18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kilka faktów o islamizacji Europy.

JohnDeliver • 2013-12-01, 12:46
Chciałem się z wami podzielić Sadole, jescze kilkoma faktami o islamizacji.




Źródło

:snajper2:

Po tagach nie widziałem chyba że ch*jowo szukałem .

NieWiemZeWiem

2013-12-01, 14:35
lapps napisał/a:

@idioci

po to sie sprowadza najgorsze scierwo z bliskiego wschodu i polnocnej afryki do europy, zeby ludzie wyrobili sobie taki a nie inny obraz spoleczenstwa tam mieszkajacego i zeby caly "cywilizowany swiat" poparl rzez niewinnych ludzi, ktorzy hamuja izraelska i amerykanska ekspansje.
brawo, ze tanczycie jak wam zagraja

aha i jeszcze jedno:
macie pretensje do muzlumanow, ze gwalca i sa bezkarni, to wam przypominam katolickich ksiezy, ktorzy tez gwalca w dodatku dzieci i tez sa bezkarni. mielismy fritzla typowa chrzescijanska bestie, ktora gwalcila wlasne dzieci zupelnie tak jak wszyscy europejczycy. macie pretensje do muzlumanow, ze zabijaja innych za nieprzestrzeganie prawa w ich kraju. my ich mordujemy masowo w ich domach przy pomocy regularnego wojska.
ale wy to lykajcie jak tajskie k***y przynajmniej sie czyms zajmiecie i nie bedziecie sie interesowac tym kto wam pieniadze z wyplaty podpie**ala co miesiac




Muzułamnina zabija gwałci itp. w imię boga i przez to że nie boi się naszego rpawa bo go nie uznaje a na dodatek nie jest wychowany. Jeśli my mamy morderców i gwałcicieli to po ch*ja sprowadzac ich więcej? wystarczą nasi a żeby u ans był ktoś mordercą jest o wiel wiel wiele niższe niż w przypadku muzułmanów. Jeśli ksiądz zgwałcił(wiecej gwawłcą nauczyciele,dyrygenci, wfiści itp.) to są oni przez nas piętnowani i chcemy ich ukarania. No cóś nie każdy ksiądz jes z powołania a bez r*chania im odbija palma dlatego ja jestem za zniesieniem celibatu aby każdy ksiądz miał żonę i pare dzieci. Na dodatek gdzy w moim kraju jest dużo ateistów, katolików i księży wiem że nikt nie wysadzi się w samolocie, nie wysadzi auta pułapki, nie rozstrzeli mnie w centrum handlowym. W anglii gdy jestem na zakupach nie mogę o tym przestac myśleć. Kązdy chce aby byli zniszczeni ci co gwałcą itp. tylko, że u tamtych jest tak, że jak to zrobią zabiją/zgwałcą nic z tego nie mają...mają brak sumienia bo usprawiedliwiają to allahem. Dziękuje, 27 lat a nie umie rozróżnić debila gwałcącego od debila gwałcącego w imię boga.

Godryg

2013-12-01, 14:39
Nie che was straszyć ale dla Europy jets juz za puźno, nawet światowy hegemon (najwiekszy potentat militarny) prowadzi zbyt ucywilizowaną wojne z islamem najwieksze potegi zachodu juz mu sie poddały tam nie ma odwrotu, Polska ma przesrane nawet gdybysmy sie chieli bronic przed islamem najpierw musielibysmy zrobić bratobójcza wojne domową, bo nasze lewackie rzady poddaja sie islamowi tak jak robia to Niemce, Rosja pręzy muskuły ale prawda jest taka że do dzisiaj islamskiej Czeczeni nie spacyfikowali, choć tam jest szansa ze jak EU sie zislamizuje to straci potencjał militarny (ciapate głaby nie potrafia latac ani prowadzic czołgów a juz tymbardziej tego serwisować)

sono

2013-12-01, 14:43
Jeśli chcecie pojąć na czym naprawdę polega dżihad i dowiedzieć się, czy faktycznie może zagrozić Europie i nie tylko, to zapraszam do obejrzenia filmu w jedynym temacie, jaki do tej pory uznałem za warty wstawienia tutaj, a który moderacja - w ramach walki z uprzedzeniami, nietolerancją i stereotypami - po pięciu minutach od wstawienia wypie**oliła do czarnej dziury tego portalu, czyli działu 'polityka i religie'. :mrgreen:



