18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kłótnia rodzinna o bagaże

UnknownUser666 • 2022-05-22, 10:14
Chora rodzina niestety


bukakin

2022-05-22, 13:46
jakbym frytkę słyszał.

BambiPMT

2022-05-22, 13:54
W ryj p*zdzie powinien dać. Kopa w dupę i niech sp***ala.

wihrura

2022-05-22, 14:00
radek225 napisał/a:

Dlatego jak cudownie wejść do dużego, pustego domu, bez żadnych spermozrzutów i bez żadnej złośliwej narośli wokół c**y. Jak chcę sobie por*chać, to jest mnóstwo chętnych i samotnych panien. Wystarczy tylko w miarę wyglądać i być zadbanym. Nikt nie pie**oli nad głową, robię co chcę i kiedy chcę. Wielkie mi rzeczy się stały, że zapłacą nadbagaż. Trzeba było siedzieć razem i to ogarniać. Ja też nie latam co tydzień i nie wiem gdzie co kliknąć, a przepisy potrafią się zmieniać co miesiąc. A ty tępa p*zdo jak to ogarniasz to trzeba było samemu to zrobić, a nie zwalać później winę na swojego męża, którego niby kochasz, bo tak mówiłaś w kościele albo urzędzie stanu cywilnego. Nic wielkiego się nie stało po prostu zapłacicie kilka stów więcej za lot. To są tylko pieniądze. Właśnie z obawy, że trafię na taką niezrównoważoną psycholkę to nie mam zamiaru się nigdy żenić. W dzisiejszych czasach ludzie w związkach nie potrafią razem rozwiązywać żadnych problemów, a dla mnie to nie jest żaden problem. Problemem jest poważna choroba dziecka, spalony dom, gdy ubezpieczalnia nie chce kasy wypłacić, syn w więzieniu niesłusznie skazany na 10 lat odsiadki, bo był w nieodpowiednim miejscu i nieodpowiednim czasie, czy córka porwana i sprzedana do burdelu. A nie k***a kilka stówek za nadbagaż. I o to tyle wrzasku? Dajcie niebiosa żebym ja codziennie się tylko z takimi "problemami" zmagał. Jak obserwuje ludzi, to wszyscy w związkach są sfrustrowani i roszczeniowi. Napatrzyłem się na swoich znajomych. Tam to dopiero inby potrafiły się odstawiać. Dlatego po co się razem męczyć, lepiej być samemu.



pie**olisz jak poj***ny. Idź

na...........pl

2022-05-22, 14:01
Ja pie**olę ale sobie dajecie na łeb wejść... Moja to ma krótko - zaczyna cokolwiek tylko to jest proste "nie podnoś na mnie głosu" i jak się do tego nie zastosuje to koniec dyskusji.

elbuero

2022-05-22, 14:05
fajnie masz tam na chacie

Bombas

2022-05-22, 14:06
Dobra, polecieli w końcu z trzema podręcznymi czy jednym dużym? :lol:
Ja nigdy tymi liniami dla biedaków nie latałem i zawsze miałem bagaż w cenie :shock:

1bolek1

2022-05-22, 14:41
baba robi awanturę, prowokuje, potem lecą bluzgi, a facetowi zakładają niebieską kartę,
pewnie on nagrywał, bo to nie pierwsza sytuacja

golu

2022-05-22, 14:57
ale ona jest wk***iająca dziwię się, żę mężulek nie zaj***ł jeszcze tej głupiej suki

djpyza

2022-05-22, 15:18
przyznawać się którego to sadola stara taka jebnięta , na którego sadola tak mordę drze ?

PiesKracy

2022-05-22, 15:24
Panie Radosławie 225 masz Pan łeb na karku. Z byłą miałem tak, że co jakiś czas musiała być inba, bo jej się emocje nie zgadzały i byle co potrafiło zdetonować minę. Ja wychodzę z założenia, że problem to jak na łeb coś leci, albo ktoś ci łeb urywa itp, a nie jakieś gówna dnia codziennego typu, że naprawa auta mi się przedłużyła i jej dziś nie zerżnę. XD

djpyza

2022-05-22, 15:25
skywalker75 napisał/a:

Ale wiesz, że w tych pięknych minionych czasach to wszyscy wieszali w domu obrazki babierza pedofiliona jak to mówisz... Myślałeś może o tym, że to staruszek cię wykorzystywał jednak a nie babierz... Może to sobie wyparłeś ?

Co do reszty to masz rację



nie wyszło ci jego pociśniecie w ogóle nie do taktu. typ dobrze pisze ale ty jesteś pewnie głupi dzieckiem co siedzi u matki i tatusia na garnuszku tak samo jak barbiturina czy ch*j wie jak mu tam na imię !

boguslaw1234

2022-05-22, 15:30
Ja tam się nie znam za bardzo, ale oni chyba do siebie nie pasują albo pasują bo oboje reprezentują patologię? Sam już nie wiem, pomóżcie mi to zrozumieć bo się gubię w tym wszystkim :(

djpyza

2022-05-22, 15:31
PiesKracy napisał/a:

Panie Radosławie 225 masz Pan łeb na karku. Z byłą miałem tak, że co jakiś czas musiała być inba, bo jej się emocje nie zgadzały i byle co potrafiło zdetonować minę. Ja wychodzę z założenia, że problem to jak na łeb coś leci, albo ktoś ci łeb urywa itp, a nie jakieś gówna dnia codziennego typu, że naprawa auta mi się przedłużyła i jej dziś nie zerżnę. XD



wy to na tym sadolu to sami zawodowi r*chacze pewnie masz taka żonkę co ci daje kiedy tylko chcesz :D zapewne rządzisz ją i robi wszystko co tylko chcesz bo taki męski jesteś. Yyhy na pewno pie**ol pie**ol ja posłucham. a pewnie siedzisz pod pantoflem tak jak połowa żonatych i stękacie !

Budrys2000

2022-05-22, 15:56
k***a, a w gimnazjum byli taką fajną parą, na każdej przerwie się przytulali <3 <3 <3



;-)

Zbysław

2022-05-22, 15:56
Kiedyś jedna taka próbowała raz na mnie podnieść ton t
To dostała z liścia :lol: