18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Kilka słów o karze śmierci

el...........wy • 2014-01-19, 23:57
Jako, że od jakiegoś czasu temat śmierci stał się dość popularny, wrzucam dzisiejszy wpis, który pojawił się na fanpejdżu
Moraine

"Niech wszyscy gorący przeciwnicy kary śmierci i wierzący w resocjalizację zgłoszą się do udostępnienia pokoiku dziecięcego dla pana Trynkiewicza w swoich domach, aby ten nowy obywatel mógł razem z waszymi pociechami wrócić do życia na wolności. Nie ma chętnych?

Lewackie pieprzenie kończy się gdy prawdziwy sk***ysyn wychodzi na wolność. Wtedy pada blady strach na wszystkich także na psychologów, socjologów, polityków i innych czarodziei którzy zwykle ględzą w telewizji swoje głodne kawałki o nowoczesnej Europie przeciwnej karze śmierci oraz sile resocjalizacji. Od kilku tygodni widzę te samy twarze tym razem jednak blade ze strachu... kombinujące jakby tu nagiąć prawo byle tylko nie doszło do wypuszczenia tego gada. Żaden postępowiec nie jest bowiem w stanie zagwarantować, że Trynkiewicz kogoś nie zabije po wyjściu. Oni dają tym samym najlepszy argument za karą śmierci. "

graszko

2014-01-20, 11:26
elBiaauawy napisał/a:

Żaden postępowiec nie jest bowiem w stanie zagwarantować, że Trynkiewicz kogoś nie zabije po wyjściu. Oni dają tym samym najlepszy argument za karą śmierci. "



Oj biedny człowieku!
Nikt nie jest w stanie zagwarantować, że ktokolwiek na wolności nie będzie zabijał.
Nie o to w tym wszystkim chodzi. Chodzi o odpowiedź na pytanie co jest ważniejsze? Potencjalne zagrożenie dla jakiegoś dziecka w Polsce po wyjściu Trymkiewicza, czy też pewne i konkretne naruszenie zasad praworządności w Polsce.
Ciężko mi odpowiedzieć na pytanie co na prawdę jest ważniejsze. Od tego są poliitycy.
Przestrzegam was tylko przed niedocenianiem wartości praworządności. Ludzie byli gotowi do walki na śmierć i życie i ginęli tysiącami, aby doprowadzić do sprawiedliwości i praworządności, patrz: Rewolucja Francuska.

xjan

2014-01-20, 11:28
Rozwiązanie na niezabijanie już dawno wymyślone. Robisz gułag w którym wszyscy przestęcy zapie**alają na siebie i regulamin gułagu. Kto próbuje ucieknąć może zostać zastrzelony przy próbie ucieczki. I problem kary śmierci rozwiązany. Ja sam jestem również przeciwinikiem kary śmierci (zawsze można kogoś wrobić, albo zeznania na odpie**ol i takie tam, a życia już nie wrócisz).

JaroC

2014-01-20, 11:30
up^ a 50 lat gułagu wrócisz?

Kine

2014-01-20, 11:35
@xjan zgadzam się w 100%, niech zapie**alają w łagrze ale przy takiej skrajnie wycieczajacej pracy, 16h na dobę na przykład zapie**alać i autostradki robić. ch*j że bez sprzętu, ch*j że powoli ale by zawsze coś szło. A jakby kogoś niewinnie oskarżyli to ma szanse doczekać sięwyjścia

Sipto-pierdolony_oszust

2014-01-20, 11:37
xjan, wszyscy będą próbowali uciekać bo śmierć przez rozstrzelanie będzie milsza niż mordęga w takim obozie. Lepiej pod groźbą tortur :->

nieciekawe_natarcie

2014-01-20, 11:38
xjan napisał/a:

Rozwiązanie na niezabijanie już dawno wymyślone. Robisz gułag w którym wszyscy przestęcy zapie**alają na siebie i regulamin gułagu. Kto próbuje ucieknąć może zostać zastrzelony przy próbie ucieczki. I problem kary śmierci rozwiązany. Ja sam jestem również przeciwinikiem kary śmierci (zawsze można kogoś wrobić, albo zeznania na odpie**ol i takie tam, a życia już nie wrócisz).



:wisielec:

Skyperian

2014-01-20, 11:46
Szkoda że w takiej sytuacji nie działa seryjny samobójca, to jest teraz chyba jedyne rozwiązanie, które nie nagięło by prawa w sposób oczywisty.

Br...........ki

2014-01-20, 11:49
Cały system więziennictwa w PL jest jakimś żartem. Zamknij kogoś na 20 lat w pokoiku a później wymagaj żeby wrócił do normalnego życia.

