18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca BMW spłonął żywcem

ZjaranyZbyszek • 2016-05-13, 10:13
BMW ....



spoiler

silnik

2016-05-14, 11:03
Dla kierowców Bmw- Będziesz mieć wypadek
Dla rodziny kierowcy- Będziesz mieć wędzonkę :evil:

taigatrommel

2016-05-14, 14:21
BMW i wszystko jasne
Można mieć mózg, można BMW - wybór należy do ciebie :mrgreen:

KingOfDarkness

2016-05-14, 18:45
grubystefan napisał/a:

Jakby nie było kolein z wodą, albo droga miała poprawnie zrobione odwodnienie to by nie było wypadku.



ch*ja tam. Jakby przy kursie na prawo jazdy były obowiązkowe godziny na płycie poślizgowej, to gość umiałby na luzie wyciągnąć ten poślizg i wtedy nie byłoby wypadku. No ale że każdy ma to w dupie, to właśnie na takich łukach z mokrą nawierzchnią okazuje się, że tylny napęd bywa niepokorny... a stosunkowo łatwo go wyprowadzić.

TyM napisał/a:

Jakby gazu nie odpuścił to by łądnie bokiem wyszedl, alee odpuscił i go obrociło :)



On w ogóle nie umie kontrować. Założył za mocną kontrę i wg mnie nie odpuścił tego gazu właśnie, dlatego majtnęło go w drugą stronę. Jakby puścił gaz i lekko zakontrował to by to wyprowadził.

Promek

2016-05-14, 21:34
Ogolnie ch*j mu w ryj wazne ze nie zabral nikogo innego ze soba. U mnie w miescie tez byl wypadek typek zapie**alal z kolesiem ponad 90 z gorki ulica gdzie jest zajebisty "hopek". Wyskoczyli, przelecieli 150-200 m i jebneli w drzewo zawisajac nad skarpa. Zgineli obaj. Kierowca mlody szczyl mial prawko bodaj 1-2 miechy. Selekcja dziala.

MiotaczBobruf

2016-05-15, 11:23
Selekcja naturalna taka piękna :)

wojbos

2016-05-16, 23:35
10 mniej czy więcej nie zrobiło by różnicy :P

10 mniej lub więcej nie zrobi żadnej różnicy :D