18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca zawodowy

Anal_Intruder_69 • 2023-01-27, 11:42
Na drodze krajowej numer 78 w Tarnowskich Górach zawodowy 56-letni kierowca "dużego" wymusza pierwszeństwo na rondzie, zatrzymuje się i wygraża przez okno nagrywającemu. Następnie wjeżdża w zatoczkę autobusową, pewnie chce na "solo" z autorem nagrania za obrazę majestatu. Gdy nagrywający chce go minąć, buc ponownie wpie**ala się mu przed maskę o mało nie doprowadzając do kolizji.



Z dobrych informacji nagranie wylądowało na pilocji, spaślak został ukarany dwudziestoma punktami karnymi i sprawa przeciw niemu została skierowana do sądu. Grozi mu nawet 30 000 złotych kary :lol:

KrainLG

2023-01-27, 16:25
Największym zjebem jest autor, typowa p*zda życiowa, cieszy się, że grubego pogonili na psiarnie.

Siriuz

2023-01-27, 16:33
k***a, mam wrażenie, że większość komentujących pod tym filmem w życiu nie prowadziło samochodu albo są zj***nymi frustratami. Najwyraźniej nie macie pojęcia jak wygląda wjazd na rondo przy dużym natężeniu ruchu. Do tego j***ni służbiści... tak zdjęcie nogi z gazu nie wspominając o potrzebie hamowania to według kodeksu wymuszenie. I k***A CO? Chciałbym zobaczyć jak w takich warunkach wjeżdżacie na rondo. Zwłaszcza 40 tonowym pojazdem, który rozpędza się i hamuje jak gówno w sedesie. To pewnie Wy jesteście tymi gamoniami, którzy blokują wjazd na rondo bo boją się wjechać. Niedzielni k***a kierowcy się znaleźli.

Typ miał dość czasu aby spokojnie zwolnic i dać wjechać TIRowi, ale zabolało go, że nie zdążył go zablokować...

Ciekawe, że filmik dźwięku nie ma. Myślę, że sporo by się wyjaśniło.

Juzwa

2023-01-27, 16:34
HenrykS. napisał/a:

Czasem piszesz do rzeczy, a czasem tak jakbyś był chory na umyśle albo robił sobie jaja i celowo prowokował.



To chyba choroba dwubiegunowa. Raz normalny raz nie.

inside79

2023-01-27, 16:44
Siriuz napisał/a:

ch*ja a nie wymusza. Miał wolne to wjechał, a ze jest długi i gamoń musiał zahamować to oddzielna kwestia. TIR miał czekać aż rondo opustoszeje żeby móc wjechać? Przy tym ruchu czekałby pewnie pare godzin. Domyślam się ze pustak z osobówki otrąbił, a co wydarzyło się później to nie wiem, albo puściły nerwy kierowcy TIRa, albo wręcz przeciwnie próbował przepuścić nerwusa na przystanku, ale ten przyhamował i może nawet długimi strzelił. Wtedy gość w osobówce byłby tu największym zjebem.



nie rób k***y z logiki

smc

2023-01-27, 16:58
Taka sytuacja:

Autostrada, dwa pasy w jedną stronę. Lewym jadą wszyscy 160 km/, prawym TIRy 90 km/h.

Nie mam ciśnienia, więc jadę w sznureczku prawym. Równo z innymi. Podjeżdża mi pod zderzak TIR i mruga długimi. Codziennie mam taką sytuację.

O ch*j im chodzi?

PutinToSmiec

2023-01-27, 19:22
Dobrze k***ie polusowi j***nemu . Ha tfu . :mrgreen: :mrgreen:

spokojgrabarza

2023-01-27, 19:44
smc napisał/a:

Taka sytuacja:
Autostrada, dwa pasy w jedną stronę. Lewym jadą wszyscy 160 km/, prawym TIRy 90 km/h.
Nie mam ciśnienia, więc jadę w sznureczku prawym. Równo z innymi. Podjeżdża mi pod zderzak TIR i mruga długimi. Codziennie mam taką sytuację.
O ch*j im chodzi?


