18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Klasyka gatunku pt. „Niewinny patus”

sebsossj • 2018-07-16, 18:30
Dwoje policjantów nie daje sobie rady z jednym śmieciem, dobra mordeczka to nagrywa i ciągle straszy pobiciem policjanta, a wszystko kończy się tylko na obiecankach.



banerr

2018-07-16, 20:14
Miałem taki sen. Wszystkie Sabastiany wyjechały do USA i tam zaczęli stawiać opór policji. I już nie ma Sabastianów i zostało tylko wycie Karyn. Dla pewności byli pomalowani na czarno.

aaaaaaaaaaaaaa

2018-07-16, 20:17
Ja tam widzę 2 patoli, 1 patolkę i słyszę kolejnego patola. Tak k***a, bo "te policjanty" to też patologia.
k***a prawidłowo wyszkolony gliniarz zrobi chwyt i sam się kładziesz.
A temu debilowi co tak się stawiał powinni dołożyć z 5 lat za wywijanie. Nagrywający też z dwójkę powinien przytulić.
Dla przykładu. A policjanty k***a do szkoleń, do szkoleń!!!

p47

2018-07-16, 20:17
w cywilizowanych krajach strzelaja raz czy dwa i juz nie stawiaja oporu. uczmy sie. a tego z kamera to odsrzelic tak dla jaj ku uciesze gawiedzi. ;d patusy j***ne

~Velture

2018-07-16, 20:18
Loaloa napisał/a:

Nic nowego nie da się napisać, więc powtórzę banalną prawdę. Cebulowa policja jest nieudolnie zarządzana, fatalnie przeszkolona i niedofinansowana. Nie cieszy się też poważaniem u cebulowych mieszkańców cebulandii. No bo jak ma się cieszyć, skoro jej akcje to skrajności - albo akcje typu interwencja u Igora Stachowiaka, albo kabaret jak na powyższym nagraniu.


Weź ty k***a się od Izraela odwal, co?
Co post to o Izraelu napie**alasz antysemito. Cebula to cebula tamto.
Żyd ci krzywdę zrobił, że taki cięty jesteś?

Skup się na pucowaniu kibli u Abdula w jego kebsie a od żydów się odczep.

jbone

2018-07-16, 20:37
ta policjantka tak fajnie leżała nic tylko rozpiąć rozporek i się na nią odlać?szło by objechać za sikanie w miejscu publicznym?

grzesiekw21

2018-07-16, 20:50
Dusisz go , przecież słysze :D hahaha

wiesnak66

2018-07-16, 21:19
te blondyniaste policjantki zawsze mnie rozpie**alają,
skądinąd wiem że policjanci mają ich naprawdę dość, ale takie popie**olone czasy
gównorównouprzywilejowań i równouprawnienia

a nagrywający nie miał chyba nigdy pały policyjnej w dupie,
szkoda

kopnijkota

2018-07-16, 21:20
co to za pedalskie przytulanki:)

-chips-

2018-07-16, 21:26
Jak bym był policjantem i miał iść na patrol kobietą to bym robotę rzucił. Ile ten biedaczyna (sam tez niezbyt ogarniający) się przez nią wstydu najadł :)

Musashi_Miyamoto

2018-07-16, 22:00
k***a do Policji to najgorsze łajno umysłowe idzie... a ile oni tam teraz podstawy mają?

Do Policji "dziś" to chyba najgorsze łajno umysłowe idzie... Ile oni tam na podstawie zarabiają?

abc

greggo-r

2018-07-16, 22:03
-chips- napisał/a:

Jak bym był policjantem i miał iść na patrol kobietą to bym robotę rzucił. Ile ten biedaczyna (sam tez niezbyt ogarniający) się przez nią wstydu najadł :)



Jakbyś był policjantem to byś miał gówno do gadania. Umówmy się co do jednego - do policji nie idą specjalnie wyselekcjonowani inteligenci, jest to zbieranina delikatnie mówiąc tych, którym nie wyszło. I nie to, że tak mi się wydaje. 3 kolesi, których pamiętam ze średniej szkoły pracuje w policji. I uwierz - orły to nie były, sam się jeżę, jak pomyślę, że tacy ludzie "służą i chronią"...

Musashi_Miyamoto napisał/a:

k***a do Policji to najgorsze łajno umysłowe idzie... a ile oni tam teraz podstawy mają?

Do Policji "dziś" to chyba najgorsze łajno umysłowe idzie... Ile oni tam na podstawie zarabiają?

abc


Potwierdzam, patrz wyżej.

MadDave

2018-07-16, 22:10
k***a co to jest za pie**olona kpina. Taka sytuacja nigdy nie powinna się wydarzyć. Szanowne Panie z całym szacunkiem ale z tego jak i wielu innych przypadków widać że do pracy w policji się nie nadajecie. Taka jest prawda. Przecież ten najeb robi z tą kobitką co chce a ona widać że zadyszana straciła kontrolę nad sytuacją już na początku filmu.
Ale i tak to jeszcze ch*j, jak dla mnie mistrzostwem świata była akcja gdzie policjantka - na służbie- zostawiła swoje dokumenty w kiblu jak zmieniała podpaskę i tym się chciała wytłumaczyć kolesiowi którego miała wylegitymować.

W cywilizowanym kraju taki sebix powinien zostać powalowny w kilka sekund z ryjem w glebie. No ale widać że tak się tutaj nie da a struże prawa za każdym razem pocą się ze strachu czy czasem ktoś ich nie pozwie za naruszenie uprawnień. No popie**olone.

PieronJasnySzlag

2018-07-16, 22:16
Całe szczęście że to tylko Sebix z osiedlowej ławki a nie jakiś gej/lewicowiec/wegan/feministka/transwestyta bo wtedy by się okazało że w Polsce łamane są prawa człowieka a amnesty interntional by grzmiało o swobodach obywatelskich i opresyjności polskiego PISolandu.

Ja...........ro

2018-07-16, 22:27
siwybis napisał/a:

Ja pie**olę ale amatorka. Pacyfikowany klient mógł nie raz odebrać broń i powiem więcej, gdyby mnie jakiś policjant zaczął dusić to w obronie własnej bym go z jego broni zastrzelił.



o k***a ale logika :krejzi:

-jako wolny człowiek masz prawo popełniać przestępstwa pod groźbą kary
-popełniaj przestęstwo
-spotkaj się z oporem policji
-uznaj to za naruszenie wolności
-zabij policjanta w obronie własnej który próbował zapobiec przestępstwu
-policjant naruszył Twoją wolność usiłująć zapobiec popełnieniu przestępstwa
-uniewinnienie
-profit

Xian5

2018-07-16, 22:42
Serio to nie jest fake? Jakiś pedał zabrał policjantce gaz i rzuca ją jak szmatą hahahahahha komedia!! Co to ma być za cyrk? A ten kamerzysta też powinien zostać zastrzelony bo jak zaczął grozić to jest podstawa do użycia broni palnej. I nie mówcie ze to wina policji i praw bo akurat maja możliwość używania broni palnej w takich sytuacjach i choćby nie wiem kto to był mogą go zastrzelić, ich jest dwóch zawsze to atak i próba zabicia policjantów, mogli spokojnie strzelać.