18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka faktów o islamizacji Europy.

JohnDeliver • 2013-12-01, 12:46
Chciałem się z wami podzielić Sadole, jescze kilkoma faktami o islamizacji.




Źródło

:snajper2:

Po tagach nie widziałem chyba że ch*jowo szukałem .

Dranzes

2013-12-01, 14:08
Będzie wojna, na pewno.

mikarosek5

2013-12-01, 14:08
Francja pomogła Europie pierwszym razem
Polska pomogła za drugim razem
Niemców nie liczę oni przyczynili się do usunięcia innego ścierwa wiec w sumie tez pomogli.
Teraz sytuacja się zmieniła Polska nie dała by rady sama lecz uważam ze Rosja ma teraz siłę i w podręcznikach do historii będziemy się uczyć ze w roku 20xx świat pozbył się fanatyków zagrażających życiu innych:)

milosciprzyjazn

2013-12-01, 14:09
johnedeliver napisał/a:

Chciałem się z wami podzielić Sadole, jescze kilkoma faktami o islamizacji.


Nie staję w obronie islamu, ale nie nazywałbym faktami o islamie 'niusów' ze strony Nie Dla Islamizacji Europy...

To że oni są zdziczali nie oznacza, że mamy się zniżać do ich poziomu. To o czym niektórzy to mówią (czyli wybicie wyznawców islamu i tępienie całej religii) to zwykła hipokryzja, bo właśnie za to samo ich krytykujemy.

Ale spokojnie, za kilkaset lat ta religia przejdzie w etap obecnego katolicyzmu (które wtedy już będzie tylko wymarłym reliktem), a później wyginie jak każde wyznanie na przestrzeni dziejów...

Kierfeusz

2013-12-01, 14:12
Jan III Sobieski w grobie się przewraca... :shock:

Kislowy_wampir

2013-12-01, 14:13
@ up Casmes

Skoro bronisz brudasów to pewnie jesteś jedną z tych Pań :P https://www.youtube.com/watch?v=1PQ670sfFXU

@ up myha

Chyba jesteś jednym z tych brudasów i chętnie bym Ci zaj***ł wieprzową polędwiczką :) albo jesteś zwykłym ignorantem, tu nie chodzi o to że przejmujemy się Niemcami czy innym krajem zachodnim, pomyśl jak brudasom uda się opanować całą zachodnią europę to oni Polskę tez sobie wezmą bez problemu bo będzie ich kurewsko dużo w dodatku 90% z nich jest stanie się wysadzić bez wahania a Polacy to mają w dupie własny kraj więc i później będą go mieli w dupie, a jak nie to i tak ch*ja zrobią, ewentualnie Rosja przyjdzie z pomocą przez co nas uzależni od siebie bo mamy ch*j nie polityków, więc chyba lepiej teraz to gówno zwalczać niż jak będzie za późno.?

NieWiemZeWiem

2013-12-01, 14:14
@cames

Uwaga ludzie hahahaha Pani cames była w egipcie na last minute i poznała prawdziwych muzułmanów hahahahahahahaha k***a mać! dobrze dobrze! śmiech to zdrowie lepiej mi przejdzie okres kaco-kupy dzisiaj.

ch*j mnie to obchodzi, że chcą żyć zgodnie z ich tradycja i kulturą. Moją kulturą jest się napić w barze i lekko podchmielony dojść do domu ale nie k***a u muzułmanów nie można tak żyć bo czeka cie wiezienie-tak taksówkarz może cie zawieźć na policje!

Jeśli chcą żyć z godnie z tradycją i kulturą muszą wiedzieć gdzie jechać pracować. To tak jakby iść do baru/restauracji wegetariańskiej i opie**alać kierownika że nie ma tutaj dań mięsnych!!! no k***a patologia mózgowa się szerzy!

Pewnie tych muzułmanów poznałaś dogłębnie ^^ aż po same jajca :D Kobietooooo mój znajomy pochodzi z Belgi(niekiedy sie wypowiada ch*jek jeden na moim koncie, jeb się!) Oni 30 lat temu tez mówili, że chcą tylko żyć jak na pustyni :D a teraz zakazali używania słów wielkanoc,Boże narodzenie i noszenia publicznie krzyża przy nich bo to ich uraża to nazywasz życiem zgodnie z kulturą? to chyba należy ci się anal może uszkodzenie fiutem twojego mózgu troche zaowocuje(nie chodzi że ktoś ma duża pałe....po prostu głowie z dupą zamieniłaś gadając takie rzeczy)


Ja wiem wiem, są tacy normalni muzułmanie któzy chcą tylko w coś tam wierzyć a cały ten szariat maja w dupie ale ich jest garsta! po drugie się ukrywają przed innymi aby nie zostać zaj***nym!

