18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kłótnia rodzinna o bagaże

UnknownUser666 • 2022-05-22, 10:14
Chora rodzina niestety


to...........10

2022-05-23, 21:17
ojcieckogut napisał/a:

Ja jam żonę, dzieci i jestem szczęśliwy. Niech każdy żyje jak chce i potrafi. Nie ma co generalizować.
Natomiast faktem jest, że bez dzieci ludzkość wyginie, ale jak pisałem powyżej - nic na siłę.



Póki co, to jesteśmy na najlepszej drodze do wyginięcia... z przeludnienia :D

Szary_Jeleń

2022-05-23, 23:31
Jeżeli to nie jest ustawione to naprawdę mi przykro to słuchać.

CrookerS

2022-05-24, 00:13
UnknownUser666 napisał/a:

Na nagraniu ta sama rodzina co przedtem tylko tym razem wszystkie trzy osoby na raz drą ryja.



Stary jest problemem. Bez kitu. Wczesnjej dalem komentarz na hardzie. Ale jednak sie mylilem....

SADISTICOsADZISZTIC

2022-05-24, 02:25
Ale j***na gowno burza
Czytam i nie mogę
A nie yo xebym się przypie**alal
Każdy ma swe zdanie
Ja to odsłuchałem paręnaście sekund
I co k***a szkoda słuchać
Nerwów i komentarzy rzucanie do gardeł
Gowno i h*j

crenton

2022-05-24, 11:20
k***a na innych nagraniach widać jak na dłoni że to ojciec jest przyj***ny, wbija młodemu do kibla jak sra i go napie**ala, ale k***a wielcy sadole przyklaskują xD gdzie wy się chowacie bo w realu to takich zjebów nie widać, chyba że to wy z meszkiem pod nosem i przetłuszczonymi włosami co się jąkają przy kasjerkach, to by się zgadzało. tfu

ojcieckogut

2022-05-24, 13:53
mwaski - zupełnie nie. Kolega widzę załapał się swoją edukacją na okres straszenia przeludnieniem. Ja, jak byłem w szkole przeludnieniem straszyli nas już mało - głównym wrogiem ludzkości była dziura ozonowa. Dzisiejsza młodzież nie wie pewnie co to jest. Boją się globalnego ocieplenia.

Co do przeludnienia:
https://population.un.org/wpp/Download/Standard/Population/

chiny mają przyrost naturalny na poziomie 0,5% a indie 1%. Oba wskaźniki spadają, a według wyważonych szacunków od ok. 2050 w indiach przyrost naturalny będzie ujemy.
Tylko czarna afryka ma jeszcze spory przyrost naturalny, ale dużo trzeba żeby mieszkańcy tego rejonu dogonili w produktywności resztę świata.

Brak zastępowalności pokoleń to będzie problem drugiej połowy XXI wieku. Mam nadzieję, że tego nie dożyję.

HackerAGD

2022-05-24, 17:31
To są właśnie takie patusy co nie potrafiły znaleźć pracy w polsce i wyjeżdżały do holandii, angli czy innego gówna. Dres dupa i sebastian por*chały i teraz mają brajanka

ADIaifam

2022-05-25, 00:48
Największym błędem mojego życia jest to ze od urodzenia nie bylem wstwnie odinstalować sie od was patalogiczne dewianty

radel1996

2022-05-25, 11:00
Czy tego nie powinno się zgłosić do jakiegoś UWAGA TVN czy inne?

Chasm

2022-05-30, 13:28
To nie jest tak jak wszyscy myśla że odrazu miesiąc po ślubie ona/ on jest głupia c**a np. moi rodzice byli i są The best, Mieliśmy problemy ale to jak każdy Głowniak chce sie buntować tak to jest masz 15-25 lat rodzice to wstyd masz 30 o super obiad u mamy przyjadę z daleka 40 o obiad u mamy super 50 eh fajnie by było zjeść u mamy ale już mi nie pogo-tuje . Dobra wiec taka rodzinka jest super lata 90 jedziecie sobie bo bilety drogie do obcych krajów starym złomem po pare tysiecy km 2-4 zwiedzacie matka uczy się robić prawko by za ojca na prostych drogach jeździć no miast nie ogarnia. Mija 30 lat takiego związku wkrada się nuda zwykłe małe przywary które kochałeś u 2 połowy stają sie nie do wytrzymania te mini błędy bo nikt nie jest idealny wkuwają do tego stopnia tylko u mnie poczekali aż skończe 16 lat i bede miał oleju w głowie by wiedzieć że to niczyja wina rozwiedli się i rozmawiają normalnie przez telefon, co prawda wolą unikać rozmów ale 0 wyzwisk, obleg.
Czasem po cichu mówią mogliśmy to zrobić wczesniej. bo byłem poczęty w najlepszym wieku czyli mieli 30 pare lat.

Gitta

2022-06-15, 19:09
KapejloneK napisał/a:

Gnojek to na bank nagrywa, chce mieć dowody. Jeszcze nie wie, że w nagrodę trafi do domu dziecka



I będzie miał spokój… Znam parę osób z domu dziecka.
Szkoda mi tego chłopaka.

„Downie głupi” - „Kretynko”

Moja skromna diagnoza: nieuleczalne, obustronne niedomaganie mózgowe.
Leczenie:
Elektrowczonsy 450V 3x20 min

Dziekujem, dowidzenia

„Downie głupi” - „Kretynko”

Moja skromna diagnoza: nieuleczalne, obustronne niedomaganie mózgowe.
Leczenie:
Elektrowczonsy 450V 3x20 min

Dziekujem, dowidzenia

Ten chłopak to Dawid tak?
Czy wiadomo co z nim jest?

leonsjo

2022-06-16, 17:39
Na pewno to nie pierwszy raz mu robi awanture. Gosc pozwalal jej na takie akcje od poczatku i ona przesuwala granice coraz bardziej az do takich numerow jak slyszymy. Sam jest sobie winny.

Z babami to jak z psami albo z dziecmi. Trzeba trzymac je krotko bo inaczej wejda na glowe.