18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kobieta skazana na 5 lat więzienia za sex z uczniami

Nutaharion • 2012-08-18, 14:43
Cytat:

Nauczycielka z Teksasu została w piątek skazana na pięć lat więzienia za seks z pięcioma 18-letnimi uczniami. Akt oskarżenia obejmował 16 zarzutów "niestosownych relacji między nauczycielem a uczniem".

28-letnia nauczycielka angielskiego w 2011 roku przez dwa miesiące zapraszała uczniów do swego domu. Świadkami na procesie byli sami uczniowie, którzy ze szczegółami opisali seks z nauczycielką.

Przysięgli obejrzeli też wykonane telefonem komórkowym nagranie wideo, przedstawiające seks grupowy z uczniami podczas jednego ze spotkań w domu kobiety.

Mąż w wojsku, a domu swawole

Skazana, którą zwolniono z pracy, gdy wyszło na jaw, że uprawiała seks z uczniami, jest mężatką i ma troje dzieci. Sama zgłosiła się na policję, gdy na jaw wyszło pokazane później na procesie nagranie wideo.

Jej mąż pełnił w 2011 roku służbę wojskową za granicą.



Oto nasza nauczycielka:




Nie uważacie, że ta kara jest chora? Chłopacy nie zgłaszali "gwałtów" to udupili ją za złe relacje pomiędzy nauczycielem na uczniem. Dla mnie to chore.

A tak poza tym:
Czy ktoś może pochwalić się podobnymi sytuacjami ze swoimi nauczycielkami :hitler:

lesii

2012-08-19, 10:35
jest w takim razie szansa, że zdam mgr!!!!

lary1986

2012-08-19, 10:42
Texas to stan Chuck Norisa wiec wszystko wiadomo on tam dyktuje warunki

Ma...........eh

2012-08-19, 10:49
Pewnie któryś młody się w niej zakochał i z zazdrości podpie**olił.

Mrmaniek

2012-08-19, 11:18
Ta pani nazywa sie

Brittni Nicole Colleps

fimlu jeszcze nie znalazłem ;P

TheRudeBoy

2012-08-19, 11:22
To przez tę pedalską propagandę, zajebista babeczka im nie pasowała.

plArc

2012-08-19, 11:25
"Although all five of the teens involved with Colleps were 18 years of age or older, Texas law prohibits sex between a teacher and a student, regardless of the student’s age."

jahptb

2012-08-19, 12:29
bo0ze napisał/a:

a ja sie k***a podniecałem jak spotkałem naj***ną nauczycielkę z technikum na imprezie z okazji imprez studenckich i się z nią przelizałem...na następny dzień na PO była lekka konsternacja



Taaa a potem się obudziłeś... :piwo:

filipsworks

2012-08-19, 13:01
Skazywać laskę za to, że dała poj***ć. Smutny ten świat :(

Ma...........eh

2012-08-19, 15:27
jahptb napisał/a:



Taaa a potem się obudziłeś... :piwo:



Nie niedowierzaj kolesiowi bo ja też mam pewne miłe wspomnienia z dwiema nauczycielkami z tym, że ja się nie będę nimi chwalił. Wolę pozostawić wspomnienia wyłącznie sobie :)

hardbot

2012-08-19, 17:53
Rems napisał/a:

no debile... oceny pewnie mieli spoko, mieli co dupczyć, więc ocb?


To jest chameryka wiec wiadomo o co chodzi... Debil obok debila stoi.

BrunerOvned

2012-08-20, 19:47
Dzień "po" na lekcji od jednego z uczniów:
- fajna z Pani suka, proszę Pani, tylko Radzio się skarżył, że jemu jednemu Pani obciągnęła tylko raz. Czy Pani nie lubi już Radzia? :mrgreen: