18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyjcio

2021-08-10, 01:39
No i zajebiscie, w normalnym systemie takiego ch*jka do pracy na sile pod pradem, zeby pracowal do konca zycia narodzine poszkodowanego, wiadomo, ze to nie odplaci zycia, ale przynajmniej ch*jek bedzie musial zapie**alac, i z tego co wypracuje to minimum wyzywienia i rozrywki taniej, zeby mogl pracowac dlugo.
Jezeli delikwent odmowi pracy to usypiajacy zastrzyk i na organy delikwenta, pierwszenstwo ma rodzina poszkowanego.
wyciagnac co sie da, reszte na pole zeby wykorzystac do cna ch*jka.

oczywiscie jezeli okaze sie ze to nie on zawinil a ktos sie w niego wj***l itd, to normalne ze nie jego wina.
kazdy kto zasluguje na wiezienie powinien zapracowac na swoje utrzymanie

CzerstWybut

2021-08-10, 01:51
No i przez takich sk***ysynów teraz nam zmieniają taryfikatory na jakieś poj***ne ceny i wymyślają kolejne absurdy byś tylko zapłacil jakieś k***a wysokie kwoty za bzdury typu za ciągłą linie 1000zł czy za pręfkość jakieś popie**olone kwoty gdze na naszych drogach są patologiczne czasem ograniczenia idealne na ograbianie ludzi z prawka i kasy.

Pijaków za kółkiem powinni j***ć prądym i tępych dresów co zapie**alają bez rozumu, bo tetaz my wszyscy za to bedziemy płacić

PoProstuNIKT

2021-08-10, 02:56
Jesse.Pinkman napisał/a:

dniu urodzin swojej córki, wracał do rodziny



skad takie info ?

cz...........ek

2021-08-10, 03:56
CzerstWybut napisał/a:

No i przez takich sk***ysynów teraz nam zmieniają taryfikatory na jakieś poj***ne ceny i wymyślają kolejne absurdy byś tylko zapłacil jakieś k***a wysokie kwoty za bzdury typu za ciągłą linie 1000zł czy za pręfkość jakieś popie**olone kwoty gdze na naszych drogach są patologiczne czasem ograniczenia idealne na ograbianie ludzi z prawka i kasy.
Pijaków za kółkiem powinni j***ć prądym i tępych dresów co zapie**alają bez rozumu, bo tetaz my wszyscy za to bedziemy płacić


Nie przez takich sk***ysynów, tylko dla towarzyszy z PiS każdy pomysł, żeby zapie**olić cudze pieniądze jest dobry. Już nie wystarczy że Polak pracuje przez pół roku na podatki, przecież można dodatkowo doj***ć mu kilka tys. mandatu jak w jakimś p*zdziszewie pojedzie 80 w zabudowanym, mimo że na około nie ma żywej duszy

A tych ch*jów z BMW to do bakutilu i na karmę dla psów

CzerstWybut

2021-08-10, 05:14
czarnybombelek napisał/a:

Nie przez takich sk***ysynów, tylko dla towarzyszy z PiS każdy pomysł, żeby zapie**olić cudze pieniądze jest dobry. Już nie wystarczy że Polak pracuje przez pół roku na podatki, przecież można dodatkowo doj***ć mu kilka tys. mandatu jak w jakimś p*zdziszewie pojedzie 80 w zabudowanym, mimo że na około nie ma żywej duszy
A tych ch*jów z BMW to do bakutilu i na karmę dla psów



Często w europie gdzies mialem wynajety samochód i widze jak ludzie jeżdżą u nas a jak w europie. k***a nie spotkałem sie tam z taką patologią jak w Polsce. Z jednej strony k***y z sejmu szukają jak sie nahapać ale z drugiej ludzie sami sie tu proszą o to. Zapie**alanie w centrum miasta 100/h to nie jest normalne a za granicą wręcz nie spotykane.



Co do grafiki przypominam że u nas nie ma zj***nych uchodźców i arabów co mają wyj***ne na prawo i robią co im sie żywnie podoba.

Nie bronie tutaj zj***nego rządu ale to była tylko kwestia czasu aż sie za to złapią, niestety najebusy za kierownicą to przyśpieszyli. Wszedzie za granicą mandaty naprawde bolą co sie sam potrafiłem przekonać na własnej skorze.



U nas taryfikator 500 zł obowiązywał od 1997 czyli kiedy ludzie zarabiali jakieś pięciokrotnie mniej.

