18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Joachim

2021-08-09, 23:15
Niby tak, ale taki rozpędzony załadowany zestaw ma potężny impet. A co do chwastów - zmielić i nawozić kwiatki tym.

Tym co najwyżej można by uprawę gówna nawozić gdyby taka istniała

tarpan

2021-08-09, 23:16
Tych 2 popaprańców z BMW to od razu zastrzelić i zakopać w pobliskich krzakach. Co najgorsze to takich cwe*i jest bardzo dużo na polskich drogach.

Arsen

2021-08-09, 23:40
Gruba akcja. 4 sekund kierowca ciągnika miał na ogarnięcie sytuacji i kolejne 2-3sekundy na uświadomienie sobie beznadziejnego położenia + agonia w kabinie. Nie wiem czy osobowe volvo (s90?) nie ogarnęło lusterek/niedoszacowało prędkości bmw i władowało się wprost pod pędzących debili.

kris1978

2021-08-09, 23:50
_Yarko_ napisał/a:

Zgodnie z art. 8 ust. 3 Międzynarodowego Paktu Praw Obywatelskich i Politycznych nie wolno nikogo zmuszać do pracy przymusowej lub obowiązkowej.
Szkoda.
Tacy powinni zapieprzać w kopalni uranu na rodzinę poszkodowanego, a nie ciepła cela, opierunek i roszczenia.



Jeżeli taka ustawa jest, to trzeba ją zmienić. Takie osoby NALEŻY zmuszać do pracy przymusowej. Ewentualnie te osoby utylizować, a tym co po utylizacji zostanie, nawozić pola.

pankruk

2021-08-10, 00:01
Niewiadomo kto i co dokładnie ale widać zbieg niefortunnych zdarzeń. Osobowe volvo, na bank służbówka w leasingu pewnie dawało ile fabryka dała bo przecież widać codziennie w całej Polsce jak ludzie jeżdżą tymi autami flotowymi, a pilot 20 letniej bety prawdopodobnie musiał się poczuć i pokazać, że 3.0 gaz po czwartym planowaniu głowicy jest szybsze no i bęc.

Zenonn

2021-08-10, 00:02
A ja mam takie pytanko. Czy podano gdzieś jakiej narodowości był kierowca BMW ?
Czysta ciekawość...

kris1978

2021-08-10, 00:11
Arsen napisał/a:

Gruba akcja. 4 sekund kierowca ciągnika miał na ogarnięcie sytuacji i kolejne 2-3sekundy na uświadomienie sobie beznadziejnego położenia + agonia w kabinie. Nie wiem czy osobowe volvo (s90?) nie ogarnęło lusterek/niedoszacowało prędkości bmw i władowało się wprost pod pędzących debili.



No właśnie, Volvo. Nie wiem jak zachowuje się auto, gdy mu ktoś wjedzie w dupę przy 130 na godzinę ale ten volviak wygląda jakby kierowca zupełnie nic nie robił. Puścił samochód "samopas", jedź gdzie chcesz. Zero hamowania, zero kontroli. Możliwe że za kierownicą baba, ewentualnie dziadziuś. A przecież wszyscy z wyjątkiem gówna w BMW jechali z podobną prędkością. Dziwny ten wypadek. Szkoda tylko ojca i to jeszcze w dniu urodzin córki.

:cry:

Zenonn napisał/a:

A ja mam takie pytanko. Czy podano gdzieś jakiej narodowości był kierowca BMW ?
Czysta ciekawość...



Tak

:-)

, Był w zorganizowanej grupie przestępczej

Marcin360360

2021-08-10, 00:17
Oko za oko! Powiesić te dwa psy w miejscu gdzie zabili tego człowieka!!!

juderaus napisał/a:

Teraz takie 2 odpady będą zak***iać w pasiakach a rodzina kierowcy zęby w ścianę. Oczywiście mega zajebiste zabezpieczenie wiaduktu.


Ta betonowy zbrojony mur trzeba budować wszedzie bo jakiś fraje złamał prawo i zabił człowieka?

radek225

2021-08-10, 00:22
kris1978 napisał/a:

No właśnie, Volvo. Nie wiem jak zachowuje się auto, gdy mu ktoś wjedzie w dupę przy 130 na godzinę ale ten volviak wygląda jakby kierowca zupełnie nic nie robił. Puścił samochód "samopas", jedź gdzie chcesz. Zero hamowania, zero kontroli. Możliwe że za kierownicą baba, ewentualnie dziadziuś. A przecież wszyscy z wyjątkiem gówna w BMW jechali z podobną prędkością. Dziwny ten wypadek. Szkoda tylko ojca i to jeszcze w dniu urodzin córki.

Tak

, Był w zorganizowanej grupie przestępczej



Usiądź za kierownicą ciężarówki to zobaczysz jak zachowuje się takie auto. To Volvo jechało załadowane, więc zestaw przynajmniej 20 ton ważył. To była chwila facet nawet nie zdążył skontrować.

Insaner

2021-08-10, 00:28
juderaus napisał/a:

Teraz takie 2 odpady będą zak***iać w pasiakach a rodzina kierowcy zęby w ścianę. Oczywiście mega zajebiste zabezpieczenie wiaduktu.



Tak, w pasiakach ...- pasażer oczywiście nic, bo tylko siedział obok więc za nic nie odpowiada. Kierowca natomiast parę lat się poprocesuje, może go wsadzą na rok do więzienia w zawieszeniu na kilka lat a i tak wypuszczą wcześniej za dobre sprawowanie. Witamy w Polsce.

dżonyłojlker

2021-08-10, 00:34
radek225 napisał/a:

Usiądź za kierownicą ciężarówki to zobaczysz jak zachowuje się takie auto. To Volvo jechało załadowane, więc zestaw przynajmniej 20 ton ważył. To była chwila facet nawet nie zdążył skontrować.



On pisał o osobówce.

Kriuk napisał/a:

Niewiadomo kto i co dokładnie ale widać zbieg niefortunnych zdarzeń. Osobowe volvo, na bank służbówka w leasingu pewnie dawało ile fabryka dała bo przecież widać codziennie w całej Polsce jak ludzie jeżdżą tymi autami flotowymi, a pilot 20 letniej bety prawdopodobnie musiał się poczuć i pokazać, że 3.0 gaz po czwartym planowaniu głowicy jest szybsze no i bęc.



Co za k***a stek bzdur :facepalm3:

johny2015

2021-08-10, 00:35
kris1978 napisał/a:

No właśnie, Volvo. Nie wiem jak zachowuje się auto, gdy mu ktoś wjedzie w dupę przy 130 na godzinę ale ten volviak wygląda jakby kierowca zupełnie nic nie robił. Puścił samochód "samopas", jedź gdzie chcesz. Zero hamowania, zero kontroli. Możliwe że za kierownicą baba, ewentualnie dziadziuś. A przecież wszyscy z wyjątkiem gówna w BMW jechali z podobną prędkością. Dziwny ten wypadek. Szkoda tylko ojca i to jeszcze w dniu urodzin córki.





To tylne koło to nie wygląda za dobrze... moim zdaniem już w tym momencie miał niewiele (o ile jakąkolwiek) kontroli nad tym autem...

Zenonn

2021-08-10, 00:43
kris1978 napisał/a:



Tak

, Był w zorganizowanej grupie przestępczej



Alibaba i 40 rozbójników ?