18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejna romantyczna para

phrontch • 2020-03-06, 17:27
I ich wymiana czułości




Rozjebie

2020-03-07, 20:59
Skupek napisał/a:

Tez mam „beemę” w Polsce



A ja mam audi gdzieś w Niemczech :D :D

Skupek

2020-03-07, 21:12
Coordinator napisał/a:

A ja mam audi gdzieś w Niemczech



A pie**ole auta z dojczow xdd

piesokej

2020-03-07, 23:36
Ktoś tam wyżej pisał że dzieci które są karane klapsem nie mają szacunku do ludzi. Typie to właśnie dzisiejsze bachory nie mają szacunku ani do ludzi ani do rzeczy. I jeśli wy nie będziecie napie**alac tych rozwydorzonych gnojow to inni w późniejszym czasie będą.

Michelangelo_skurwysyny

2020-03-08, 10:32
bakus1233 napisał/a:

Mało wiesz o wychowywaniu jeśli myślisz, że bicie dziecka jest dobre. Tak, przynosi efekty, że dziecko jest posluszne, ale nie dostrzegasz drugiej strony jakie to ma konsekwencje później w dorosłym życiu. Bicie to dla każdego dziecka trauma, porozmawiaj sobie z psychoterapeutą, jak przychodzą dorośli ludzie z poważnymi problemami i później w czasie rozmowy wychodzi, że np byli bici przez rodziców. I wiesz co jest najlepsze? Ci ludzie na poziomie świadomym mogą myśleć dokładnie tak samo jak Ty, mogą uważać nawet, że dobrze że ich rodzice bili, bo dzięki temu wyrośli niby na ludzi. Problem w tym, że to co myślimy świadomie nie jest tym samym co siedzi głęboko w naszej psychice i decyduje o tym kim jesteśmy w życiu.



Bakusie1233 - szacun. Czasem mnie Sadistic zaskakuje pozytywnie, że nie siedzą tu same pok***ieńce.