18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kolejna romantyczna para

phrontch • 2020-03-06, 17:27
I ich wymiana czułości




freaky

2020-03-06, 23:00
bakus1233 napisał/a:

Porozmawiaj o tym z psychoterapeutą, ze specjalistami którzy na codzień pracują z ludźmi, którzy mają problemy ze sobą w doroslym życiu, to się dowiesz jak bicie dziecka odbija się na jego przyszłości a nie słuchaj januszy wychowywania, którzy jedyne co potrafią dostrzec, to fakt, że jak się dziecku przyleje to siedzi cicho czyli z tego wynika, że to bardzo dobra metoda wychowawcza. Taki ktoś nie ma kompletnie wiedzy o człowieku, o tym jaki wplyw ma dzieciństwo na drosłe życie, ale będzie pie**olił, że bicie dziecka jest dobre.



Największe pojeby wyrastają właśnie z takich rodzin, gdzie starzy- domorośli psycholodzy- koniecznie chcą wyrugować z wychowania dzieciaka stres, agresję, czyli wszystko to, co wróci ze zdwojoną siłą, gdy już wyjdzie z rodzinnej pie**olonej bańki mydlanej. Patrz na taką supernianię, niegdyś gwiazdę tvn z dorosłym synem oskarżonym o pobicie i próbę gwałtu na koleżance. I nie myl karcenia dziecka, które ukradło zabawkę ze sklepu z metodycznym maltretowaniem bez powodu.

ZaSwojePiję

2020-03-06, 23:24
freaky napisał/a:

Największe pojeby wyrastają właśnie z takich rodzin, gdzie starzy- domorośli psycholodzy- koniecznie chcą wyrugować z wychowania dzieciaka stres, agresję, czyli wszystko to, co wróci ze zdwojoną siłą, gdy już wyjdzie z rodzinnej pie**olonej bańki mydlanej. Patrz na taką supernianię, niegdyś gwiazdę tvn z dorosłym synem oskarżonym o pobicie i próbę gwałtu na koleżance. I nie myl karcenia dziecka, które ukradło zabawkę ze sklepu z metodycznym maltretowaniem bez powodu.



Dokladnie tak jak mowisz.
Ps
Popie**olencom sie uj***lo, ze wychowawczy klaps = codzinnemu napie**alaniu bez sensu.

bakus1233

2020-03-06, 23:27
freaky napisał/a:

Największe pojeby wyrastają właśnie z takich rodzin, gdzie starzy- domorośli psycholodzy- koniecznie chcą wyrugować z wychowania dzieciaka stres, agresję, czyli wszystko to, co wróci ze zdwojoną siłą, gdy już wyjdzie z rodzinnej pie**olonej bańki mydlanej. Patrz na taką supernianię, niegdyś gwiazdę tvn z dorosłym synem oskarżonym o pobicie i próbę gwałtu na koleżance. I nie myl karcenia dziecka, które ukradło zabawkę ze sklepu z metodycznym maltretowaniem bez powodu.



Dlatego jak chce się mieć dziecko, to warto zainwestować swój czas w prawdziwą wiedzę, a nie słuchać byle jakich psychologów czy ekspertów z internetu, którzy piszą, że bicie dziecka się sprawdza, bo później jest takie grzeczne. Tak w pewnym sensie mają racje, ale nie widzą jakby drugiej strony. To, że dziecko wyrośnie na człowieka, który będzie szanował innych itd, to nie wszystko, a najczęściej internetowi znawcy tak właśnie rozumieją "wyrośnięcie na ludzi".

Ci którzy twierdzą, ze byli bici i wyszło im to na dobre, to odpowiedzcie samym sobie na jedno pytanie. Czy teraz macie dobre, głębokie relacje z rodzicami? Nie chodzi mi o płytkie rozmowy w stylu co słychać, jak w pracy itp. To nie są dobre relacje tak naprawdę.

wilkoala

2020-03-06, 23:37
mattheo napisał/a:

Co Ty chlopie pie**olisz? U mnie w domu na drzwiach wisiala dyscyplina. Jak zaj***lem siostrze albo bratu to szla w ruch. Nie raz kleczalo sie z rekami podniesionymi do gory. Wiesz co Ci powiem? Nigdy o rodzicach nie pomysle zle bo wyszedlem na ludzi, mam dobra robote i kobiete ktora mnie kocha. Nie mam skrzywienia psychicznego bo mnie stary lal jak cos przeskrobalem. Sadzac po wpisanym wieku w profilu na sadolu widze ze Ty w wieku mojego mlodszego brata. Czyli wy macie naj***ne w glowach smieci bo was juz sie nie tluklo po duach bo to jest a feee. Sorry gosciu z Toba nie ma co dyskutowac na te tematy.



