18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Klasyka gatunku pt. „Niewinny patus”

sebsossj • 2018-07-16, 18:30
Dwoje policjantów nie daje sobie rady z jednym śmieciem, dobra mordeczka to nagrywa i ciągle straszy pobiciem policjanta, a wszystko kończy się tylko na obiecankach.



~Velture

2018-07-16, 18:31
Ta baba tam k***a bardziej przeszkadza niż pomaga :homer:

Ale tak to patusy mają osiedlowe. Drze p*zdę i szczeka jak piesek podwórkowy.
Do tego policjantka k***a tam potrzebna jak kotwica na nodze w basenie. Policjant k***a też p*zda kolejna co się sra użyć chociażby gazu. No i Sebastian wyklęty co nauczony całe życie, że moja racja jest bardziej mojsza i zamiast grzecznie się poddać to walczy a potem zdziwiony jak mu na komendzie się spadnie ze schodów kilka razy i jeszcze mu dojebią czynną napaść albo i coś lepiej.

Czyli w skrócie: poj***nie z poplątaniem.

Te baby w policji to się nadają do robienia kawy, ploteczek, zmiany podpaski co najwyżej. No a jeśli się sprawdzą to mogą siedzieć z suszarką gdzieś na wylotówce i mandaty wlepiać za chodzenie na czerwonym.

No i ch*j, że 45kg baba przebiegnie szybciej tor przeszkód na teście sprawnościowym od 100kg gościa jeśli w praktyce ch*ja to znaczy kiedy trzeba obezwładnić przeciwnika.

Do patroli i prewencji k***a powinni dawać chłopów tylko a baby niech sobie k***a spisują zeznania na komendzie bo to kolejny film pokazujący, że pomimo nowoczesnego świata i twierdzenia wielu środowisk różnice fizyczne między kobietą a mężczyzną istnieją i są k***a ogromne.

dres1

2018-07-16, 18:35
W USA w 5 sekundzie miałby już kulkę. Szczęściarz.

siwybis

2018-07-16, 18:54
Ja pie**olę ale amatorka. Pacyfikowany klient mógł nie raz odebrać broń i powiem więcej, gdyby mnie jakiś policjant zaczął dusić to w obronie własnej bym go z jego broni zastrzelił.

os...........wo

2018-07-16, 19:00
To bardziej wygląda na małego mężczyznę z pedalską fryzurą. Dawniej było o bezkarności policji, teraz jest bezradność.
Zastanawia bardziej jakim cudem napisałeś tak obszerny komentarz w niecałe dwie minuty.

~Velture

2018-07-16, 19:02
siwybis napisał/a:

gdyby mnie jakiś policjant zaczął dusić to w obronie własnej bym go z jego broni zastrzelił.



Budrys2000

2018-07-16, 19:04
emocje jak przy zbieraniu ogórków

greggo-r

2018-07-16, 19:08
I tak się kończą akcje, że policjant się sto razy zastanowi zanim cokolwiek zrobi, bo "zawieszą mnie i będę się latami sądził, bo zrobiłem siniaka patolowi, który zamiast się grzecznie położyć i nie fikać postanowił pokazać jakim jest ziomem na dzielni", albo "jedzie na mnie samochód, mimo znaków się nie zatrzymuje ale ch*j tam, niech mnie potrąci, bo nie daj Boże zastrzelę kierowcę bandytę i po karierze".

Jprdl, krótka piłka, polecenie od gliniarza "nie stawiaj oporu" i jak nie słucha, to idziemy w tango jak chcesz tańczyć, strzał w powietrze a potem w nogę. Nie uspokoi się prawdziwy gangus a p*zda jak ten koleś (i większa p*zda co to nagrywała) momentalnie spotulnieje z zasikanymi majtami.

Ale mamy jak mamy i nie obwiniam gliniarza, bo on się bardziej boi konsekwencji za zadrapanie patusa niż samego patusa. System...

woytasw

2018-07-16, 19:11
Będzie niezłe odszkodowanie dla policjantów za to co im patyk zrobił - zwyzywał a potem czynnie stawiał opór i naruszył nietykalność funkcjonariusza na służbie.

~Velture

2018-07-16, 19:18
woytasw napisał/a:

Będzie niezłe odszkodowanie dla policjantów za to co im patyk zrobił - zwyzywał a potem czynnie stawiał opór i naruszył nietykalność funkcjonariusza na służbie.


Ja bym jeszcze nagrywającego podciągnął pod grożenie funkcjonariuszowi.

Tak dla zasady bo jako rudy ku*as lubię podpie**alać.

traf

2018-07-16, 19:38
Najlepsza końcówka - osiedlowe "moherki" zaczynają kwestionować nagrywanie i ciapek kończy transmisję :)

_R...........s_

2018-07-16, 19:38
No i k***a po ch*j oni noszą ten gaz i broń? Nie stosuje się do poleceń, stawia opór przy aresztowaniu to gazem po oczach i spokój, zero cyrków, szarpaniny, i święty spokój. A oczka poszczypią, poszczypią i przestaną.

Wstyd k***a, że tak policja chce walczyć z przestępczością. A ta paniusia to już całkiem nie ma pojęcia co robić. Po to właśnie jest gaz (i ostra amunicja).

a2711817

2018-07-16, 19:38
Tak to powinno wyglądać: 2 razy komenda, w przypadku braku reakcji 7 strzałów, w tym zero ostrzegawczych:


Gość natychmiast zaniechał oporu, a tu bawią się w "proszę mnie nie gryźć", "byłby pan łaskaw się położyć". No k***a śmiech na sali.


Loaloa

2018-07-16, 19:49
Nic nowego nie da się napisać, więc powtórzę banalną prawdę. Cebulowa policja jest nieudolnie zarządzana, fatalnie przeszkolona i niedofinansowana. Nie cieszy się też poważaniem u cebulowych mieszkańców cebulandii. No bo jak ma się cieszyć, skoro jej akcje to skrajności - albo akcje typu interwencja u Igora Stachowiaka, albo kabaret jak na powyższym nagraniu.

Seba43

2018-07-16, 20:09
I po co porównujecie do usa? jakbyście nie wiedzieli jak tam jest murzyny,cartele,psychole i policja w ch*j agresywna. i co z tego maja? nadal patologiczny kraj :-P