Jeszcze pie**olisz mi tu że w każdej religi jest procentowa skrajność. Tak k***a u katolików skraność k***a pomagania i każenia chodzić ci do kościoła...Boże jaka ty biedna...jeszcze powiesz mi, że jesteś ateistką tylko dlatego że katechetka kazała ci przepisać całą tablice przykzań ;( (w chrześcijaństwie wiem jest skrajność gdzie zamykają ludzi itp. albo j***ni amisze ale to nie jest katolicyzm)

Jakbyśmy postawili muzułmanów i katolików obok siebie i z każdej grupy losowo wziąć osobe(nie patrząc na jej wygląd itp. po prostu bierzesz wylosowujesz numerki) to u muzułmanów byloby ok 75% ekstremizmu na dodatek z 75% tych ludzi połowa z nich miała by problemy z prawem-90% facetów miało ochotę cie zabić a u katolików? no k***a jeśli uważasz że noszenie czapki moherowej zagraża twojemu życiu to może odłuż tampony bo ci szkodzą.

Nie jest katolikiem(po prostu w coś tam wierze, dla mnie wybuch i powstania wszechświata to za mało...a w czym bylł ten wybuch we wszechświecie? nie bo k***a wszechświat powstał po wybuchu wiec gdzie ten wybuch w dupie kozy?) bo ich bronie po prostu dla mnie Ci ludzie w iększości są normalni, nie zabijają w imię boga,nie gwałcą itp. Jeśli popełnią jakąś zbrodnie to nie uciekają do prawa bibli itp. tylko poddają się prawu obowiązujeacego w kraju prawa! A islamiści to co chwile a bo koranie to i tamto...k***a jak można w ogóle nawiązywać rozmowy z kimś kto co chwile napie**alą że tak na kartce pisze i ch*j pomimo że tam jest o zabijaniu i zero logiki w niektórych działaniach.

W ogóle mógłbym dużo dużo rzeczy tutaj przytoczyć oprate danymi itp ale k***a twoje wspomnienia z last minute wymieszane z lewacką propaganda będą tą piłeczke odbijac, że o ja pie**olę. Aha chodzę z muzułmaninem do grupy na studiach jest alawitą(czyli są normalni prawa dla kobiet,j***ć szariat itp. po prostu wierzą że coś jest po śmierci) i mi z rubiek klaszczą brawa jak to pisze bo każdy odłam sunnita,szyita,wahabiz czy jakoś tak i kilka ejszcze chyba innych są pojebami ze średniowiecza.

lapps

2013-12-01, 14:16
@idioci

po to sie sprowadza najgorsze scierwo z bliskiego wschodu i polnocnej afryki do europy, zeby ludzie wyrobili sobie taki a nie inny obraz spoleczenstwa tam mieszkajacego i zeby caly "cywilizowany swiat" poparl rzez niewinnych ludzi, ktorzy hamuja izraelska i amerykanska ekspansje.
brawo, ze tanczycie jak wam zagraja

aha i jeszcze jedno:
macie pretensje do muzlumanow, ze gwalca i sa bezkarni, to wam przypominam katolickich ksiezy, ktorzy tez gwalca w dodatku dzieci i tez sa bezkarni. mielismy fritzla typowa chrzescijanska bestie, ktora gwalcila wlasne dzieci zupelnie tak jak wszyscy europejczycy. macie pretensje do muzlumanow, ze zabijaja innych za nieprzestrzeganie prawa w ich kraju. my ich mordujemy masowo w ich domach przy pomocy regularnego wojska.
ale wy to lykajcie jak tajskie k***y przynajmniej sie czyms zajmiecie i nie bedziecie sie interesowac tym kto wam pieniadze z wyplaty podpie**ala co miesiac

Gift3232

2013-12-01, 14:17
wiecie, tak sobie myśle, mnie to nie czeka bo za jakieś dobre 30-40 lat dojdzie do takiej porządnej Islamizacji.. jeśli oczywiście nic się nie wydarzy , więc nie boli mnie to jakoś bardzo.. ale jak z drugiej strony myślę że moje dzieci mają wychowywać się w kulturze która uznaje kamieniowanie za spoko rzecz, a gwałt za winę kobiety.. to aż mi się przewraca.. już nie mówiąc o tym że te ciapate sk***ysyny to brudasy, które nic nie potrafią ze sobą zrobić, a jedyne co potrafią to się napie**alać na maczety , świetny przykład : Afryka podczas kolonizacji Europejskiej ( włochy i Anglii jak również innych krajów ) wysoko się rozwijała a teraz co jest? smród bród i ubóstwo, wysyłamy paczki na ch*j? jak i tak to wszystko jest wypie**alane w błoto. W krajach islamskich nie ma w ogóle gospodarki , mają hajs bo siedzą na złożach ropy, ale nic poza tym samego nie są wstanie stworzyć. przykre




---
tak poproszę warna za obrażanie innego wyznania , i mam ból dupy o ciapatych :oops:

Rakiet

2013-12-01, 14:21
"Poprawność polityczna" to jedna z najgorszych chorób 21 wieku...

aa...........am

2013-12-01, 14:24
nie przczytałem całego bosz k***a nie wytrzymałem w połowie ...

