18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta zmienną jest

okar19 • 2013-01-15, 23:11
wszystkim chodzi o kase lub ch*j wie o co :)

maXikinght

2013-01-15, 23:18
buhaha dobrze tak szmacie. Mam nadzieje że się gościu nar*chał :)

Tadziuu

2013-01-15, 23:28
Głupia p*zda.

noe82

2013-01-15, 23:36
tak to już jest na tym świecie Panowie.

Nessus79

2013-01-15, 23:38
Cała prawda o kobietach, dla kasy zrobią WSZYSTKO




Majesty

2013-01-16, 00:30
Panowie, tylko "łeb na karku" daje nam przewagę na krętych drogach relacji damsko-męskich :D

Szafina

2013-01-16, 00:46
Typowe zachowanie Rosjanek, szukaja chlopa byle mial kase. Pamietam jak niedawno pewna Rosjanka napisala do mojego chlopaka (tez Rosjanin ) z tekstem '' Hej! Jesli to twoje auto (jest w posiadaniu Audi RS4, wiec pewnie sobie pomyslala ze jest przy kasie) to odrazu bym za ciebie wyszla!''

Innym dobrym przykaldem jest tez szef mojego chlopaka (niemiec) ktory ma swoje firmy i salony porshe usw. (odziedziczone po rodzinie, prawdopodobnie po dziadkach), wyjechal na urlop do Rosji i KUPIL sobie zone Rosjanke, mialam okazje ja poznac i nie pokazywala ani troche zainteresowania swoim mezem, wolala rozmawiac z mezczyznami mlodszymi i przystojniejszymi (dodajmy ze maz niedawno kupil jej BMW X6 i jeszcze stiuningowal zeby bardziej sportowo wygaldalo, prosto z salonu... jednak sie obrazila i prezetu przyjac nie chciala a powodem bylo to ze chciala inne lepsze BMW) ;)

Znam tez sporo Rosjanek, fakt faktem piekne kobiety ale w glowach niestety puste buciory.
A wiec drodzy Panowie, uwaga na piekne rosjanki ;D

MojeAvi

2013-01-16, 00:59


Przypomne wam, że koleś który siedzi na pasażerze to mechanik z ostatniego podrywu na kradzionego Lexusa :D

methos23

2013-01-16, 01:23
Myślałem, że końcówka będzie bardziej sadystyczna jakieś morderstwo albo coś, a tu tak cieniutko...

bavarian

2013-01-16, 01:38
a to wszystko przez te drogie gadgety typu zegareczki i torebki a ogólnie to:

Imm

2013-01-16, 01:50



Ten sam koleś :D

misio_pysio

2013-01-16, 02:15
Nie wiem kto wpadł na pomysł kręcenia tych filmików ale został chyba dość mocno skrzywdzony przez kobietę

Naziolek

2013-01-16, 03:19
misio_pysio, pewnie połowa mężczyzn została "skrzywdzona" przez kobiety ;) Obecnie żyjemy w trudnych czasach, a film idealnie pasuje do Polek. Sam umawiam się obecnie z Austriaczką, ale jakoś tak wyszło, choć ona mieszka w Polsce. Ktoś, to spędził trochę czasu w Londynie z naszą Polonią, to wie o czym mówię. Tragedia, poziom dno. Moje wszystkie znajome po studiach jakieś etapy związków z Włochami czy Hiszpanami, niektóre z ciapatymi, koszmar. Kłopot w tym, że u nas w Polsce zarabia się zwyczajnie mniej niż na zachodzi. Choćby nawet kto obrotny to i tak będzie miał mniejszą pensję niż byle kto w Niemczech. A Polki lubią być głową i dupą za granicą w "lepszym świecie", a od święta patriotkami. Bardzo nisko cenię Polki ogólnie, pewnie przez to, że pojechałem kiedyś z kilkoma koleżankami na erasmusa. Nie mówię, że sam byłem święty, ale objechać dupą pół akademika w dwa dni to chyba żadna dziewczyna z innego kraju nie robiła. Wszyscy je zapraszali i prawili komplementy "best girls in world", tak, no oczywiście ;) A potem powrót do Polski - do chłopaków, zero mrugnięcia okiem, czy skruchy. Zwyczajnie role się odwróciły i kobiety są teraz sk***ielami ;) A do facetów - pojedźcie kiedyś do Rumunii, Ukrainy czy Chorwacji, kobiety jak sen i wymagania odpowiednie do regionu - masz furę, jesteś gość ;)

misio_pysio

2013-01-16, 03:23
up@ Naziolek No to jakoś z ręką na sercu od dawna jestem wierna jedynemu który notabene jest moim pierwszym i ostatnim a innych bab nie lubie i nie toleruję. faceta tylko żal.