Trzy etapy dżihadu

kTT100

2013-12-01, 15:22
saves napisał/a:

Najgorzej mają w Egipcie, gdzie usunieto "dyktatora", który dbał, aby kobiety miały równe z mężczyznami prawa. Skoro dyktator był "be", to szariat będzie "cacy".


Cywilizacja Europejska (z Eurokołchozem na czele) sama dąży do wyginięcia...
Obalając polityków pokroju Kadaffi'ego, który był feministą... Czy próba obalenia Al-Asada, który jest przedstawicielem Alawizmu (czyli niby Islam, ale więcej w nim chrześcijaństwa = Brak Szari'a), którzy jakoś trzymali cały ten syf w ryzach...
A w ich miejsce postawić sunnicki (podcinanie gardeł, lista praw kobiet jak czysta kartka papieru) nurt w ramach "Arabskiej Wiosny" to SKRAJNY IDIOTYZM...
Zamiast wspierać tych, którzy ogarniają jakoś ten syf, wspierają totalny rozpie**ol...

Casmes napisał/a:

Wydaje mi się, że wszyscy troszkę przesadzacie z tą islamizacją. W każdej religii istnieje pewien radykalny procent.Większość Muzułmanów to jednak pokojowi ludzie.


Szyizm+Sunnizm(Czyli czysta ortodoksja) stanowi ponad 90% wyznawców Islamu. Ortodoksyjny muzułmanin żyje zgodnie z Koranem i Hadisami, Czyli Szari'a etc... Do obowiązków każdego "prawdziwego" muzułmanina należy walka z niewiernymi ( 3 Etapy JiHadu...)

Hrodgar napisał/a:

1 muslim, będzie z Tobą pił wódkę i zakaszlał wieprzowiną.
2-ch muslimów, zacznie gadać z Tobą o religii.
3-ch muslimów, będzie krytykowało to że jesz świniaka i popijasz wódkę.
4-ch muslimów, będzie Cię przekonywało o wyższości Islamu i szariatu nad katolicyzmem i spuściźnie prawa rzymskiego.
5-ciu muslimów, upie**oli Ci łeb, zgwałci i ukamienuje Twoją żonę, a 6 letnią córkę oddadzą jako żonę dla 70 letniego dziadka Ahmeda który za r*cha ją a śmierć podczas nocy poślubnej.


Dokładnie, wszystko zależy ilu ich jest, póki nie ma 2 na miasto jest w porządku. W Polsce jest 908 miast i 40 muslimów - wnioski wyciągnijcie sami...

myha napisał/a:

Kislowy_wampir: czy na prawdę wydaje ci się ze żyjemy aż w tak zajebistym kraju że naszym największym problemem powinno być 40 tys Muzułmanów? Choćby nawet każdy z nich faktycznie tylko czekał żeby się wysadzić to i tak mamy ciągle tyle problemów o wiele większej wagi, że najzwyczajniej w świecie nie mamy czasu zajmować się tak śladowym problemem.


W UK/Francji/Belgii/Holandii/Danii za pewne mówili podobnie...
Teraz mają co mają: ciapaci chwalą się na yt co chcą zniszczyć bo jest nie-silamskie (Np. Atomium w Brukseli...).
Organizują masowe demonstracje domagające się wprowadzenia Szari'a i obalenia demokracji.
W miastach gdzie mają więkoszść w radzie zakazują obchodzenia publicznie Wigilii, bo obraza ich uczucia religijne - jednocześnie wyżucając hajs na publiczne obchodzenie ich świąt religijnych...
Publicznie okazują swoją dominacje (m. in. organizując publiczne modlitwy - związane z blokowaniem ulic... / organizują wiece o takim samym schemacie jak fuhrer 70lat temu [1 drze jape, reszta mu odpowiada, tylko zamiast "Heil Hitler" jest "allah akbar"])
Wszelką krytykę skutecznie blokują słowami "Jesteś rasistą/islamofobem".

