18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta skazana na 5 lat więzienia za sex z uczniami

Nutaharion • 2012-08-18, 14:43
Cytat:

Nauczycielka z Teksasu została w piątek skazana na pięć lat więzienia za seks z pięcioma 18-letnimi uczniami. Akt oskarżenia obejmował 16 zarzutów "niestosownych relacji między nauczycielem a uczniem".

28-letnia nauczycielka angielskiego w 2011 roku przez dwa miesiące zapraszała uczniów do swego domu. Świadkami na procesie byli sami uczniowie, którzy ze szczegółami opisali seks z nauczycielką.

Przysięgli obejrzeli też wykonane telefonem komórkowym nagranie wideo, przedstawiające seks grupowy z uczniami podczas jednego ze spotkań w domu kobiety.

Mąż w wojsku, a domu swawole

Skazana, którą zwolniono z pracy, gdy wyszło na jaw, że uprawiała seks z uczniami, jest mężatką i ma troje dzieci. Sama zgłosiła się na policję, gdy na jaw wyszło pokazane później na procesie nagranie wideo.

Jej mąż pełnił w 2011 roku służbę wojskową za granicą.



Oto nasza nauczycielka:




Nie uważacie, że ta kara jest chora? Chłopacy nie zgłaszali "gwałtów" to udupili ją za złe relacje pomiędzy nauczycielem na uczniem. Dla mnie to chore.

A tak poza tym:
Czy ktoś może pochwalić się podobnymi sytuacjami ze swoimi nauczycielkami :hitler:

Jad Kiełbasiany

2012-08-18, 14:49
Stawianie pał przez panią nauczyciel nabiera nowego znaczenia :amused:

Pa...........an

2012-08-18, 15:02
Ja bym nic nie zgłaszał, tylko korzystał ile wlezie :amused:

Re...........ms

2012-08-18, 15:12
no debile... oceny pewnie mieli spoko, mieli co dupczyć, więc ocb?

niedzi

2012-08-18, 15:31
Najważniejsze to kto wniósł skargę i dlaczego?

sweedny

2012-08-18, 15:38
udupili "kurę" liżącą jajka...

dN...........N!

2012-08-18, 15:43
wszyscy mieli po 18 lat, seks jest legalny, partnerskie relacje między nauczycielami a uczniami (jeśli nie wpływają na ich oceny) pozostawmy im samym.

imho - seks z nauczycielem jest full legal, kara z dupy.

!Timon

2012-08-18, 16:09
@up
Teksas jest raczej konserwatywnym stanem, a prawa stanowe mogą się bardzo różnić. Są stany w których jest 'sodomy law' jeszcze stworzone przez któregoś z Henryków, chyba VIII które zakazuje inaczej niż 'po bożemu' - niby martwe prawo ale znajdzie się poj***ny sędzia i zostaniesz skazany. W jednych masz legalną marychę w innych nie, karę śmierci masz/nie masz.

Może w teksasie nie wolno pie**olić nauczycielki?



tarkos16

2012-08-18, 16:29
''ma ktos film '' jaki regulamin zlamalem...... prosze o jebniecie paragrafem

buoba

2012-08-18, 16:36
Pełnoletni, sami się zgodzili na seks... zero gwałtu... i zaskarżyli ją. Ona teraz będzie szorować podłogi w pierdlu, a oni dostaną kasę na studia na Harvardzie. To tylko możliwe w Ameryce.

NWC

2012-08-18, 16:49
Nie jest zla, szkoda ze nie mialem takiej nauczycielki do ang. nie poszła by do sądu... :D

tysonic

2012-08-18, 16:52
dnkn napisał/a:

wszyscy mieli po 18 lat, seks jest legalny, partnerskie relacje między nauczycielami a uczniami (jeśli nie wpływają na ich oceny) pozostawmy im samym.

.



No Ty to sobie możesz im to pozostawiać - ciekaw jestem jednak bardziej jak patrzy na to prawo.

volden

2012-08-18, 17:33
Nie rozumiem jednego, czemu ci uczniowie zeznawali przeciwko niej? Kobita nie taka zła, może odrobinę za stara ale mieli chłopaki za darmo jeszcze pewnie jakieś bonusy w szkole z tego mieli, a oni ucięli kurze złote jaja.

Pro21

2012-08-18, 18:19
6 lat podstawówki, 3 gimnazjum, rok w technikum, 3 w zawodówce i 2 lata liceum dla dorosłych, a jedyne pały jakie stawiały mi nauczycielki to te w dzienniku :/

Nutaharion

2012-08-18, 20:44
volden napisał/a:

Nie rozumiem jednego, czemu ci uczniowie zeznawali przeciwko niej? Kobita nie taka zła, może odrobinę za stara ale mieli chłopaki za darmo jeszcze pewnie jakieś bonusy w szkole z tego mieli, a oni ucięli kurze złote jaja.



No właśnie to jest dla mnie niepojęte. :rofl: Jakim idiotą trzeba być żeby sypać tak w sądzie.