18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Klasyka gatunku pt. „Niewinny patus”

sebsossj • 2018-07-16, 18:30
Dwoje policjantów nie daje sobie rady z jednym śmieciem, dobra mordeczka to nagrywa i ciągle straszy pobiciem policjanta, a wszystko kończy się tylko na obiecankach.



PA...........A1

2018-07-18, 03:44
Dobra typ drze p*zde co zrobi nic noe zrobil p*zda ale moim zdaniem ta pseudo policja powinna w pierwszych 20 sekundach miec opanowana sytuacje szarpia sie z nim jak matka z lobuzem wiecej ambarasu i wiecej materialu filmowego dla kolegow bez sensu typowe dzialania polskiej policji kilku jednemu nie daja rady a powinno byc na odwrotjal dla mnie zenada. Ps sorki za bledy ale nie mam pl klawi i troszke najbi hehe pozdrawiam stary sadol

Suspens

2018-07-18, 15:34
Taka jest właśnie obsrana gównem polakolandia- patusy mogą wszystko, a policjant nie może nic. Wyj***ne mam w ten kraj i sp***alam chociażby do Kazachstanu albo Afganistanu.

Ens

2018-07-18, 17:39
Tak pie**olicie o tym USA że tam to od razu strzelają i się nie pie**olą ale tam często mają kamerki na sobie a już na pewno w radiowozach w Polsce kamerek nie ma a jak już to tylko w drogówce więc u nas policjant zawsze będzie osrana że ktoś go oskarży o nadużycie władzy lub o nieuzasadnione użycie broni...

waloos

2018-07-18, 21:00
Co za debilny komentarz tego patusa. Aż głowa boli.
Wrzucił w neta, bo liczył że każdy go poprze a nie zdaje sobie sprawy, że tylko się ośmieszył.

Ehh.

A swoją drogą patrole kobiet to się nadają tylko i wyłącznie, żeby jeździć do szkół i uczyć dzieci znaków drogowych. Do niczego k***a więcej. Współczuję wszystkim mężczyznom, którzy za współpartnera mają babę. Psychicznie to musi być przej***ne.

sumka

2018-07-19, 18:07
Skończcie pie**olić z tymi ostrzeżeniami o nadużycie władzy widzieliśmy co się dzieje z policjantami którzy zakatowali chłopa na śmierć co zostało nagrane na kamerze z paralizatora i co nic ledwo zwolnienie z pracy a przełożonych awansowali.

doopa

2018-07-20, 02:57
babe powinni wyj***ć z policji

Tester

2018-07-20, 23:26
Mam nadzieje że dożyje czasów gdzie taki sebix z miejsca dostanie paralizatorem, gazem bohater komentator, a Tusk kulkę w czoło.

Szeryf9010

2018-07-21, 13:39
Serio... ?

To, że policjanci prowadzą to zatrzymanie bardzo nieudolnie to jedno.
Druga sprawa nagranie obciąża zarówno zatrzymywanego jak i nagrywającego. Co do zatrzymywanego może zostać mu przypisane opór przy aresztowaniu i naruszenie nietykalności cielesnej policjantów. Natomiast co do drugiego osobnika znieważenie funkcjonariusza policji na służbie oraz groźby karalne.

A później jeden z drugim będzie nawijał jaka to policja zła i doj***li mu za niewinność bo przecież ON NIC NIE ZROBIŁ.

ScrappyCoco

2018-07-21, 17:58
Cvelture znów uskutecznia ból odbytu po stosunku analnym i jak zawsze ciśnie po kobietach po raz kolejny udowadniając, że woli chłopców.