18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta zmiennÄ… jest

okar19 • 2013-01-15, 23:11
wszystkim chodzi o kase lub ch*j wie o co :)

Sajgonski

2013-01-16, 06:39
Życie jest krótkie. Trzeba się r*chać.

b3mol

2013-01-16, 07:16
Jak babe w łóżku zaspokoisz to będzie siedziała cicho reszte dnia. A, że większość chłopa por*cha i wraca do oglądania TV to inna bajka ;] Tak, wiem... wieje h*jozą, ale prawda

Marcin90r

2013-01-16, 08:05
up@up Sajgonski ma racje Życie jest krótkie. Niema miłości. Trzeba się r*chać.

mayhem86

2013-01-16, 08:09
Tak jadł i jadł i myślałem, że na końcu ją też zje.... byłby temat na harda ;)

pi...........ka

2013-01-16, 09:45
beka ze gural musi dorabiac w takich rolach bo dzieciaki sciagaja hip hop z internetu a nie kupuja polskich rap plyt lol

Szkodnik

2013-01-16, 09:45
Jak dla mnie obecnie niemal połowa facetów to zwykłe p*zdy, trudno im się przyznać do własnego kalectwa to pie**olą farmazony na temat kobiet kiedy coś nie wyjdzie - mimo to jestem w ch*j zadowolony z tego bo to oznacza że z góry idzie do kasacji połowa konkurencji. Tak samo jak ten autor filmu, drugi raz jebnął w podkładzie coldplay'a i nadal stęka że kobieta jest skłonna polecieć na kasę. Wcale się jej nie dziwię, bo gdybym był na jej miejscu to pewnie że bym inaczej spojrzał na osobę z kasą, bo to świadczy bynajmniej że jej się powodzi a nie jest jakimś nieudajem pie**olonym, a tak z kolei jak widać chyba tylko fobrsem się mógł pochwalić. Werterowskie pie**olenie...

No i na ch*j sobie tak komplikujecie życie? :szczerbaty:

grall2

2013-01-16, 10:00
Dokładnie. ch*j wie o co chodzi ;)

muraaas

2013-01-16, 10:15
Zafina napisał/a:

Typowe zachowanie Rosjanek,

...no tak, Ty pewnie jako Polka jesteś "porządna". Tytuł nie adekwatny do zawartości, bo faktycznie zmienną jest ale w tym filmiku wystarczyło by po prostu "Kobieta"

ma...........we

2013-01-16, 10:33
Przestańcie generalizować. k***a zawsze będzie k***ą, niezależnie od narodowości i płci. A koleś z filmu ma ciekawy pomysł na reklamę wypożyczalni samochodów...

matol

2013-01-16, 10:38
Kobieta:

1. Wierna
2. Inteligentna
3. Atrakcyjna

Wybierz dwie cechy.

cors10

2013-01-16, 11:09
Czy ktoś z was wie jak nazywa się kawałek z tego filmiku ?

Szkodnik

2013-01-16, 11:15
cors10 napisał/a:

Czy ktoś z was wie jak nazywa się kawałek z tego filmiku ?


Mat Kearney - Nothing Left To Lose

an...........en

2013-01-16, 11:42
Dlaczego bierzecie pod uwagę głupie p*zdy? Głupia p*zda a kobieta to dwie różne rzeczy. Nie wiem, jak płytkim trzeba być, żeby lecieć na kasę, po prostu tego nie rozumiem. Tak naprawdę powodzenie związku zależy od sposobu, w jaki traktuje Cię partner. Reszta, to tylko dodatek...

Pa...........‚y

2013-01-16, 11:51
Niestety jak smutne to by nie było, jest to prawdziwe. Coraz młodsze dziewczyny mają coraz większe siano w głowie. No ale są wyjątki i da sie coś wybrac jeszcze. Nie można powiedziec, że one wszystkie to k***y są, bo może jedna na sto, ale będzie normalna.
Szkodnik napisał/a:

Jak dla mnie obecnie niemal połowa facetów to zwykłe p*zdy, trudno im się przyznać do własnego kalectwa to pie**olą farmazony na temat kobiet kiedy coś nie wyjdzie - mimo to jestem w ch*j zadowolony z tego bo to oznacza że z góry idzie do kasacji połowa konkurencji. Tak samo jak ten autor filmu, drugi raz jebnął w podkładzie coldplay'a i nadal stęka że kobieta jest skłonna polecieć na kasę. Wcale się jej nie dziwię, bo gdybym był na jej miejscu to pewnie że bym inaczej spojrzał na osobę z kasą, bo to świadczy bynajmniej że jej się powodzi a nie jest jakimś nieudajem pie**olonym, a tak z kolei jak widać chyba tylko fobrsem się mógł pochwalić. Werterowskie pie**olenie...

No i na ch*j sobie tak komplikujecie życie? :szczerbaty:


Haha z tego co widzę to jesteś w moim wieku, 20 lat... Nie skończyłeś żadnej uczelni, więc nie zacząłeś raczej dobrze zarabiac żeby mowic, że Ci się powodzi (jesteśmy w Polsce). Chyba, że wygrałeś w totka, albo jesteś j***nym geniuszem, albo jest też inna opcja, wydaje Ci się, że 2 tysie miesięcznie to dużo i Ci się powodzi. Ale ja myślę, że dalej sponsoruje Cię tata i napinasz się niepotrzebnie, bo wszystko przed Tobą ;) Zakochasz się w złej dziewczyne i sam będziesz słuchał Coldplay czy czgo tam. A uprzedzę jeszcze... nie zostawiła mnie dziewczyna dla innego, ale widzę co się dzieje z innymi. Tak jak ktoś pisał, marzeniami i dupą w innym świecie, zauważysz kiedyś. Albo i nie, niektórym rogi pasują.

cerastes

2013-01-16, 12:07
kilka lat temu mój kumpel miał problem z dziewczyną..
z racji że to mieszkał z nią u siebie, a nie chciał wyjść na chama że ja z domu wypie**oli po 3 latach bo mu się znudziła, wpadł na taki pomysł..
Zamontował dyskretnie w sypialni i salonie kamerkę. Zaczął zapraszać do siebie na imprezki towarzyskie takiego niezbyt lubianego znajomego, z którym nota bene też chciał zerwać już kontakty..
Po kilku takich małych spotkaniach, miał pretekst żeby ją wypie**olić z chaty, a jemu wpie**olić..
i sÄ… dwie pieczenie na jednym ruszczcie.