Tylko najgorsze że teraz będą wszyscy obrywać nie tylko zjeby co jeżdża jak po torze wyścigowym. A naj***nych i tak słabo bedą karać uważam.

Erich_Priebe

2021-08-10, 07:36
Oby k***om krata była ciężka a cwe*ownia bardzo niewyżyta

Dkusz

2021-08-10, 08:55
Pisowskie sk***ysyny przywrócić kare śmierci i tortury. Jestem na tyle pie**olniety ze chętnie zgłosiłbym sie na kata. k***a ile to radochy by było.

kris1978

2021-08-10, 09:09
radek225 napisał/a:

Usiądź za kierownicą ciężarówki to zobaczysz jak zachowuje się takie auto. To Volvo jechało załadowane, więc zestaw przynajmniej 20 ton ważył. To była chwila facet nawet nie zdążył skontrować.



Pisałem o osobowym Volvo. Tym które przywaliło w ciężarówkę.

ecnart napisał/a:

skad takie info ?



Może znajomy? Czy to istotnie. I tak nie żyje.

Dkusz napisał/a:

Pisowskie sk***ysyny przywrócić kare śmierci i tortury. Jestem na tyle pie**olniety ze chętnie zgłosiłbym sie na kata. k***a ile to radochy by było.



Na stanowisko kata ja byłem pierwszy.
Możesz zostać rezerwowym

:-)

Zenonn

2021-08-10, 09:12
CzerstWybut napisał/a:

Często w europie gdzies mialem wynajety samochód i widze jak ludzie jeżdżą u nas a jak w europie. k***a nie spotkałem sie tam z taką patologią jak w Polsce. Z jednej strony k***y z sejmu szukają jak sie nahapać ale z drugiej ludzie sami sie tu proszą o to. Zapie**alanie w centrum miasta 100/h to nie jest normalne a za granicą wręcz nie spotykane.
Co do grafiki przypominam że u nas nie ma zj***nych uchodźców i arabów co mają wyj***ne na prawo i robią co im sie żywnie podoba.
Nie bronie tutaj zj***nego rządu ale to była tylko kwestia czasu aż sie za to złapią, niestety najebusy za kierownicą to przyśpieszyli. Wszedzie za granicą mandaty naprawde bolą co sie sam potrafiłem przekonać na własnej skorze.
U nas taryfikator 500 zł obowiązywał od 1997 czyli kiedy ludzie zarabiali jakieś pięciokrotnie mniej.
Tylko najgorsze że teraz będą wszyscy obrywać nie tylko zjeby co jeżdża jak po torze wyścigowym. A naj***nych i tak słabo bedą karać uważam.



Ale z ciebie populista.
Weź pod uwagę, jakie są dopuszczalne normy alko we krwi w poszczególnych krajach. U nas każdy, kto ma cokolwiek ponad 0,0 i spowoduje wypadek, jest uznawany za sprawcę po pijaku. Dla przykładu w takiej Anglii musisz mieć powyżej 0,8 żebyś był tak samo potraktowany.
Więc twoje tabelki nic nie wnoszą. Wypadałoby zrobić podobne schematy, ale ze sprawcami, którzy mieli powyżej 0,5. Wówczas byłyby wiarygodne.
Z drugiej strony na covid umarło w PL 65-150tys Polaków. Czyli tyle co w wypadkach z "pijanymi" przez 325-700lat. I każdy ma wyj***ne.
Także trzeba się zastanowić gdzie lezy problem a nie pie**olić jak politycy, którzy na fali medialnych wypadków z udziałem nietrzeźwych chcą zyskiwać elektorat.

A co do wysokości mandatow- ich wartość będzie dokładnie taka sama jak 500pln w 1997. Wystarczy spojrzeć na średnie zarobki i ceny.

PryszczatyJeż

2021-08-10, 10:23
CzerstWybut napisał/a:

Często w europie gdzies mialem wynajety samochód i widze jak ludzie jeżdżą u nas a jak w europie. k***a nie spotkałem sie tam z taką patologią jak w Polsce. Z jednej strony k***y z sejmu szukają jak sie nahapać ale z drugiej ludzie sami sie tu proszą o to. Zapie**alanie w centrum miasta 100/h to nie jest normalne a za granicą wręcz nie spotykane.
Co do grafiki przypominam że u nas nie ma zj***nych uchodźców i arabów co mają wyj***ne na prawo i robią co im sie żywnie podoba.
Nie bronie tutaj zj***nego rządu ale to była tylko kwestia czasu aż sie za to złapią, niestety najebusy za kierownicą to przyśpieszyli. Wszedzie za granicą mandaty naprawde bolą co sie sam potrafiłem przekonać na własnej skorze.
U nas taryfikator 500 zł obowiązywał od 1997 czyli kiedy ludzie zarabiali jakieś pięciokrotnie mniej.
Tylko najgorsze że teraz będą wszyscy obrywać nie tylko zjeby co jeżdża jak po torze wyścigowym. A naj***nych i tak słabo bedą karać uważam.



