18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca zawodowy

Anal_Intruder_69 • 2023-01-27, 11:42
Na drodze krajowej numer 78 w Tarnowskich Górach zawodowy 56-letni kierowca "dużego" wymusza pierwszeństwo na rondzie, zatrzymuje się i wygraża przez okno nagrywającemu. Następnie wjeżdża w zatoczkę autobusową, pewnie chce na "solo" z autorem nagrania za obrazę majestatu. Gdy nagrywający chce go minąć, buc ponownie wpie**ala się mu przed maskę o mało nie doprowadzając do kolizji.



Z dobrych informacji nagranie wylądowało na pilocji, spaślak został ukarany dwudziestoma punktami karnymi i sprawa przeciw niemu została skierowana do sądu. Grozi mu nawet 30 000 złotych kary :lol:

MisiaXD

2023-01-27, 13:56
Najlepsze jest to że jak na osobówce tir wymusza pierwszeństwo, to c**a w osobówce staje od razu. A pieszych jak osobówka pie**olnie na przejściu dla pieszych to kogo wina ? Tego co z buta pogina xD nawet gdy pieszy ma zielone światło. Kierowcy wielcy xD

pusifer

2023-01-27, 14:03
jan0sik1 napisał/a:

a ta j***na parówa z puszki nie mogła go wpuścić? Zo za społeczeństwo. j***ne pie**olone buraki z kraju z gówna i kartonu. Daleko, naprawdę w ch*j daleko nam do cywilizowanych krajów. TY każdy jest panem w swoim gównie za 1500zł. Ech...



Ty to się z gównem głowami zamieniłeś chyba.

kryptonowa_laska

2023-01-27, 14:06
Myxxer napisał/a:

Nie martw się 30 000 nie dostaniesz tylko troche mniej



Chyba że będzie sapał w sądzie i rzucał mięsem, to sędzia mu dołoży i będzie 30 000 :)

brylant1412

2023-01-27, 14:06
moim zdaniem ten z tira powinien wysiąść gałgana mu zrobić i po sprawie

M_A

2023-01-27, 14:08
Każdy tirowiec to idiota, tyle w temacie

kryptonowa_laska

2023-01-27, 14:10
jan0sik1 napisał/a:

a ta j***na parówa z puszki nie mogła go wpuścić? Zo za społeczeństwo. j***ne pie**olone buraki z kraju z gówna i kartonu. Daleko, naprawdę w ch*j daleko nam do cywilizowanych krajów. TY każdy jest panem w swoim gównie za 1500zł. Ech...



Jak ci się w sklepie ktoś wpie**oli przed ciebie w kolejkę, to też nie będziesz widział w tym problemu?

inzGamon

2023-01-27, 14:51
Siriuz napisał/a:

ch*ja a nie wymusza. Miał wolne to wjechał, a ze jest długi i gamoń musiał zahamować to oddzielna kwestia. TIR miał czekać aż rondo opustoszeje żeby móc wjechać? Przy tym ruchu czekałby pewnie pare godzin. Domyślam się ze pustak z osobówki otrąbił, a co wydarzyło się później to nie wiem, albo puściły nerwy kierowcy TIRa, albo wręcz przeciwnie próbował przepuścić nerwusa na przystanku, ale ten przyhamował i może nawet długimi strzelił. Wtedy gość w osobówce byłby tu największym zjebem.



I pomyśleć, że za kilka lat będziesz miał prawa wyborcze.

Aramanga

2023-01-27, 14:55
Eeeeee 60 powiedział by zasadowiec z dane mma

mazga50

2023-01-27, 15:18
Siriuz napisał/a:

ch*ja a nie wymusza. Miał wolne to wjechał, a ze jest długi i gamoń musiał zahamować to oddzielna kwestia. TIR miał czekać aż rondo opustoszeje żeby móc wjechać? Przy tym ruchu czekałby pewnie pare godzin. Domyślam się ze pustak z osobówki otrąbił, a co wydarzyło się później to nie wiem, albo puściły nerwy kierowcy TIRa, albo wręcz przeciwnie próbował przepuścić nerwusa na przystanku, ale ten przyhamował i może nawet długimi strzelił. Wtedy gość w osobówce byłby tu największym zjebem.



Otóż wymusza jak najbardziej. To tak samo jakbyś tłumaczył, że na skrzyżowaniu wpie**oli się i wymusi pierwszeństwo, bo jest duży i wolny, więc wolno się rozpędzasz, więc nie wymusiłeś. Gówno to będzie obchodziło policję.

A tu mamy przykład króla szos, któremu się praca znudziła i chce się pozbyć prawka. Za agresję na drodze chociażby. Liczę na to, że ,materiał trafi tam, gdzie trzeba.

aleextra

2023-01-27, 15:37
jan0sik1 napisał/a:

a ta j***na parówa z puszki nie mogła go wpuścić? Zo za społeczeństwo. j***ne pie**olone buraki z kraju z gówna i kartonu. Daleko, naprawdę w ch*j daleko nam do cywilizowanych krajów. TY każdy jest panem w swoim gównie za 1500zł. Ech...



Nie powiem, że każdy, ale prawie każdy coś odj***ł na drodze, przez pomyłkę, zagapienie się. Kierowca tira wymusił, to powinien jechać dalej, a nie gest lichockiej (przyjmuję tę nazwę :D ) pokazywać. Byle szybciej opuściłbym rondo a nie kłóciłbym się jak ewidentnie mój błąd.

avalanch

2023-01-27, 15:43
Tak tylko chciałem zaznaczyć że to nie są tarnowskie góry tylko Zabrze Rokietnica :D takich zawodowców to powinni usadzać na 3 miesiące bez prawa jazy z automatu

Xyz1939

2023-01-27, 16:09
Siriuz napisał/a:

ch*ja a nie wymusza. Miał wolne to wjechał, a ze jest długi i gamoń musiał zahamować to oddzielna kwestia. TIR miał czekać aż rondo opustoszeje żeby móc wjechać? Przy tym ruchu czekałby pewnie pare godzin. Domyślam się ze pustak z osobówki otrąbił, a co wydarzyło się później to nie wiem, albo puściły nerwy kierowcy TIRa, albo wręcz przeciwnie próbował przepuścić nerwusa na przystanku, ale ten przyhamował i może nawet długimi strzelił. Wtedy gość w osobówce byłby tu największym zjebem.




Poki co zjebem jest Twoj komentarz

outline

2023-01-27, 16:18
a chu wam w dupę za to zamazywanie tablic rejestracyjnych takich wieśniaków! Admin to powinien wyj***ć dla przykłądu

siewie

2023-01-27, 16:23
A gdzie to jest ta pilocja ?