18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca uniknął niesłusznego mandatu dzięki kamerce samocho

Polskie_Drogi • 2020-02-03, 17:12
Kamerka samochodowa pokazała jak było naprawdę i uchroniła kierowcę przed niesłusznym mandatem.
Autor napisał:

“Tuż za krzyżówką zobaczyłem w lusterku radiowóz na sygnałach. Co było dalej widać (i słychać) na filmie. Co by było, gdybym nie miał kamery? Żałuję, że nie zapytałem o to policjanta. Mandat jaki mi groził to 300-600zł. Za kamerę zapłaciłem 180zł. Bilans jest oczywisty. Ktoś ma jeszcze wątpliwości co do zasadności kamer?”


kothletino

2020-02-03, 17:26
O facet ale bym tam polimeryzował :roll: , aż mi k***a pociekło po brodzie, paragraf, ustawa, stopień, powód...
A potem jeszcze bym dopie**olił o naciąganiu zwykłych obywateli żeby wyrobić normy na psiarni.
Nie przyjąłbym mandatu za ch*ja, niech z urzędu idzie sprawa do sądu a ja zakładam swoją o przekroczenie obowiązków i nadużycie, próbę wymuszenia i zszarganie mojego dobrego imienia w świetle publicznym i ch*j, oleee!

A no i oczywiście dostałbym nerwicy lękowej na skutek zaistniałej sytuacji z której wynika iż nie mogę ufać instytucjom państwowym w których pokładałem od dziecka zaufanie i przez to cały czas nie czuje się bezpiecznie a kiedy widzę radiowóz czy policjanta dostaje ataków paniki, ot co.

C0C0JUMBO

2020-02-03, 17:30
Na takich akcjach mieli po kilka wypłat na czysto... Kamery im to utrudniają. Tylko dlaczego to obywatel ma posiadać kamerę? Dlatego jestem ZA WPROWADZENIEM kamer na KAŻDYM mundurze i w KAŻDYM radiowozie.

kothletino napisał/a:

O facet ale bym tam polimeryzował , aż mi k***a pociekło po brodzie, paragraf, ustawa, stopień, powód...
A potem jeszcze bym dopie**olił o naciąganiu zwykłych obywateli żeby wyrobić normy na psiarni.
Nie przyjąłbym mandatu za ch*ja, niech z urzędu idzie sprawa do sądu a ja zakładam swoją o przekroczenie obowiązków i nadużycie, próbę wymuszenia i zszarganie mojego dobrego imienia w świetle publicznym i ch*j, oleee!



Przy Twojej postawie to co najwyżej by upomnienie dostali za wałek, bo on był na innej "wysokości"..."perspektywy" itd itp ... A Ty byś nachodził się po sądach

kothletino

2020-02-03, 17:34
Nagranie to jedno, zacząłbym od tego aby "oni" udowodnili mi że przejechałem na czerwonym świetle. I dobrze niech się ciągnie po sądach, straty moralne i zszargane zdrowie dochodzi.

Tr...........ty

2020-02-03, 17:41
Polskie_Drogi napisał/a:

Ktoś ma jeszcze wątpliwości co do zasadności kamer?




Ktoś ma jeszcze wątpliwości co do prawdziwego powodu walki o nasze bezpieczeństwo na drodze?
Jedno wielkie dojenie z kasy.
1. Pomiar prędkości radiowozu jadącego za innym samochodem, jako prędkość tego samochodu - szybkie przyśpieszanie radiowozu, żeby dogonić samochód i prędkość maksymalna uznawana jako prędkość rzeczywista nagrywanego pojazdu.
2. Pomiar prędkości ch*j wie czym i ch*j wie w jaki sposób, bo najczęściej nie wyświetla się nawet data i godzina pomiary. Nie wspominając, że nie wiadomo kogo prędkość mierzył policjant.
3. Fotoradary i sztucznie stawiane ograniczenia prędkości na drogach krajowych, które z założenia powinny umożliwiać szybkie przemieszczanie się na większych odległościach.

