18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Kolejne szwedzkie pojebaństwo...

~Velture • 2017-10-24, 22:29
Czas zacząć kolejne szwedzkie sp***olenie umysłowe.

Kolejny raz mężczyźni dyskryminują kobiety bo kobiety miewają rzadziej orgazm niż faceci a pary homoseksualne mają częściej orgazm niż heteroseksualne.

To jeden z takich filmików gdzie myślisz sobie, że widziałeś już wszystkie absurdy z kraju byłych wikingów a tu nagle pojawia się takie coś gdzie stara, gruba feminolesba z jeżem i tatuażami pie**oli o tym aby lizać p*zdy.


Rozchędażacz

2017-10-24, 22:34
Wikingowie to się chyba w grobie przewracają...
Edit: Oni tam k***a salta napie**alają

chocho

2017-10-24, 22:36
Dążą dalej do samozagłady. Ten naród stracił instynkt przetrwania.

Ciekawe czy doczekam upadku tego kraju i przemiany w kraj 3-go świata?

crystaldragon

2017-10-24, 22:48
Jak ktoś jest dużym zboczeńcem to nic dziwnego że gdy mu się dogodzi to zawsze osiąga orgazm, w normalnych związkach heteroseksualnych sprawa osiągania orgazmu nie dotyczy wyłącznie sfery seksualnej.

Ni...........ny

2017-10-24, 22:59
crystaldragon napisał/a:

... w normalnych związkach heteroseksualnych sprawa osiągania orgazmu nie dotyczy wyłącznie sfery seksualnej.



Dobra dobra, nie szukaj wymówek, po prostu słabo r*chasz :amused:

Jo...........23

2017-10-24, 23:09
Że tak przypomnę klasyka:


Tafariel

2017-10-24, 23:38
I gdzie Thor gdzie Odyn jak ich allah i feministki zabijają? Kiedyś stal by wszystko wyprostowała, ale teraz takie czasy, że stal przegrywa z umysłowym sp***oleniem :homer:

parolpl

2017-10-24, 23:41
I tu was zaskoczę. Z tym orgazmem może być racja. W końcu jak baba dogadza babie, to mniej więcej wie które rejony ją podniecają jako kobietę, więc teoretycznie wie gdzie szukać. Tyle tylko, że jest tu mały niuans w postaci preferencji, zboczeń, anatomii itp. Dodatkowo "weterani" też wiedzą gdzie szukać i co robić, natomiast "osobniki egoistyczne" będą dogadzać tylko sobie (czyli nie będą zainteresowani wywołaniem orgazmu u partnera/partnerki).

Podsumowując, kolejne pie**olenie u szwedów, aby przykryć ich problemy z emigracją.

Rozchędażacz

2017-10-25, 00:41
@up to raczej chodzi o to, że faceci szybciej dochodzą i nie zdążą doprowadzić kobiety do orgazmu, lub też nie chcą zrobić tego po stosunku, bo opada faza podniecenia, dlatego zdaniem tej kretynki lepsze są pary homoseksualne, bo jest znacznie większy współczynnik orgazmów...ta baba chyba zapomniała do czego przede wszystkim służy seks w naturze. Szwecja upada, tam już nie ma ratunku. Lewactwo + islam = Allahu akbar O~*

kapadocja

2017-10-25, 00:43
Jod123 oooo k***a... Nie widziałam tego wcześniej. Z trudem obejrzałam do końca. Może to i lepiej, że niedługo będą kajem trzeciego świata. Jak ja kocham swój ciemnogród O.O

czarnykun

2017-10-25, 01:42
@Rozchędażacz
Jeśli miałeś na myśli to, że seks w naturze służy przede wszystkim do przetrwania gatunku to zgadza się i fakt ten także przemawia na korzyść pedziów. Przecież każdy świadomy i postępowy człowiek wie, że w związkach homoseksualnych rodzi się więcej dzieci niż w przypadku hetero :amused:

sh...........ns

2017-10-25, 02:33
Przypo9minam że to że się mezczyna spusci nie znaczy że miał orgazm , prawdziwy orgazm ma jedynie 2 % męzczyzn

Szaman4321

2017-10-25, 03:21
Pracowałem w Norwegii i kilka razy byłem wypadem do Szwecji. To co tam się odpie**ala cieżko opisać słowami. Mam nadzieje że ten kraj po prostu umrze.