18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka wymuszeń i guma

TWin_78 • 2016-08-02, 23:49
Wrzucam kilka nagrań z rejestratora - enjoy!






i najstarszy, ale najbardziej mnie bawi do dziś:



Pozdro sadolowe świry!

Henboh

2016-08-03, 00:19
Na pierwszym filmiku to bym zaczął od utylizacji tej k***y z A-klasy. Najpierw staje, a dopiero tuż przed skrętem kierunek daje.
Ja pie**ole niektórzy chyba potrzebują całej mocy obliczeniowej do poruszenia jednym palcem.

AmnetikDXM

2016-08-03, 00:33
a ja bym dodał, że na 70tce gościu napie**alał 84km/h

Tafariel

2016-08-03, 00:38
W pierwszym filmiku ta stara torba oczywiście swoje trzy grosze musi dodać. Nie wie co i jak i przez kogo ale swoje mądrości oczywiście wygłasza :homer: Koleś z ciężarówki ratował się przed tym zjebem z merca więc po ch*j trąbisz na nie tego gościa co trzeba? Już tu taki dziś jeden wrzucał swoje "przygody" z rejestratora tak samo gówniane jak te tutaj.

AKEVITT

2016-08-03, 01:17
ogolnie jestes ch*jowym kierowca wsrod ch*jowych kierowcow, pozdrawiam

hellbwoi

2016-08-03, 01:25
Musisz chyba auto przemalować bo Mirek się poj***ł i ci walnął farbę z F117A jak malował poprzednim razem.

krzyks

2016-08-03, 04:27
Na ostatnim filmie... trzymanie kierownicy poziom ekspert :homer:

~Velture

2016-08-03, 08:12
@henboh
Czy ty k***a ślepy jesteś?
Merc dał kierunek przecież.
Co miał k***a zrobić do ch*ja? Przejechać dalej i dać się wyprzedzić a potem na jaskółkę zawrócić aby wjechać tam?

Weź się pie**olnij.
Do tego ta p*zda komentująca jak przekupa z targu.


kostek

2016-08-03, 10:24
Velture napisał/a:

@henboh
Czy ty k***a ślepy jesteś?
Merc dał kierunek przecież.
Co miał k***a zrobić do ch*ja? Przejechać dalej i dać się wyprzedzić a potem na jaskółkę zawrócić aby wjechać tam?

Weź się pie**olnij.
Do tego ta p*zda komentująca jak przekupa z targu.



Włączył kierunek, ale przed samym skrętem i w dodatku najpierw zaczął hamować.

W dodatku wydaje mi się, że autor był w martwym polu tej ciężarówki, kiedy zaczęła manewr. Za to kierowca ciężarówki jedzie zbyt blisko merca.

Wniosek - zabijcie się! Dzieciak mógł przez Was zginąć.

Henboh

2016-08-03, 12:49
Velture napisał/a:

@henboh
Czy ty k***a ślepy jesteś?
Merc dał kierunek przecież.
Co miał k***a zrobić do ch*ja? Przejechać dalej i dać się wyprzedzić a potem na jaskółkę zawrócić aby wjechać tam?

Weź się pie**olnij.
Do tego ta p*zda komentująca jak przekupa z targu.



Czytania ze zrozumieniem rodzice w genach nie przekazali?

To przeczytaj jeszcze ze sto razy:

Cytat:

Na pierwszym filmiku to bym zaczął od utylizacji tej k***y z A-klasy. Najpierw staje, a dopiero tuż przed skrętem kierunek daje.
Ja pie**ole niektórzy chyba potrzebują całej mocy obliczeniowej do poruszenia jednym palcem.



Tak, jeśli zaspał i przegapił zjazd, to powinien gdzieś dalej zawrócić, a nie stwarzać zagrożenie na drodze. A jeżeli nie zaspał i zawsze tak robi to powinien do utylizacji sam się oddać nim ktoś przez niego zginie.

erevoo

2016-08-03, 14:04
Trzeci film:
k***a no jak ja takich ch*jków nie trawie. Trudne warunki drogowe. Rozpędzi się do granic śmiesznego samochodzika i siada na dupę j***ny bez hamulców. Wie, że ma słabe, że nie są przystosowane do takiej prędkości, ale napie**ala.

wubepe

2016-08-03, 18:34
Na zachodnich drogach (tam gdzie jeżdżą ciapaci) jest coraz bardziej niebezpiecznie. W Brukseli, centrum miasta to dżungla. Prawdziwy pokaz srania na prawo drogowe. Na autostradach kierunkowskaz wiąże się z dynamiczna zmianą pasa, nie ważne czy jakiś pojazd się na nim znajduje, czy nie. Klaksony słychać cały czas. Jezeli liczysz na uprzejmość to zapomnij. Jezeli nie zmieniłeś pasa w czasie i chcesz zmienić w ostatniej chwili, to k***a masz orkiestrę klaksonów, nikt Cie nie puści, nikt nie pomoże. W Polsce jest kultura. Jezeli ktos Wam kiedys powie, ze Polacy nie wiedzą co to kultura na drodze to wiecie co z nim zrobić.

domat1

2016-08-03, 20:27
dupa z ciebie, a nie kierowca

werther

2016-08-04, 11:14
Miszcz lewego pasa.

Jaroos92

2016-08-04, 20:43
Ja tylko dodam, że klaksonu używa się w momencie zaistnienia zagrożenia, zeby drugi kierowca Cię zauważył, a nie k***a po fakcie.
Ostatni filmik: krowę doisz czy samochód prowadzisz?