18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta zmiennÄ… jest

okar19 • 2013-01-15, 23:11
wszystkim chodzi o kase lub ch*j wie o co :)

Szkodnik

2013-01-16, 12:26
PawełWspaniały napisał/a:



Haha z tego co widzę to jesteś w moim wieku, 20 lat... Nie skończyłeś żadnej uczelni, więc nie zacząłeś raczej dobrze zarabiac żeby mowic, że Ci się powodzi (jesteśmy w Polsce). Chyba, że wygrałeś w totka, albo jesteś j***nym geniuszem, albo jest też inna opcja, wydaje Ci się, że 2 tysie miesięcznie to dużo i Ci się powodzi. Ale ja myślę, że dalej sponsoruje Cię tata i napinasz się niepotrzebnie, bo wszystko przed Tobą ;) Zakochasz się w złej dziewczyne i sam będziesz słuchał Coldplay czy czgo tam. A uprzedzę jeszcze... nie zostawiła mnie dziewczyna dla innego, ale widzę co się dzieje z innymi. Tak jak ktoś pisał, marzeniami i dupą w innym świecie, zauważysz kiedyś. Albo i nie, niektórym rogi pasują.



No to k***a Cie zaskoczę, bo tak się składa że jest to totalnie inna bajka. Masz tutaj zaledwie mój nick i wiek, także proszę Cie stary następnym zwróć większą uwagę na to co piszę niż na własne przeczucie, bo nie znamy się a to zasadnicza sprawa. Nie będę tutaj się rozczulał ani pisał cegiełki na temat swego życiorysu - ale pójdzie krótka piłka. Totka nie zaliczyłem, porządnego napływu gotówki z domu tym bardziej. Od blisko czterech lat mieszkam na własną rękę, tatusia widuje zazwyczaj w święta. Nie wyjechałem w kraju, tylko zapie**alam na własny pieniądz w Polsce.Nie stękam z tego powodu, bo to była moja decyzja. A zapewniam,że te całe 20 lat choć niewiele można przeżyć na naprawdę wiele sposobów i trafiają się takie przypadki kiedy nadto nauczysz się od życia w niemal każdej dziedzinie - możliwe,że wiesz co mam na myśli.

Kończymy offtop - pw


Także podziękował za radę ;-)

michal29

2013-01-16, 12:35
gruby rozpie**ala system hehe dobrze zagrana rola

poloo89

2013-01-16, 12:43
Imm napisał/a:




Ten sam koleÅ› :D


no nie pie**ol :shock:

dumad

2013-01-16, 12:45
Imm napisał/a:

Ten sam koleÅ› :D



tym razem z manierami i kulturÄ…


kasa kasa kasa kasa kasa kasa kasa kasa.....

sati696

2013-01-16, 13:21
ZacytujÄ™ klasyka : "Sad,but true"

kwiatusheck

2013-01-16, 13:34
Ktos wie jak sie nazywa kanal na YT tego goscia?

damian88719

2013-01-16, 14:07
a ja jestem ciekaw a propo tego flimu w komentarzu @Imm'a , o czym to oni mogli rozmawiać przy kolacji jaką razem spędzili. Gościu musiał jej niezłego kitu nawciskać, bo raczej o tym że na codzień składa meble to by jej nie powiedział. Więc laska wcale nie musiała być tępa. Myślała, że trafiła na zacnego gościa, w dodatku z kasa na koncie, a tu ściemniacz, a tego już nie wyczaiła. W sumie to mi jej szkoda.

~Majkel~

2013-01-16, 14:19
Ja widze morał z tego taki, że na motocykl idzie wszystko wyrwać :P hehe

Pa...........‚y

2013-01-16, 14:29
Szkodnik napisał/a:



No to k***a Cie zaskoczę, bo tak się składa że jest to totalnie inna bajka. Masz tutaj zaledwie mój nick i wiek, także proszę Cie stary następnym zwróć większą uwagę na to co piszę niż na własne przeczucie, bo nie znamy się a to zasadnicza sprawa. (...)



Ok, więc mówiąc o tym co pisałeś to spiąłeś się w tym temacie, że niby nieudacznicy i płaczą. Wątpię zebyś robił takie kokosy żeby wyjechac autem z salonu, a chodzi o to, że dla takiego Cię może olac laska, bo teraz większoś patrzy głównie na portfel. Kumpel był z dziewczyną 7 lat, wydawała się wporządku, ogarnięta, fajna dziewczyna... taaaki ch*j, rozstali się, na kasę poleciała. A wierz mi, koleś p*zdą nie jest i też nie mało zarabia. Nie wiadomo teraz czasem, która może pójśc za kasą, zrozum kobietę, coś odwali i nie pogadasz. Dlatego taka napinka na ludzi od filmiku jest conajmniej nieuzasadniona. Może ktoś ma doła, robi filmik i mu lepiej, ile piosenek powstało po rozstaniach... Jak ktoś znajdzie takie ujście dla emocji to bardzo dobrze, ale za mocna krytyka z Twojej strony, bo Ty też nie znasz tu nikogo, a już nazwałeś p*zdą ;) Wiem, że filmik żadnym dzielem sztuki nie jest i szału nie ma, ale wielu tworzyło przez kobiety głównie, te dobre i te złe.. powiedz, że np Gary Moore był p*zdą. Goethe może przesadził z werterem, ale tu nikt sobie jeszcze w głowę nie strzela. :)

Nabs

2013-01-16, 14:48
Mieszkam 500 metrów od niemieckiej granicy. 20% dziewczyn z którymi chodziłem do szkoły ma już dzieci i to nie z polakami. Już w szkole średniej 2 dziewczyny zrezygnowały z dalszej nauki (w pierwszej klasie) bo znalazły sobie w podeszłym wieku nadzianego niemca. Jedna z tego co pamiętam wróciła po roku czasu, kiedy zaczynała się 3 klasa ona z powrotem wróciła do pierwszej klasy. Druga z kolei miała dzieciaka z facetem o 40 lat starszym, pamiętam że jakiś czas później ją spotkałem i rozmawiałem z nią.

Sajgonski

2013-01-16, 15:09
Nabs napisał/a:

wróciła po roku czasu



@Up
Cofasz się też w tył i oglądasz naocznie? Eh... :-?

Griver

2013-01-16, 15:47
Jak to się nazywało żeby znaleźć na YouTube ?

gumisw

2013-01-16, 15:57
Czy nikt z waz nie zauważył, że te dwa filmiki to tak naprawdę reklamy wypożyczalni samochodów 0012.com.ua

VanHelsingPL

2013-01-16, 17:11
A ja tam wieże w miłość. (chyba jako jeden z ostatnich) I ch*j wam w dupe. :emo:

go...........11

2013-01-16, 18:37
To zacznij wieRZyć w słownik.