Jak u nas nie ma uchodźców? A Upadlińcy,.którzy non stop się rozbijają po pijaku?

Kamil3l

2021-08-10, 10:37
kris1978 napisał/a:

Pisałem o osobowym Volvo. Tym które przywaliło w ciężarówkę.
Może znajomy? Czy to istotnie. I tak nie żyje.
Na stanowisko kata ja byłem pierwszy.
Możesz zostać rezerwowym



Przykro mi, ale ja dostanę tę robotę. Mam katamaran, dżinsową katanę, katapultę, bezobjawową kataraktę oraz znajomych w Katalonii.

djpyza

2021-08-10, 10:54
Znawca_Cipek napisał/a:

To tir wypadł z drogi, ale oczywiście jak zwykle wszystko na kierowcę...



ale ty jesteś idiotą a czyja to wina tira że wypadł z wiaduktu ? czy osobówki chyba że oglądałeś inny filmik czemu tu tyle debili co myśleć nie potrafią...masakra



cz...........ek

2021-08-10, 11:10
CzerstWybut napisał/a:

rywać nie tylko zjeby co jeżdża jak po torze wyścigowym. A naj***nych i tak słabo bedą karać uważam.


Częsciowo mnie przekonałeś, ale wydaje mi się że Twój pogląd na sprawę jest nieco naiwny - w sensie zakłada dobrą wolę i logikę działania ustawodawcy, coś czego PiS nigdy nie miał i nie będzie miał

Jest jeden problem jaki znam z doświadczenia: nasza policja stoi za krzakiem w terenie zabudowanym gdzie jakiś śmieszek wstawił 40 i gdzie bezpiecznie można jechać 80 zakładając, że nie ma naokoło pieszych / pijaków / gówniaków. Nie uważam, żeby dojebywanie kilku tysięcy komuś było w porządku.

Zwróć też uwagę, że maksymalny mandat - na przykładzie Francji - wynosi mniej więcej tyle co najniższa krajowa w tym kraju. W takim układzie propozycja mandatu w wysokości 5000 złotych to kara bardzo dotkliwa - i o ile jestem w stanie taką zrozumieć jak ktoś będzie jechał 120 zamiast 50, to wg projektu komuszków z PiS taka kara ma grozić za przekroczenie prędkości o 30km/h.

Sam jadąc z Wrocławia do Karpacza dostałem mandat 200 zł za jechanie 80 w zabudowanym. Wokół było całkiem pusto, mały ruch, zero pieszych, jezdnia szeroka - przyznaję że nawet te dwie stówy mnie mocno zabolały - ponieważ jechałem bardzo zachowawczo, toczyłem się wrecz w swoim mniemaniu. Nie uważam, żeby dojebywanie mi kilku tysięcy mandatu było w takim wypadku uczciwe lub poprawiałoby czyjekolwiek bezpieczeństwo

ziu

2021-08-10, 11:56
Ja nie widzę żadnego problemu. Niech dowalą kosmiczne mandaty, ale też ograniczenia niech mają sens i miejmy drogi przynajmniej ekspresowe wszędzie, a nie, że trzeba się 50km toczyć wioskami. Choćby u mnie na wichurze jest znak zabudowany, a przez następne 500m jak pieszego spotkasz to będzie cud. Każdy tam jeździ przynajmniej 80 - 90 i nigdy potrącenia, czy innych problemów nie było. Większość absurdalnych znaków jest tylko chyba po to, żeby policja mandat wj***ć mogła...
Chociaż patrząc na UE to na autostradzie będzie można jeździć max 90 niedługo.
Pomijając skończonych pojebów wydaje mi się, że właśnie podniesienie ograniczeń prędkości w wielu miejscach zmniejszyła by ilośc wypadków. Ostatnim punktem jest surowe karanie ameb jadących przykładowo 40 na 90 bez powodu.

zielonydarian

2021-08-10, 12:24
W Pile był taki sam wypadek,kierowca tira zmarł,wymusił kierowca bmw i też uciekł po miesiącu go złapali i posadzili