U nas w domu był bykowiec (wygooglajcie sobie), stary odziedziczył go po dziadkach.
Co prawda rzadko go używał bo był raczej spokojnym i zrównoważonym facetem i nie pił, ale każdy z nas poznał to narzędzie z wielopokoleniową tradycją.
Co do bicia dzieci to raczej tego nie popieram, choć czasem są przypadki że tak powiem beznadziejne i nie ma innego sposobu na gówniarza żeby nie wyrósł na pojeba.

Karboksylator

2020-03-07, 01:38
bakus1233 napisał/a:

Dlatego jak chce się mieć dziecko, to warto zainwestować swój czas w prawdziwą wiedzę, a nie słuchać byle jakich psychologów czy ekspertów z internetu, którzy piszą, że bicie dziecka się sprawdza, bo później jest takie grzeczne. Tak w pewnym sensie mają racje, ale nie widzą jakby drugiej strony. To, że dziecko wyrośnie na człowieka, który będzie szanował innych itd, to nie wszystko, a najczęściej internetowi znawcy tak właśnie rozumieją "wyrośnięcie na ludzi".
Ci którzy twierdzą, ze byli bici i wyszło im to na dobre, to odpowiedzcie samym sobie na jedno pytanie. Czy teraz macie dobre, głębokie relacje z rodzicami? Nie chodzi mi o płytkie rozmowy w stylu co słychać, jak w pracy itp. To nie są dobre relacje tak naprawdę.



głębokie tzn jakie, ojciec cię r*cha na dzień dobry, czy co?

Da...........n2

2020-03-07, 02:11
Karboksylator napisał/a:

głębokie tzn jakie, ojciec cię r*cha na dzień dobry, czy co?



Nie, on ma dokładnie tak jak ty. Zabawa w głębokie gardło ku*asem starego.

Kyocera

2020-03-07, 03:33
Karboksylator napisał/a:

głębokie tzn jakie, ojciec cię r*cha na dzień dobry, czy co?



Jebiesz patologia.

Skupek

2020-03-07, 07:13
LaChupacabra napisał/a:

Polaczki w wieku 25+ lat popie**alają ciągle na codzień z plecaczkiem do Lidla. Zwłaszcza na emigracji.



Ja tam wole podjechać swoim a7 na emigracji..

edmund

2020-03-07, 08:23
niektórzy nie rozumieją co to jest bicie a co to jest kara,
bicie , znęcanie się , przemoc to jedno, a
kara to wychowawczy pasek na dupie za poważne przewinienie dziecka, typu kradzież, znęcanie się nad młodszym dzieckiem itp.
ale ktoś kto nie rozróżnia tych zagadnień i tak nie zrozumie,

ps.
współczesna psychologia to gówno, a zdedydowana większość ... kobiet...wykonujących ten zawód to prostackie, totalne nieracjonalnie myślące osoby

sereja3

2020-03-07, 09:39
koras24 napisał/a:

No nie wiem czy to rodzic tak w plecaku popie**ala myśle że to poprzedni lub obecny właściciel.



Kiblował i nadal jest w podstawówce

Rozjebie

2020-03-07, 11:53
Skupek napisał/a:

Ja tam wole podjechać swoim a7 na emigracji..



A ja swoją beemą w Polsce ;)

bakus1233

2020-03-07, 12:46
Coordinator napisał/a:

A ja swoją beemą w Polsce



A ja wolę zapie**alać z buta ;-)

Karboksylator

2020-03-07, 16:51
Damian2 napisał/a:

Nie, on ma dokładnie tak jak ty. Zabawa w głębokie gardło ku*asem starego.



patrz, chciałeś zabłysnąć i ci nie wyszło :)

Kyocera napisał/a:

Jebiesz patologia.



no proszę, nowe konto:) ciekawe czyje:)

Skupek

2020-03-07, 17:58
Coordinator napisał/a:

A ja swoją beemą w Polsce



Tez mam „beemę” w Polsce ;)

ZagrzybialySandal

2020-03-07, 19:14
mattheo napisał/a:

ach nie pomysle zle bo wyszedlem na ludzi, mam dobra robote i kobiete ktora mnie kocha. Nie mam skrzywienia psychicznego bo mnie stary lal jak cos przeskrobalem. Sadzac po wpisanym wieku w profilu na sadolu widze ze Ty w wieku mojego mlodszego brata. Czyli wy macie naj***ne w glowach smieci bo was



masz skrzywienie bo siedzisz na sadolu :D :D :D