18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca zawodowy

Anal_Intruder_69 • 2023-01-27, 11:42
Na drodze krajowej numer 78 w Tarnowskich Górach zawodowy 56-letni kierowca "dużego" wymusza pierwszeństwo na rondzie, zatrzymuje się i wygraża przez okno nagrywającemu. Następnie wjeżdża w zatoczkę autobusową, pewnie chce na "solo" z autorem nagrania za obrazę majestatu. Gdy nagrywający chce go minąć, buc ponownie wpie**ala się mu przed maskę o mało nie doprowadzając do kolizji.



Z dobrych informacji nagranie wylądowało na pilocji, spaślak został ukarany dwudziestoma punktami karnymi i sprawa przeciw niemu została skierowana do sądu. Grozi mu nawet 30 000 złotych kary :lol:

KrwawyEric

2023-01-28, 18:36
Siriuz napisał/a:

ch*ja a nie wymusza. Miał wolne to wjechał, a ze jest długi i gamoń musiał zahamować to oddzielna kwestia. TIR miał czekać aż rondo opustoszeje żeby móc wjechać? Przy tym ruchu czekałby pewnie pare godzin. Domyślam się ze pustak z osobówki otrąbił, a co wydarzyło się później to nie wiem, albo puściły nerwy kierowcy TIRa, albo wręcz przeciwnie próbował przepuścić nerwusa na przystanku, ale ten przyhamował i może nawet długimi strzelił. Wtedy gość w osobówce byłby tu największym zjebem.



Co to k***a za pajac ^ do utylizacji. Oby go taki spasiony tirowiec rozjechał w dupę

whitetooth

2023-01-28, 22:46
Siriuz napisał/a:

ch*ja a nie wymusza. Miał wolne to wjechał, a ze jest długi i gamoń musiał zahamować to oddzielna kwestia. TIR miał czekać aż rondo opustoszeje żeby móc wjechać? Przy tym ruchu czekałby pewnie pare godzin. Domyślam się ze pustak z osobówki otrąbił, a co wydarzyło się później to nie wiem, albo puściły nerwy kierowcy TIRa, albo wręcz przeciwnie próbował przepuścić nerwusa na przystanku, ale ten przyhamował i może nawet długimi strzelił. Wtedy gość w osobówce byłby tu największym zjebem.



Zrób taki numer na egzaminie na kat. C+E, to zobaczysz wynik ))

Siriuz

2023-01-29, 04:06
KrwawyEric napisał/a:

Co to k***a za pajac ^ do utylizacji. Oby go taki spasiony tirowiec rozjechał w dupę



Nie przelewaj swoich fantazji na innych. Ja się o nic nie martwię. Ze zwyczajnej ludzkiej uprzejmości na spokojnie umożliwiam ludziom wjazd na rondo w takich sytuacjach. Próbuj wymuszać na TIRach pierwszeństwo to doczekasz się.

whitetooth napisał/a:

Zrób taki numer na egzaminie na kat. C+E, to zobaczysz wynik ))



Zrób taki egzamin z życia, też zobaczysz wynik.

FunkyKoval5

2023-01-31, 01:02
Siriuz napisał/a:

ch*ja a nie wymusza. Miał wolne to wjechał, a ze jest długi i gamoń musiał zahamować to oddzielna kwestia. TIR miał czekać aż rondo opustoszeje żeby móc wjechać? Przy tym ruchu czekałby pewnie pare godzin. Domyślam się ze pustak z osobówki otrąbił, a co wydarzyło się później to nie wiem, albo puściły nerwy kierowcy TIRa, albo wręcz przeciwnie próbował przepuścić nerwusa na przystanku, ale ten przyhamował i może nawet długimi strzelił. Wtedy gość w osobówce byłby tu największym zjebem.



Z radością stwierdzam że jesteś pojebem i co najmniej półdebilem...


:lol:

opółnocyuciebie

2023-01-31, 03:07
Siriuz napisał/a:

ch*ja a nie wymusza. Miał wolne to wjechał, a ze jest długi i gamoń musiał zahamować to oddzielna kwestia. TIR miał czekać aż rondo opustoszeje żeby móc wjechać? Przy tym ruchu czekałby pewnie pare godzin. Domyślam się ze pustak z osobówki otrąbił, a co wydarzyło się później to nie wiem, albo puściły nerwy kierowcy TIRa, albo wręcz przeciwnie próbował przepuścić nerwusa na przystanku, ale ten przyhamował i może nawet długimi strzelił. Wtedy gość w osobówce byłby tu największym zjebem.



tiry na tory k***a

Siriuz

2023-01-31, 17:53
FunkyKoval5 napisał/a:

Z radością stwierdzam że jesteś pojebem i co najmniej półdebilem...



Możesz sobie stwierdzać co chcesz, łącznie z tym że Ziemia jest płaska

fuse_beyond napisał/a:

tiry na tory k***a



Taaa, a potem będziesz się rozjebywać na torach i lamentować, że trzeba chronić słabszych.