lapps

2013-12-01, 16:25
NieWiemZeWiem napisał/a:




Muzułamnina zabija gwałci itp. w imię boga i przez to że nie boi się naszego rpawa bo go nie uznaje a na dodatek nie jest wychowany. Jeśli my mamy morderców i gwałcicieli to po ch*ja sprowadzac ich więcej? wystarczą nasi a żeby u ans był ktoś mordercą jest o wiel wiel wiele niższe niż w przypadku muzułmanów. Jeśli ksiądz zgwałcił(wiecej gwawłcą nauczyciele,dyrygenci, wfiści itp.) to są oni przez nas piętnowani i chcemy ich ukarania. No cóś nie każdy ksiądz jes z powołania a bez r*chania im odbija palma dlatego ja jestem za zniesieniem celibatu aby każdy ksiądz miał żonę i pare dzieci. Na dodatek gdzy w moim kraju jest dużo ateistów, katolików i księży wiem że nikt nie wysadzi się w samolocie, nie wysadzi auta pułapki, nie rozstrzeli mnie w centrum handlowym. W anglii gdy jestem na zakupach nie mogę o tym przestac myśleć. Kązdy chce aby byli zniszczeni ci co gwałcą itp. tylko, że u tamtych jest tak, że jak to zrobią zabiją/zgwałcą nic z tego nie mają...mają brak sumienia bo usprawiedliwiają to allahem. Dziękuje, 27 lat a nie umie rozróżnić debila gwałcącego od debila gwałcącego w imię boga.



1) nie popieram islamizacji europy. jestem antysocjalista, a socjalizm to jedyny powod dla, ktorego to scierwo tu przyjezdza. ci ktorzy maja honor i nie majas problemu uczciwie pracowac w zyciu nie opuszcza ojczyzny. sp***alaja ci co maja problemy z prawem albo "cyganie" szukajacy latwych pieniedzy.
a jedynym powodem dlaczego ich zapraszamy jest fakt, ze tworcy socjalizmu i ci ktorzy ns nim zarabiaja, probuja ukryc jak bardzo uposledzony system stworzyli. jakby muzlumanie przyjezdzali do europy uczciwie pracowac albo inwestowac i nie dostawali by zadnego socjalu, to niech sobie przyjezdzaja. ale zaden prawy muzlumanin nie pojedzie do kraju gdzie zabiera sie pieniadze uczciwie pracujacy, po to zeby oddac pasozytom

2)a skad wiesz kto podklada samochod pulapke, albo tego typu rzeczy? jakos glucho o tym jest odkad wyeksplatowali afganistan i irak

3)jakbys mieszkal na bliskim wschodzie zobaczyl bys reportaze o pedofilli w watykanie itd to mialbys dokladnie ten sam obraz katolika co teraz masz muzlumana. tak samo pie**olilbys, ze u nas na bliskim wschodzie jest to pietnowane, a tam w europie gwalca dzieci i maja czyste sumienie bo sa slugami bozymi.

i jestes w tym momencie dokladnie taki sam jak muzlumanin krzyczacy smierc niewiernym tylko, ze muzlumanin ma za wroga zydow i katolikow, a my o zydach zapomnielismy.

a gwalciciel to gwalciciel, co ci za roznice robi czym sie bedzie tlumaczyl?? jak zgwalce i powiem, ze za nic w swiecie nie robilem tego w imieniu allaha to juz bede bardziej w porzadku? :facepalm:

Macary

2013-12-01, 16:38
Akurat z biciem kobiet zacytuje tutaj swojego ulubionego klasyka, aktora Seana Connery (to są jego autentyczne słowa) - uwielbiany przez kobiety, uznawany za ideał mężczyzny bożyszcze kobiet stwierdził coś takiego:
Cytat "Kobieta nie czuje się kobietą, jeśli przynajmniej raz w życiu nie dostanie wpie**ol".

