18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejne szwedzkie pojebaństwo...

~Velture • 2017-10-24, 22:29
Czas zacząć kolejne szwedzkie sp***olenie umysłowe.

Kolejny raz mężczyźni dyskryminują kobiety bo kobiety miewają rzadziej orgazm niż faceci a pary homoseksualne mają częściej orgazm niż heteroseksualne.

To jeden z takich filmików gdzie myślisz sobie, że widziałeś już wszystkie absurdy z kraju byłych wikingów a tu nagle pojawia się takie coś gdzie stara, gruba feminolesba z jeżem i tatuażami pie**oli o tym aby lizać p*zdy.


Loaloa

2017-10-25, 04:02
Oczywiście, że w parach homoseksualnych jest większa satysfakcja z seksu i większy procentowy udział orgazmów u obojga partnerów. To wiedza tak oczywista, że naprawdę nie trzeba do tego brzydkich szwedzkich lesbijek.

No, ale w waszym katolskim k***idołku orgazmy wywołuje chyba tylko klepanie różańca na granicy, więc taka wiedza może być dla was nowością.

~Velture

2017-10-25, 08:05
shokobons napisał/a:

Przypo9minam że to że się mezczyna spusci nie znaczy że miał orgazm , prawdziwy orgazm ma jedynie 2 % męzczyzn


KillerLaugh

2017-10-25, 09:35
Loaloa napisał/a:

Oczywiście, że w parach homoseksualnych jest większa satysfakcja z seksu i większy procentowy udział orgazmów u obojga partnerów. To wiedza tak oczywista, że naprawdę nie trzeba do tego brzydkich szwedzkich lesbijek.


Loaloa, ty pedale.... Trudno, żeby orgazmy u ciebie i twoich równie zboczonych kolegów były rzadsze niż u ludzi normalnych, skoro ludzie normalni mają w życiu również inne cele, niż tylko odbyt partnera i nie parzą się grupowo z intensywnością 20h na dobę.

Apolityczny

2017-10-25, 09:42
Z tym promowaniem homoseksualistów w Szwecji to nie najgorszy pomysł, może wreszcie ten naród wyginie, bez żywiciela wyginą też ciapaci, którzy bazując na formułkach z pustynnej książki nie poradzą sobie sami w tak zimnym klimacie :) Także feministki do dzieła!

Nutzz

2017-10-25, 09:47
O, kolejny temat o tym, jak to źle w krajach, które pod względem komfortu życia znajdują się w czołówce :) Jak tam zabobonne katolskie cebulaczki, dobrze Wam w tym Jemenie Europy? Jak tam biedaki się żyje za żałosne 800 euro, jak tam wasza sk***iała służba zdrowia? Jak tam wasze emeryturki? Ha!. Biedaki. Faktyczne i umysłowe. Gardzę Wami.

Arathnmor

2017-10-25, 09:51
@Loaloa

Jako że będziesz posiadał informacje z pierwszej ręki - jaki procentowy udział jest w pominiętych (szowinistyczne babskie świnie) parach prawie męskich?

Budziar

2017-10-25, 10:08
i ch*j mnie to obchodzi.

sumka

2017-10-25, 10:26
Jak chodzi o waszego homoseksualiste Jarosława to wszystko jest ok, nawet rządzi całą waszą cebulandią i ponoć rozwija się jak nigdy, a tu proszę chodzi o szwedów to już zagłada a homoseksualisty złe.

Oj hipokryci hipokryci....

Apolityczny

2017-10-25, 10:58
Nutzz napisał/a:

O, kolejny temat o tym, jak to źle w krajach, które pod względem komfortu życia znajdują się w czołówce :) Jak tam zabobonne katolskie cebulaczki, dobrze Wam w tym Jemenie Europy? Jak tam biedaki się żyje za żałosne 800 euro, jak tam wasza sk***iała służba zdrowia? Jak tam wasze emeryturki? Ha!. Biedaki. Faktyczne i umysłowe. Gardzę Wami.


Skoro jest tam tak dobrze to co ty tu jeszcze robisz i dlaczego piszesz na polskim forum? Boisz się może, że za jakiekolwiek krytykę tego wspaniałego zachodu lewacy by cię zlinczowali? Lewactwo to zaraza taka sama jak wszelkiego rodzaju religijne zabobony i nie należy zwalczać jednego gówna wprowadzając drugie.

Gizmolka

2017-10-25, 11:03
A ja myślę, że to natura tak zbudowała kobiety, żeby nie z każdym miały orgazm. Przez to puszczają się z większą ilością samców, co w konsekwencji ma na celu rozszerzenie puli genetycznej. I niech wygrają plemniki najlepszego :lol: jak suki w cieczce.
Oczywiście nie piszę o sobie, ja jestem monogamiczna, bo mój samiec robi mi tak dobrze, że jestem w pełni zadowolona. Jak by kto się chciał czepiać :P

Krak

2017-10-25, 11:23
parolpl napisał/a:

więc teoretycznie wie gdzie szukać.



Już w myślach wyobrażam sobie jak potrafiłbyś zrobić mi loda...oczywiście teoretycznie :)
PS. Były gdzieś eksperymenty na ten temat i wcale to tak nie zadziałało.

overgod

2017-10-25, 11:36
W tym całym bełkocie podał chociaż pomysł na rozwiązanie tego ważkiego problemu?

~Velture

2017-10-25, 11:46
Nutzz napisał/a:

O, kolejny temat o tym, jak to źle w krajach, które pod względem komfortu życia znajdują się w czołówce :) Jak tam zabobonne katolskie cebulaczki, dobrze Wam w tym Jemenie Europy? Jak tam biedaki się żyje za żałosne 800 euro, jak tam wasza sk***iała służba zdrowia? Jak tam wasze emeryturki? Ha!. Biedaki. Faktyczne i umysłowe. Gardzę Wami.


O i kolejny co w Polsce nic nie potrafił zrobić aby się utrzymać i musiał sp***alać na zmywak do UK albo do niemiec podcierać dupska w domach starości.

Crapshit

2017-10-25, 11:52
Wytłumaczenie dla gimbusów, dla których seks polega na marszczeniu kapucyna - mowa tu o tym, by mężczyzna również zadbał o kobietę, a nie tylko wsadził, wyjął, spuścił się i poszedł spać.
Dla prawdziwego, dorosłego mężczyzny taki filmik nie sugeruje niczego nadzwyczajnego - ot fakt, który jest znany - kobiety mają mniej orgazmów bo wiele facetów kończy seks na pchnięciu kilka razy i pójściu spać.

Teraz gimbaza zrozumiała?

Profx5015

2017-10-25, 12:34
patrząc na takie lochy to człowiek nie ma żadnej ochoty, nie ma co się dziwić