18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

chujex

2022-12-27, 14:35
Zlodziej1 napisał/a:

Czy świadomości tego ze oglądacie doradcę prezydenta z jakiegoś wyp*zdowa r*chajacego psa jest dla was tak pociągająca że macie ochotę pooglądać zoofilie ? Ciekawość ciekawością ale zastanowicie się czy przypadkiem nie jesteście jebnieci bo tłumaczenie sobie ze "chce zobaczyć tego ważnego człowieka jak rycha psa" nie jest przypadkiem tylko wymówka do tego żeby pooglądać zoofilie.
Do wora a wór do jeziora



pie**olisz farmazony jakby ktoś miał chęć pooglądać zoofilię to by sobie po prostu poogladał (to nie jest rzadki widok w tych czasach bowiem murzynów jebiących się w na filmikach w internecie jest pełno) a ktos kto włącza to po prostu dla tego ze jakiś pojeb ale jednak doradca prezydenta ch*j że jakiegos wypizodwia którego nawet na mapie wiekszosc by nie mogła znaleźć ale jednak nie jest to jakiś częsty widok :D

Matys3bis

2022-12-27, 17:34
Zlodziej1 napisał/a:

Czy świadomości tego ze oglądacie doradcę prezydenta z jakiegoś wyp*zdowa r*chajacego psa jest dla was tak pociągająca że macie ochotę pooglądać zoofilie ? Ciekawość ciekawością ale zastanowicie się czy przypadkiem nie jesteście jebnieci bo tłumaczenie sobie ze "chce zobaczyć tego ważnego człowieka jak rycha psa" nie jest przypadkiem tylko wymówka do tego żeby pooglądać zoofilie.
Do wora a wór do jeziora



Idąc tym tokiem myślenia 100% użytkowników z harda to psychopaci/mordercy/gwałciciele.
Nikogo nie bronie,ale czym się różni oglądanie odcinania głów od r*chania psa?To i to oglądasz z nudów/ciekawości.

0rion

2022-12-27, 17:41
Zlodziej1 napisał/a:

Czy świadomości tego ze oglądacie doradcę prezydenta z jakiegoś wyp*zdowa r*chajacego psa jest dla was tak pociągająca że macie ochotę pooglądać zoofilie ? Ciekawość ciekawością ale zastanowicie się czy przypadkiem nie jesteście jebnieci bo tłumaczenie sobie ze "chce zobaczyć tego ważnego człowieka jak rycha psa" nie jest przypadkiem tylko wymówka do tego żeby pooglądać zoofilie.
Do wora a wór do jeziora



tak :) wyj***ne mam w prrezydenta, ja chce popatrzec jak ktos r*cha psa ;-) ch*j ci do tego gogusiu.



:mrgreen:

pipi71

2022-12-27, 17:47
on jest chyba w gaciach (koloru... sami sobie określcie, są dwie opcje: skóry lub gówna)

fortiwrc

2022-12-28, 09:11
To jego pies i moze sobie r*chac ile chce.

TiGo

2022-12-28, 13:23
Tu macie całość, tak się właśnie kończy szlaban na r*chanie :krejzi:


35i

2022-12-28, 19:51
TiGo napisał/a:

Tu macie całość, tak się właśnie kończy szlaban na r*chanie



Aż mi się łezka w oku zakręciła. Kiedyś to były filmy, a teraz to nie ma.

matys015

2022-12-29, 21:21
Zwyrol j***ny...