Arbikus

2013-12-01, 16:39
tylko nie wiem co macie do meczetu w bohonikach i kruszynianach tam modlą się tylko tatarzy a to spoko chłopy są a co do reszty to spalić

Polak88

2013-12-01, 17:55
W mieście w którym obecnie przebywam pod centrum handlowym stoją ciapate szmaty i rozdają darmowy koran,drą mordę żeby ktoś wziął książkę i podtarł sobie nią dupę. NSplić szarańczę

kTT100

2013-12-01, 17:57
lapps napisał/a:

a gwalciciel to gwalciciel, co ci za roznice robi czym sie bedzie tlumaczyl?? jak zgwalce i powiem, ze za nic w swiecie nie robilem tego w imieniu allaha to juz bede bardziej w porzadku? :facepalm:


:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Wyobraź sobie, że u nich jest troche inna kultura... Dasz rade??
W krajach arabskich to kobieta ZAWSZE jest prowodyrką gwałtu... więc to ona jest winna...
W ICH kulturze gwałty na NIEWIERNYCH są dozwolone (ba, przez niektórych immam'ów nawet zalecane), bo robisz to w imie allaha...
U NAS: Nieważne kogo gwałcisz i dlaczego... Gwałt to gwałt...
Dostrzegasz różnice?? Czy mam wytłumaczyć jeszcze prościej??...

lapps napisał/a:

i jestes w tym momencie dokladnie taki sam jak muzlumanin krzyczacy smierc niewiernym tylko, ze muzlumanin ma za wroga zydow i katolikow, a my o zydach zapomnielismy.


Bezkrytycznie i bezmyślnie łykasz tą całą islamską propagande, jacy to oni są pokojowi...
Masz w 1 poście w sposób ikonograficzny przedstawione różnice, ale rozumiem - jest niedziela, mózg powinien odpoczywać.
Ale proszę Cie, ten jeden raz wysil się i włącz myślenie...

Polak88 napisał/a:

W mieście w którym obecnie przebywam pod centrum handlowym stoją ciapate szmaty i rozdają darmowy koran,drą mordę żeby ktoś wziął książkę i podtarł sobie nią dupę. NSplić szarańczę


GDZIE?!

rew123321

2013-12-01, 18:09
necrofallus8 napisał/a:

Kurde ale mi się marzy 3 wojna światowa, cały cywilizowany świat kontra ciapaki. Taka globalna krucjata przeciwko ciapakom, żeby zniszczyć to ścierwo. Sam chętnie wziął bym w niej udział by móc napie**alać z karabinu do j***nych brudasów...


to tak jak Żołdakom Wyginiętym

lapps

2013-12-01, 18:34
kTT100 napisał/a:


:facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:
Wyobraź sobie, że u nich jest troche inna kultura... Dasz rade??
W krajach arabskich to kobieta ZAWSZE jest prowodyrką gwałtu... więc to ona jest winna...
W ICH kulturze gwałty na NIEWIERNYCH są dozwolone (ba, przez niektórych immam'ów nawet zalecane), bo robisz to w imie allaha...
U NAS: Nieważne kogo gwałcisz i dlaczego... Gwałt to gwałt...
Dostrzegasz różnice?? Czy mam wytłumaczyć jeszcze prościej??...
!



ile lat zyles na bliskim wschodzie obserwujac ich kulture? czyzby 0??
czyzbys wszystkie informacje o ich kulturze czerpal z propagandy propagowanej przez ludzi, ktorzy od wielu lat zarabiaja olbrzymie pieniadze dzieki temu, ze nasi rodacy jezdza na bliski wschod umierac i zabijac niewinnych ludzi bo ameryka stworzyla i uzbroila tam grupy terrorystyczne zeby miec pretekst do militarnych interwencji kiedy podburzanie spoleczenstwa nie wystarczalo?
jakos w syrii polityka byla zupelnie oddzielona od religii, nie bylo szariatu, a mimo to "cywilizowany" zachod uzbraja(a nawet probowal wesprzec zbrojnie) tych skrajnych fanatykow co by kazdego niewiernego zgwalcili i zaszlachtowali(a podczas "walki o wolnosc" mordowali cale chrzescijanskie miejscowosci), tylko dlatego, ze chcieli usunac obecny rzad wolnego kraju.
a ty lykasz ta ich propagande majaca usprawiedliwic zbrodniarzy i klamcow, ktorych specjalnoscia od kilkudziesieciu lat sa ataki pod falszywa flaga.