Wpierdzielasz się między wódkę a zakonskę.
Wydaje mi się,że nikt nie chce jechać za taką parową i patrzeć się co chwila czy czegoś nie odjebie



:mrgreen:

Szakhal

2023-01-27, 19:57
Kurde, gdybym wiedział że mam kamerkę, to w momencie wyjeżdżania tego buca z zatoczki, to nie hamowałbym jakoś specjalnie. Ot nawet obcierka by wystarczyła. A potem tylko pokazać policjantom nagranie - profit z widoku buraczanego wściekłego ryja "zafodowca" :D

jan0sik1

2023-01-27, 21:06
pusifer napisał/a:

Ty to się z gównem głowami zamieniłeś chyba.



morda czarna k***o!

Leatherface napisał/a:

Jakie to są te cywiliziwane kraje? USA? Francja?



NIew. Niemcy, szwajcaria. Ja wiem że wieśniaku siedzisz na swoim wyp*zdowie i gówno w życiu wodziałeś ale jak kiedyś juz będziesz miał jakies pieniuądZe to jedz poza ten swój zayebany wieśniacki kraj i zobacz jak zyją i zachowują się inni ludzie. A do niderlandow jak przyjedziesz to ci odpiewroli bo takich ludzi jak tutajk to nie ma nigdzie. No ale co ty możesz wiedziec tępaku z zadupia.

pusifer napisał/a:

Ty to się z gównem głowami zamieniłeś chyba.



Za to ty nie masz sie csym zamieniać bo masz tak naj***ne że masakra. Typowy pie**olony polaczek z małym ch*jem. Więśniak, parówa, cymvbął debil i imbecyl. Jak jeszcze można nazwać takiego ch*ja jak ty?

lukfaza

2023-01-27, 21:24
Siriuz napisał/a:

ch*ja a nie wymusza. Miał wolne to wjechał, a ze jest długi i gamoń musiał zahamować to oddzielna kwestia. TIR miał czekać aż rondo opustoszeje żeby móc wjechać? Przy tym ruchu czekałby pewnie pare godzin. Domyślam się ze pustak z osobówki otrąbił, a co wydarzyło się później to nie wiem, albo puściły nerwy kierowcy TIRa, albo wręcz przeciwnie próbował przepuścić nerwusa na przystanku, ale ten przyhamował i może nawet długimi strzelił. Wtedy gość w osobówce byłby tu największym zjebem.



Tak miał czekać aż będzie miał drogę wolną, jak ma problem z nerwami to niech zajmie się hodowlą gołębi

Kamil3l

2023-01-27, 22:00
jan0sik1 napisał/a:

morda czarna k***o!
NIew. Niemcy, szwajcaria. Ja wiem że wieśniaku siedzisz na swoim wyp*zdowie i gówno w życiu wodziałeś ale jak kiedyś juz będziesz miał jakies pieniuądZe to jedz poza ten swój zayebany wieśniacki kraj i zobacz jak zyją i zachowują się inni ludzie. A do niderlandow jak przyjedziesz to ci odpiewroli bo takich ludzi jak tutajk to nie ma nigdzie. No ale co ty możesz wiedziec tępaku z zadupia.
Za to ty nie masz sie csym zamieniać bo masz tak naj***ne że masakra. Typowy pie**olony polaczek z małym ch*jem. Więśniak, parówa, cymvbął debil i imbecyl. Jak jeszcze można nazwać takiego ch*ja jak ty?



przeczytałem i myślę:

- anafabeta
- naj***ny
- tępy tirowiec

Doszedłem do wniosku, że wszystko.

PhantomMask

2023-01-27, 22:04
Typowa parówa z tira z odleżynami na dupie i posmakiem obcego ch*ja w ustach po powrocie z trasy do domu :lol:

Siriuz

2023-01-27, 22:49
/ --- nic tu nie ma, do skasowania --- /

Sonal

2023-01-27, 23:33
Wiewór napisał/a:

Jeśli jadący droga nadrzędna musi nawet TYLKO ściągnąć noge z gazu to już jest wymuszenie idioto.



Nie pisz bzdur. Miej świadomość, że - w przeciwieństwie do ciebie - są tu osoby posiadające prawo jazdy i ci takie idiotyzmy nie przejdą.

CorradoPL

2023-01-28, 01:02
Fake, to Zabrze nie TG