18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka faktów o islamizacji Europy.

JohnDeliver • 2013-12-01, 12:46
Chciałem się z wami podzielić Sadole, jescze kilkoma faktami o islamizacji.




Źródło

:snajper2:

Po tagach nie widziałem chyba że ch*jowo szukałem .

Seboolek

2013-12-01, 23:18
necrofallus8 napisał/a:

Kurde ale mi się marzy 3 wojna światowa, cały cywilizowany świat kontra ciapaki. Taka globalna krucjata przeciwko ciapakom, żeby zniszczyć to ścierwo. Sam chętnie wziął bym w niej udział by móc napie**alać z karabinu do j***nych brudasów...



Nie wiesz co piszesz. Swiat to nie gra komputerowa gdzie trafiony przeciwnik po chwili zniknie i nie ma po nim sladu. Mysle że gówno by Ci nogawkami wylatywało podczas sp***alania ze strachu. Żygał byś na widok rozczłonkowanych ciał na ulicach jak i ze smrodu rozkładu. Skończyło by sie granie w gry i siedzenie na dupci przy komputerze całe dnie. Nie utrzymał byś karabinu maszynowego w rękach, myślę że nawet połamało by Ci nadgarstki a próbę strzału z pistoletu, odrzut zakończył by na twojej facjacie lub wybił rękę w łokciu. Pozostań lepiej na zabijaniu wirtualnych modeli. Tam przynajmniej sobie krzywdy nie zrobisz.

pr...........as

2013-12-02, 12:07
Jak to się mówi... historia lubi się powtarzać :) No i trudno chcą propagować swoje wartości w innych krajach proszę bardzo, wolna wola, ale muszą się liczyć, że w końcu zgarną solidnego wpie**ola.

kTT100

2013-12-02, 13:22
rottunio napisał/a:

Jak to się mówi... historia lubi się powtarzać :)
No i trudno
chcą propagować swoje wartości w innych krajach
proszę bardzo,wolna wola,
ale muszą się liczyć,
że w końcu zgarną solidnego ,
wpie**ola.


Poezja :)

ojojoj

2013-12-03, 17:30
muzulmanie nic nie znacza poki nie jest ich duzo w rzadzie, wladzach samorzadowych, policji i wojsku. dopuszczenie ich do tych obszarow to strzal w stope, wroć - strzal prosto w glowe. własną.

kTT100

2013-12-03, 22:31
ojojoj napisał/a:

muzulmanie nic nie znacza poki nie jest ich duzo w rzadzie, wladzach samorzadowych, policji i wojsku. dopuszczenie ich do tych obszarow to strzal w stope, wroć - strzal prosto w glowe. własną.



Powiedz to mieszkańcom Kokkedal (Dania), gdzie w radzie miasta większość stanowią muzułmanie,
którzy zaczęli proces islamizacji na dobre....
Także, choinki i świąt w tym roku tam nie będzie :]