18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Kilka słów o karze śmierci

el...........wy • 2014-01-19, 23:57
Jako, że od jakiegoś czasu temat śmierci stał się dość popularny, wrzucam dzisiejszy wpis, który pojawił się na fanpejdżu
Moraine

"Niech wszyscy gorący przeciwnicy kary śmierci i wierzący w resocjalizację zgłoszą się do udostępnienia pokoiku dziecięcego dla pana Trynkiewicza w swoich domach, aby ten nowy obywatel mógł razem z waszymi pociechami wrócić do życia na wolności. Nie ma chętnych?

Lewackie pieprzenie kończy się gdy prawdziwy sk***ysyn wychodzi na wolność. Wtedy pada blady strach na wszystkich także na psychologów, socjologów, polityków i innych czarodziei którzy zwykle ględzą w telewizji swoje głodne kawałki o nowoczesnej Europie przeciwnej karze śmierci oraz sile resocjalizacji. Od kilku tygodni widzę te samy twarze tym razem jednak blade ze strachu... kombinujące jakby tu nagiąć prawo byle tylko nie doszło do wypuszczenia tego gada. Żaden postępowiec nie jest bowiem w stanie zagwarantować, że Trynkiewicz kogoś nie zabije po wyjściu. Oni dają tym samym najlepszy argument za karą śmierci. "

Groszek21

2014-01-20, 00:07
Gdyby skrzywdził kogoś z mojej rodziny, złapałbym takiego ch*ja i torturował do końca jego nędznego życia.

Izura

2014-01-20, 00:55
Mam nadzieję, że i Trynkiewicza i reszte tych, co spod sznura uciekli nieznani sprawcy złapią, zawioza gdzieś, gdzie zubry i losie popie**alaja i zrobią im filmowe 7 dni. I każdemu kto slini się do dziecka to samo.

masterjunior

2014-01-20, 03:56
Po pierwsze wprowadzić karę śmierci a po drugie niech więźniowie pracują a nie będą na utrzymaniu podatników. Ewentualnie wyszkolić i stworzyć batalion karny.

vass

2014-01-20, 07:02
Akurat za komuny w Polsce była kara śmierci, więc argument z lewakami z dupy.
A to, że przy okazji komuchy wykończyły paru wrogów politycznych, to mały szczegół ;)

Cyrk

2014-01-20, 09:03
vass napisał/a:

Akurat za komuny w Polsce była kara śmierci, więc argument z lewakami z dupy.
A to, że przy okazji komuchy wykończyły paru wrogów politycznych, to mały szczegół ;)

Akurat III RP pod względami społecznymi jest na lewo od PRLu, więc kontrargument z dupy.

RavenRR

2014-01-20, 09:12
elBiaauawy (a raczej ten ćwok z FB) napisał/a:

Lewackie pieprzenie


Uwielbiam takie uogólnianie. Jestem za karą śmierci i jednocześnie gardzę "prawakami" - szach mat, panie Moraine; kolejny debil, który myśli, że jak użyje słowa "lewak" to jest cool.

el...........wy

2014-01-20, 09:22
@RavenRR
Taka jest tendencja, pokaż mi kogoś z prawej strony, kto otwarcie sprzeciwiałby się każe śmierci.
W ogóle to idź, nie kompromituj się panie szach-mat. Znalazł się Kasparov pie**olony, faktycznie żeś argument taki rzucił, że cały tekst nagle stracił sens.

RavenRR

2014-01-20, 09:27
Gdybym miał zastrzeżenia do tekstu, zacytowałbym cały tekst - czepiam się jedynie stwierdzenia "lewackie pieprzenie", bo jakiemuś upośledzonemu półmózgowi nie chce się napisać "pieprzenie przeciwników kary śmierci", łatwiej napisać "lewak" i czekać na poklask. Zluzuj trochę, żadnych pretensji w Twoją stronę nie kieruję.

Edit: 2x down - tak jak nie każdy lewicowiec to były ubek, komunista i wielbiciel papy Stalina, tak samo nie każdy jest przeciw karze śmierci albo uważa całą resztę poglądów za faszyzm. Tym razem to Ty uogólniasz.