Poza tym samo to jest śmieszne, że trzeba takich ludzi utrzymywać i dlatego przede wszystkim Polska jako kraj niezbyt bogaty powinien stosować karę śmierci jako tańsze rozwiązanie. Skoro nie ma na szpitale i właściwie nie ma na wszystko to jak można być tak tępym by pieniądze wydawać na zbrodniarzy? Jeśli naprawdę chcą być aż tak humanitarni, to dobrze - niech nie będzie kary śmierci. Ale niech więzień sam na siebie zarabia.
Tutaj można by wykorzystywać więźniów jako tanią siłę roboczą, a właściwie darmową. Nie wiem, przedsiębiorstwa budowlane czy inne podpisywały by umowę z wiezieniem, a tamci wykonywali by za darmo najprostsze i najcięższe roboty. W zamian za to dostawali by posiłek i miejsce do spania. Nie chce robić? Kara śmierci.

Jest i humanitarnie, i pożytecznie, i jest większa szansa na resocjalizacje.

Ale lepiej utrzymywać chwasty kiedy normalni ludzie i uczciwi otrzymują głodowe emerytury.

Emte92

2014-01-20, 11:59
co to za moda na czepianie się słowa lewak? Lewak to określenie osób lewicujących tzn ludzi z poglądami lewicowymi tzn wszelkie socjale, równość i inne pierdoły... jak ktoś się czepia tego określenia to musi mieć niezły ból dupy, oraz brak innych argumentów....


aaach, te lewaki...

PhantomMask

2014-01-20, 12:13
w Polsce wypuszcza się psycholi i morderców którzy przez całą swą przeważnie śmiesznie niską odsiadkę twierdzą, że będą dalej gwałcić czy tam mordować, normalne, cywilizowane społeczeństwo dla własnego dobra pozbywało by się takich elementów. Ludzie którzy bronią kary śmierci oczywiście w mym mniemaniu są bardziej popie**oleni od tych co owa kara miała by dotknąć.
Polska to dżungla :ok:

adagioo

2014-01-20, 12:32
"W czasie odbywania służby wojskowej porwał i wykorzystał seksualnie chłopca ze szkoły podstawowej, za co sąd wojskowy skazał go na karę jednego roku pozbawienia wolności. Podczas przerwy w odbywaniu kary dopuścił się molestowania seksualnego 12-letniego chłopca za co otrzymał kolejną karę – 1,5 roku pozbawienia wolności. Ponownie w czasie przerwy w odbywaniu kary (udzielonej w związku z chorobą matki celem opieki nad nią), 4 lipca 1988 roku, zwabił do swojego mieszkania przy ulicy Działkowej, przypadkowo spotkanego, 13-letniego Wojciecha Pryczka. Następnie chłopca zgwałcił i udusił. Ciało ofiary zakopał w lesie.
29 lipca 1988 roku, w podobnych okolicznościach, zwabił do swojego mieszkania i zabił nożem trzech chłopców: 11-letniego Tomasza Łojka, oraz 12-letnich Artura Krawczyńskiego i Krzysztofa Kaczmarka. Ciała wszystkich ofiar po kilku dniach wywiózł do lasu i podpalił. Zostały one znalezione przez grzybiarza."

NO k***a, czy to za mało, żeby ktoś zasłużył sobie na dożywocie? W takim razie to trzeba zrobić, na co można sobie pozwolić w tym kraju? To nie jest normalne, że w społeczeństwie, w kraju "europejskim", ludzie boją się, że jakiś psychol wyjdzie niedługo na wolność i zacznie robić krzywdę ponownie ! Gdzie ja k***a żyję ?!

pulqita

2014-01-20, 13:16
Jak dla mnie to jest mi przykro, że nie pokażą jego mordy. Tyle w temacie.

Cyrk

2014-01-20, 13:19
pulqita napisał/a:

Jak dla mnie to jest mi przykro, że nie pokażą jego mordy. Tyle w temacie.

Wyszukiwanie rzeczy w necie będzie dopiero w drugiej klasie gimnazjum?

pgpgpg

2014-01-20, 13:20
elBiaauawy napisał/a:

Jako, że od jakiegoś czasu temat śmierci stał się dość popularny



akurat temat śmierci był tutaj zawsze popularny :dead:

vass

2014-01-20, 13:32
Cyrk napisał/a:

Akurat III RP pod względami społecznymi jest na lewo od PRLu, więc kontrargument z dupy.


Co Ty możesz o tym wiedzieć, nie masz zielonego pojęcia jak było za komuny.