dudidudi

2020-02-03, 17:42
- przejechał Pan na czerwonym świetle
- sprawdzimy?
- noooo... przejechał Pan

niezbity dowód policjanta ak ch*j.

bigsexy

2020-02-03, 18:02
Premia zadaniowa w tym miesiącu się szykuje, już wiem na co wydam część hajsu. Leci piwo.

camson

2020-02-03, 18:09
Działania psów jak na każdej wiosce...

mygyry

2020-02-03, 18:19
Ewidentne wymuszenie mandatu, albo ta k***a niech idzie do okulisty albo zmieni zawód

McQurwa

2020-02-03, 18:33
Czyżby panowie z policji przejechali skrzyżowanie na czerwonym?przecież nie używali sygnalizacji dźwiękowej+ świetlnej dla samochodów uprzywilejowanych. Sygnał był na krótko za skrzyżowaniem włączony w celu zatrzymania pojazdu do kontroli.
Wiec pytam czy jechali tak szybko, że zdążyli dogonić pojazd (dopuszczalna prędkość na tym odcinku drogi wynosi 40kmh) , czy pofrunęli na czerwonym?
Władza absolutna

Henboh

2020-02-03, 19:25
k***a piesi jak święte krowy wchodzą, jak już dla samochodów jest zielone, a oni do kierowcy się przypie**alają?

Hrabia Drapula

2020-02-03, 19:58
wjechał na zielonym, ale przyhamował bo samochody skręcały, w tym czasie mogło się zmienić na czerwony i wtedy jest przejechanie na czerwonym, mogło tak być, ale jak nie mieli dowodu to z tym nagraniem byli na przegranej pozycji i brawo, nie dać państwu zarobić

SPIERDOLIX

2020-02-03, 20:02
ja pie**ole pierwsze sekundy zielone dla aut dla pieszych czerwone i piesi sie wpie**olili na jezdnie i ich policja nie zatrzymała, ale k***a auto które przejechało na zielonym niby złamało przepis? chyba im się pie**oli w oczach coś że zatrzymali nie tych co trzeba.

klakers6

2020-02-03, 20:13
C0C0JUMBO napisał/a:

[...] Dlatego jestem ZA WPROWADZENIEM kamer na KAŻDYM mundurze i w KAŻDYM radiowozie.
[...]


tylko że te kamery policyjne byłyby takim chłamem że za każdym razem okazywałoby się że nie ma nagrania bo kamera się zepsuła :)

TranzystorWyklęty napisał/a:

Ktoś ma jeszcze wątpliwości co do prawdziwego powodu walki o nasze bezpieczeństwo na drodze?
Jedno wielkie dojenie z kasy.
1. Pomiar prędkości radiowozu jadącego za innym samochodem, jako prędkość tego samochodu - szybkie przyśpieszanie radiowozu, żeby dogonić samochód i prędkość maksymalna uznawana jako prędkość rzeczywista nagrywanego pojazdu.
2. Pomiar prędkości ch*j wie czym i ch*j wie w jaki sposób, bo najczęściej nie wyświetla się nawet data i godzina pomiary. Nie wspominając, że nie wiadomo kogo prędkość mierzył policjant.
3. Fotoradary i sztucznie stawiane ograniczenia prędkości na drogach krajowych, które z założenia powinny umożliwiać szybkie przemieszczanie się na większych odległościach.



ale mnie kukle swędzą

Ti...........ch

2020-02-03, 20:37
Hrabia Drapula napisał/a:

wjechał na zielonym, ale przyhamował bo samochody skręcały, w tym czasie mogło się zmienić na czerwony i wtedy jest przejechanie na czerwonym, mogło tak być, ale jak nie mieli dowodu to z tym nagraniem byli na przegranej pozycji i brawo, nie dać państwu zarobić



Jeśli przejechał przez sygnalizator na zielonym, to miał prawo przejechać przez skrzyżowanie mimo zmiany światła na czerwone.