Hrodgar

2013-12-01, 14:25
1 muslim, będzie z Tobą pił wódkę i zakaszlał wieprzowiną.
2-ch muslimów, zacznie gadać z Tobą o religii.
3-ch muslimów, będzie krytykowało to że jesz świniaka i popijasz wódkę.
4-ch muslimów, będzie Cię przekonywało o wyższości Islamu i szariatu nad katolicyzmem i spuściźnie prawa rzymskiego.
5-ciu muslimów, upie**oli Ci łeb, zgwałci i ukamienuje Twoją żonę, a 6 letnią córkę oddadzą jako żonę dla 70 letniego dziadka Ahmeda który za r*cha ją a śmierć podczas nocy poślubnej.

CahirAepMawr

2013-12-01, 14:27
Spokojnie, co jak co, ale w Polsce ciapaci nie zrobią tego co na zachodzie,a czemu? Ponieważ Polak nienawidzi jak jakieś kurestwo z zagranicy panoszy się po jego kraju i chce mówić mu co ma robić.

myha

2013-12-01, 14:27
Kislowy_wampir: czy na prawdę wydaje ci się ze żyjemy aż w tak zajebistym kraju że naszym największym problemem powinno być 40 tys Muzułmanów? Choćby nawet każdy z nich faktycznie tylko czekał żeby się wysadzić to i tak mamy ciągle tyle problemów o wiele większej wagi, że najzwyczajniej w świecie nie mamy czasu zajmować się tak śladowym problemem.

Wydaje ci się że w krajach europy zachodniej to muzułmanie przejma sobie tą władze od tak? Bez wojny domowej się im nie uda. Zresztą skoro ci Muzułmanie to tacy debile to rozpie**olą gospodarką tych krajów i tak nie będą stanowić dla nas żadnego zagrożenia. Ja uważam że w pierwszym rzędzie powinniśmy dbać o własne interesy, Niemcy i Rosja są dla nas potencjalnym zagrożeniem, jak jest okazja żeby im zaszkodzić to trzeba to wykorzystać. Historia uczy nas że te kraje takich sytuacji nie marnowały w stosunku do nas. Więc i my powinniśmy obecnie wspierać tam wszelkie niepokoje wewnętrzne aktualnie w postaci muzełamnów.
Jeszcze jedno świat nie znosi pustki jak jedno mocarstwo upada to na jego miejsce powstaje drugie, upadek krajów zachodnich/rosji może pomóc wybić się nam. Oczywiście jak nic nie zrobimy w kierunku własnego rozwoju to staniemy się silniejsi tylko o tyle że reszta państw będzie wyraźnie słabsza. Ale możemy też coś zrobić żeby awansować o wiele wyżej. Obecnie bardzo ciężko będzie nam dogonić kraje europy zachodniej, ale jak już pisałem świat nie znosi pustki i przy odrobinie wysiłku w miejsce upadających potęg zachodu możemy wskoczyć my. Mnie nie zadowala bycie podrzędnym tak naprawdę nic nie znaczącym kraikiem w NATo i UE. Chcę czegoś więcej, islamizacja europy zachodniej daje nam taką możliwość i trzeba ją wykorzystać.

Podsumowując dostajemy szansą żeby wybić się wyżej i trzeba ją tylko odpowiednio wykorzystać. Los daje nam szansę którą po prstu musimy wykorzystać. Nic nam nie da oglądanie się na zachód, ich kultura nie jest nam potrzebna. W okresie kiedy byliśmy potęgą(XV-XVII w) stworzyliśmy własną kulturę i to my oddziaływaliśmy na sąsiadów, teraz mamy szansę wybić się ponownie i odzyskać dana potęgę.

milosciprzyjazn

2013-12-01, 14:27
Po prostu musicie sobie zdać sprawę z tego, że jesteście równie zj***ni co ci, którzy popierają ideę multikulti :) ze skrajności w skrajność

Hrodgar napisał/a:

1 muslim, będzie z Tobą pił wódkę i zakaszlał wieprzowiną.
2-ch muslimów, zacznie gadać z Tobą o religii.
3-ch muslimów, będzie krytykowało to że jesz świniaka i popijasz wódkę.
4-ch muslimów, będzie Cię przekonywało o wyższości Islamu i szariatu nad katolicyzmem i spuściźnie prawa rzymskiego.
5-ciu muslimów, upie**oli Ci łeb, zgwałci i ukamienuje Twoją żonę, a 6 letnią córkę oddadzą jako żonę dla 70 letniego dziadka Ahmeda który za r*cha ją a śmierć podczas nocy poślubnej.
______________




3 księży będzie mówiło o miłości bliźniego
2 księży będzie cię nawracało miłością
1 ksiądz zgwałci twoje dziecko, bo jest pedofilem

Bez spinania dupy, bo to jest dokładnie to samo rozumowanie co wasze...

si...........19

2013-12-01, 14:31
Bicie Kobiet jest zakazane, Oprawca trafia do wiezienia, a kobieta otrzymuje pomoc.

Hehe dobry zart, jak pijany facet leje swoja zone to tez zaden sasiad sie nie wpie**ala, no bo to nie moja sprawa, a jak przyjedzie milicja to da gosciowi pouczenie i to w sumie jedyna pomoc jaka ta kobieta otrzymuje.