie przewracają...
Edit: Oni tam k***a salta napie**alają

Edit edit: Materiał na elektrownię zdrową dla środowiska

saxot

2017-10-25, 16:19
Wikingowie są w Valhalli a nie w niebie debilu :D

Nutzz

2017-10-25, 20:11
Velture napisał/a:


O i kolejny co w Polsce nic nie potrafił zrobić aby się utrzymać i musiał sp***alać na zmywak do UK albo do niemiec podcierać dupska w domach starości.



Akurat żyję w Polsce, tyle, że nie mam z wami nic wspólnego. Inny świat, zamknięte osiedle, zero styczności z biedą, ekonomiczną i umysłową. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że z chęcią płaciłbym wyższe podatki na takich jak wy, żeby choć odrobinę mniej chciało mi się wymiotować na wasz widok, ale wy jesteście temu przeciwni. W jakiś pokrętny sposób uważacie, że podatek progresywny, który nigdy Was nie dotknie, bo nigdy nie wkroczycie na wyższy próg, w jakiś pokrętny sposób uważacie, że ten podatek to coś złego.

Mors_Nigra

2017-10-25, 23:14
Czytam te komentarze i mamy tu idealny przykład tego, że najbardziej między sobą, lubią się gryźć przedstawiciele tego samego umysłowego sp***olenia, ale pod inną nazwą i z przeciwnej strony barykady. Raptem 15 osób spośród tu komentujących i dających piwa ma sprawnie działający mózg. Czyli Crapshit, waloos i Ci którzy dali im piwa. Reszta jest już na antylewackim haju i utraciła możliwość czytania ze zrozumieniem i wyciągania wniosków.

St...........on

2017-10-25, 23:15
Wiecie co? Jak juz szwecja upadnie, to najbardziej bedę tęsknił za marką Volvo :(

~Velture

2017-10-25, 23:26
Nutzz napisał/a:



Akurat żyję w Polsce, tyle, że nie mam z wami nic wspólnego. Inny świat, zamknięte osiedle, zero styczności z biedą, ekonomiczną i umysłową. Najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że z chęcią płaciłbym wyższe podatki na takich jak wy, żeby choć odrobinę mniej chciało mi się wymiotować na wasz widok, ale wy jesteście temu przeciwni. W jakiś pokrętny sposób uważacie, że podatek progresywny, który nigdy Was nie dotknie, bo nigdy nie wkroczycie na wyższy próg, w jakiś pokrętny sposób uważacie, że ten podatek to coś złego.


O łał. Zamknięte osiedle. Respekt ziomuś!
Jakież to szczęście, że wyj***łem z miasta i wynajmuję takim jak ty swoje mieszkania a samemu mam dom za miastem z normalnymi sąsiadami.

Widzisz chłopie... to co dla ciebie jest sufitem to dla nas jest podłogą.

Trepanatio

2017-10-26, 00:57
Jeden z tych materiałów których nie dałem rady obejżeć do końca
Co raz mocniejsze te materiały, i nie tylko na Hardzie :P

Allin23

2017-10-26, 04:09
Nic nowego, że w wielu przypadkach dla faceta dymanie kończy się na spuście i ma w dupie resztę. Ja z seksu nie mam satysfakcji jak moja kobieta nie dojdzie bo zwalić sobie dla rezultatu to można samemu. Jak sie za coś zabieram, ma być dobrze zrobione, cokolwiek to jest.

Z drugiej jednak strony to wszystko zależy jak takiego filmu się użyje. Wniosek jasny - ale jak się go podepnie pod ideologię to już jest jednak manipulacja.

Najbardziej mnie w tym wszystkim wk***ia, że tym razem choć jestem w szoku - musze się zgodzić z... Loaloa...

Straszne.

Niestety to jest poprostu logiczne że dwie homoseksualne osoby będą miały łatwiej zrozumiec potrzeby seksualne partnera. No niestety. Cokolwiek by tu nie mówic. No chyba że chcecie mi powiedzieć, że każda laska jaką obracaliście wiedziała dokładnie jak dobrze trzymać ch*ja. Albo wybieracie same profesjonalistki albo kłamiecie. Połowa nie ma pojęcia tak samo jak połowa facetów nie ma pojęcia o kobiecej anatomii.

sumka

2017-10-27, 12:58
Velture, Niezłe masz wyobrażenie o sobie ale największym twoim osiągnięciem to bycie moderatorem tutaj coś mi się wydaje. Dodatkowo skoro masz czas od 5 rano siedzieć na forum i przez 4h dodawać gówniane posty o lewakach to świadczy że jesteś jakimś cieciem na ochronie który nie ma nic lepszego do roboty. Pomijam że normalni ludzie w tygodniu o 5 rano śpią to osoby które mają dom, rodzinę i pieniądze mają ciekawsze rzeczy niż przesiadywanie po 10 godzin dziennie na forum i bycie moderatorem.

Ni...........ny

2017-10-27, 22:40
@sumka On jest Moderotorem, włazi w dupę modom z półobrotem żeby awansować :amused:
To tylko (nic nie mogę) dubler :kawa:

sumka

2017-10-28, 12:01
Niezwyciężony, Cóż jaki kraj taki Moderotor :P

Gizmolka

2017-10-28, 22:38
Bezoarowa napisał/a:



O k***a, tak jakby osiągnięcie orgazmu przez kobietę miało większe znaczenie przy zapłodnieniu a na pewno już się opłaca j***ć z dużą pulą mężczyzn. Ryzyko chorób dużo większe. Pamiętaj, że dane nam jest oceniać atrakcyjność osoby przez pryzmat właśnie zdrowia.



Oczywiście, że ma znaczenie przy zapłodnieniu orgazm.