i jakos nie widze zeby ktos narzekal, ze malym zydom w szkolach w izraelu sie wciska, ze wszyscy iinni ch nienawidza i kazdy jest ich wrogiem, a ich mordy i gwalty na palestynczykach sa skrupulatnie zamiatane pod dywan

wykrzycz sie dziecko i dorosnij

i znowu podkreslam, ze islamizacji europy nie popieram. ale jak tak was boli, ze oni sie nam wpie**alaja do kraju i do naszych spraw to po co wy im sie wpie**alacie do kraju i do ich spraw. j***ni hipokryci

pi...........in

2013-12-01, 19:26
Zauważyłem, że częściej kobiety skłaniają się do zdania "och, jakie to są biedni, ci muzułmanie, trzeba ich przygarnąć do Europy, dlaczego mają się męczyć w tych zniszczonych krajach?" A zganijcie, kto im te kraje zniszczył? w 3/4 przypadków sami to sobie zrobili, bo bardziej radykalne odłamy walczą z mniej radykalnymi. I walka polega na "zastrzelić mężczyzn, zgwałcić kobiety, potem ukamieniować, spalić ich domy, rozkraść resztki".

myha

2013-12-01, 20:12
kultura europy Zachodniej nie jest naszą kulturą, fakt po zaborach nasza rodzima kultura została zniszczona i zastąpiona tą zachodnią, ale nie zmienia to faktu że kultura europy zachodniej jest obca dla nas Polaków. Za czasów Rzeczypospolitej stworzyliśmy własną kulturę pod wieloma względami wyprzedzająca o kilka wików tą panująca w europie zachodniej.

kTT100

2013-12-01, 22:52
lapps napisał/a:

jakos w syrii polityka byla zupelnie oddzielona od religii, nie bylo szariatu, a mimo to "cywilizowany" zachod uzbraja(a nawet probowal wesprzec zbrojnie) tych skrajnych fanatykow co by kazdego niewiernego zgwalcili i zaszlachtowali(a podczas "walki o wolnosc" mordowali cale chrzescijanskie miejscowosci), tylko dlatego, ze chcieli usunac obecny rzad wolnego kraju.
a ty lykasz ta ich propagande majaca usprawiedliwic zbrodniarzy i klamcow, ktorych specjalnoscia od kilkudziesieciu lat sa ataki pod falszywa flaga.



Pare postów wcześniej:...
kTT100 napisał/a:

Cywilizacja Europejska (z Eurokołchozem na czele) sama dąży do wyginięcia...
Obalając polityków pokroju Kadaffi'ego, który był feministą... Czy próba obalenia Al-Asada, który jest przedstawicielem Alawizmu (czyli niby Islam, ale więcej w nim chrześcijaństwa = Brak Szari'a), którzy jakoś trzymali cały ten syf w ryzach...
A w ich miejsce podstawić sunnicki (podcinanie gardeł, lista praw kobiet jak czysta kartka papieru) nurt w ramach "Arabskiej Wiosny" to SKRAJNY IDIOTYZM...
Zamiast wspierać tych, którzy ogarniają jakoś ten syf, wspierają totalny rozpie**ol...


Pisząc "Al-Asad" mam na myśli Baszszara Hafiz al-Asada - prezydenta Syrii...
Więc proszę nie wmawiaj mi czegoś o czym pisałem parę godzin wcześniej...
Nie jestem jakimś altruistą i nie zamierzam zbawiać świata - jest jaki jest... Mam gdzieś, że się mordują, ważne by nie było tego w Polsce, (a najlepiej i Europie).