BongMan

2014-01-20, 09:30
Niech mu popełnią samobójstwo tak jak Petelickiemu, Lepperowi i temu inżynierowi lotnictwa. Jak nie mają oporów przed mordowaniem ludzi, którzy za dużo wiedzą, to takiego śmiecia powinni bez żadnego problemu ubić, przynajmniej by zrobili coś pożytecznego.

el...........wy

2014-01-20, 09:34
RavenRR,
Ale ja ci chciałem powiedzieć, że to właśnie środowiska lewicowe są przeciwko karze śmierci. Poza tym co do uogólniania to przedstawiciele lewicy nie powinni nawet słowa zabierać , bo dla nich wszystko co nie lewicowe to już faszyzm.

mare30ks

2014-01-20, 10:49
nastepny debil ktory dla kilku piw wiecej dopisze w kazdej wypowiedzi lewackie to lewackie tamto :roll:

co maja poglady na gospodarke z aprobata/lub nie kary smierci, zarowno wsrod lewicy mozna znalesc jej zwolennikow jakk i przeciwnikow jak i wsrod prawicy. to bardziej kwestia pogladu na wartosc ludzkiego zycia. tez kiedys bylem goracym zwolennikiem kary smiercy, wkoncu czy moze byc prostsze rozwiazanie sprawy niz wyrwanie chwasta? z drugiej strony okazalo sie ze ok 10% kar smierci w USA byly wymierzane niewinnym osobom, co niestety okazywalo sie dopiero po fakcie. jasne w przypadku zlapanego na goracym u czynku sprawa jest oczywista. odj***nie patologi nie jest dla niej zadna kara bo poprostu koles przestaje istniec i tyle. zdecydowanie lepiej sie sprawdzaja wg mnie w tej kwesti obozy pracy dla szczegolnie wybitnych sk***ieli, niech tam dokonczy zywota zapie**alajac na swoje utrzymanie.

ciekawe czy tez bys sie tak cieszyl jakbys w wyniku bledu sedziego, cz czyjego kolwiek, badz falszywego oskarzenia ty lub ktos z twojej rodziny zostal odj***ny. potem po kilku latach by sie okazalo ze to jednak byl blad, ale coz, za pozno.

a co do tego zjeba ktory wkrotce wychodzi powinien poprostu zostac na stale zamkniety w pierdlu, lub jakims obozie i niech zapie**ala do konca zycia

pakicito

2014-01-20, 11:06
sędziego, który daje krótkie wyroki dla takich śmieci a oni potem wychodzą i dalej zabijają, powinni skazać jak za morderstwo

Sipto-pierdolony_oszust

2014-01-20, 11:09
Zrozumcie wy, że teraz Trynkiewicza nie wolno już ruszyć. Prawo stanowi, że ten człowiek po 25 latach ma wyjść na wolność. Jest to bardzo wielki błąd, ale jakiekolwiek modyfikacje jego wolności osobistej są złamaniem obowiązującego prawa. Pod żadnym pozorem nie wolno zamieniać mu wyroku na jakiś szpital czy ograniczenie wolności, bo to wbrew temu co stanowi prawo (które przecież jest najważniejsze). Ja proponuję pozwolić mu wrócić do rodzinnego miasta, żeby ludzie dokonali linczu. Jak porwie się na niego 100 osób i każdy powie że to "ja zabiłem", to nikt nie zostanie ukarany. Można by też, idąc za śladem korwina mikke, zmniejszyć nadzór nad więźniem, żeby inni więźniowie zażegnali ten problem.

Kara śmierci to zło i nie powinno się jej przywracać. Chcieli byście, żeby morderca waszej tam dajmy na to 8 letniej córki, który ją brutalnie zgwałcił, podtapiał bił więził i gnębił a na końcu bardzo boleśnie uśmiercił usnął sobie spokojnie w wygodnym fotelu jedynie za sprawą ukłucia porównywalnego z tym komara? Do przymusowej pracy pod batem i torturami takie sk***iałe istoty!

JaroC

2014-01-20, 11:23
mare30ks napisał/a:

ciekawe czy tez bys sie tak cieszyl jakbys w wyniku bledu sedziego, cz czyjego kolwiek, badz falszywego oskarzenia ty lub ktos z twojej rodziny zostal odj***ny. potem po kilku latach by sie okazalo ze to jednak byl blad, ale coz, za pozno.


3up^ No jak mnie takie komentarze wk***iają. Jak ktoś przez błąd został od***any? Chodzi o karę śmierci w szczególnych przypadkach a nie o wymordowanie 75% populacji więźniów. Sprawa nie jest jasna to kary śmierci nie orzekać i tyle.

mare30ks napisał/a:

z drugiej strony okazalo sie ze ok 10% kar smierci w USA byly wymierzane niewinnym osobom, co niestety okazywalo sie dopiero po fakcie.


10% ludzi było niewinnych? Chyba sprzed 50 lat masz te dane. Zawsze znajdzie się jakiś przykład na błąd w postępowaniu karnym ale to nie jest argument przeciw karze śmierci. Mamy teraz chociażby badania dna, wariografy, technika kryminalistyczna dalej idzie do przodu. Wystarczy tak ukształtować prawo by to wszystko działało.