18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca BMW spłonął żywcem

ZjaranyZbyszek • 2016-05-13, 10:13
BMW ....



spoiler

loveandpeace

2016-05-13, 19:36
Dobrze mu tak, sk***iel nawet nie włączył kierunkowskazu jak zjezdzał na pobocze :krejzi:

Jak_chcesz_to_chodz

2016-05-13, 19:46
Szybko nie jechał i się wyj***ł, szkoda człowieka. Ciekawe czemu stanął w płomieniach bo zbiorniki paliwa raczej w obu pojazdach się nie uszkodziły na tyle aby doszło do pożaru. Czyżby instalacja gazowa?

wojteks84

2016-05-13, 19:47
Zginął od odniesionych obrażeń, a nie jak sugeruje tytuł "spłonął żywcem". Pracownicy lokalnej stacji benzynowej zdążyli ochronić kierowcę od ognia. Taki szczegół... :)

Wiewór

2016-05-13, 20:05
krzakkk napisał/a:

nie ma czegoś takiego jak:
"nie dostosował prędkości do panujących na drodze warunków"

tak jakby na ktoś jechał na lodowisku 5 km/h i wpadł w poślizg, zapewne mądra policja też powiedziałaby, że nie dostosował prędkości bo kto normalny wyjeżdża na lód autem...


anyway: jednego szrota i idioty mniej :)


ustalenie przyczyny wypadków przerasta możliwości intelektualne naszych policjantów :)
To co oni piszą to są k***a bzudry

homeless

2016-05-13, 20:59
KrisCFC napisał/a:



Hmm...a Ty zapie**alasz jak widzisz mokrą jezdnię?
To że mokre podłoże = śliskie podłoże, wiedzą nawet w McDonaldzie, a kierowca z filmiku tego nie wiedział? Owszem szkoda chłopa, ale jazda samochodem po ulicy to nie Need For Speed.




pie**olisz. Jedzie z taką samą predk. jak auto przed nim. Są dwie opcje. Albo awaria, albo dodał za dużo gazu, wpadł w poślizg. Widac jak chce się ratować ale daje za dużą kontre no i cóż... Osobiscie stawiam na pierwszą bo jak miał zapie**alać jak miał auto przed sobą ? Wiadomo że jak jest mokro to auto sie inaczej prowadzi ale jakie sk***ysyństwo że mu nikt nie pomógł. Bo nie sądze że zasługiwał na zjaranie się żywcem.

Krak

2016-05-13, 21:17
somet napisał/a:

Żal chłopaka, głupio zginął, zabrakło przysłowiowego "farta".



Farta to mieli ci, których nie zgarnął ze sobą.

s2mar

2016-05-13, 22:13
Najgorszy filmik co widziałem na liveleak to był jak koleś płonął żywcem w aucie próbował wychodzić przez przednią szybę był już cały spalano dosłownie a nadal żył.

_poison_

2016-05-13, 22:30
BMW i wszystko jasne :)

Insaner

2016-05-13, 23:10
Jeśli ktoś zginął od uderzenia to raczej nie spłonął żywcem. Zapalił się silnik, a ze stacji benzynowej poleciał od razu koleś z gaśnicą (normalną, a nie tymi pipkami wożonymi w samochodach dla ozdoby). Kabina kierowcy pewnie nawet nie została objęta płomieniami, a nawet jeśli - to już nie żył.

Treter

2016-05-13, 23:26
moje miasto takie piękne... :lodowka:

Sonal

2016-05-13, 23:27
sSQNn napisał/a:



"Zatrzymać się nie wolno (oprócz tych odcinków dróg, gdzie zakaz zatrzymania sygnalizują odpowiednie znaki) m.in.:
...
na jezdni wzdłuż linii ciągłej oraz w pobliżu jej punktów krańcowych, jeżeli zmusiłoby to innych kierujących pojazdami wielośladowymi do najeżdżania na tę linię;

na jezdni obok linii przerywanej wyznaczającej krawędź jezdni oraz na jezdni i na poboczu obok linii ciągłej wyznaczającej krawędź jezdni;
..."

Stał na tyle blisko świateł, że na bank tam była już ciągła linia, a nawet jeśli nie to z drugiego punktu wynika to samo w zasadzie.

Poza tym lubię jak kierowcy kierują się również logiką i kulturą: czy ta droga wygląda jak zapyziała polna droga przez wieś?
A może ma 3 pasy bo jest duże natężenie ruchu?
To nie bądź cwe*em: nie parkuj na środku pasa jak j***ny lamus i nie utrudniaj innym życia bo jesteś leniwym ch*jem.
Po prostu jakby zaparkował na stacji, to tamten od bmw miałby pewnie inny finał.

No chyba, że zepsuł mu się ten dostawczak, to inna bajka (chociaż i tak nieładnie, bo powinien włączyć migacze).


U mnie też jest droga, podobna do tej z filmiku. Trzyyyy pasyyyy czyli niby można zapie**alać. Ale jednak ciągle to miast, ciągle obowiązuje 50km/h, brak zakazu zatrzymania, linii ciągłej itp. - to jak tam k***a zaparkuję - to niektórzy na mnie patrzą jakbym im matkę zabił. k***a jak ja nienawidzę przyzwyczajeń ludzkich, które są traktowane jak powszechnie obowiązująca norma.
Wierz mi - jakby ten z BMW jechał przepisowo - nikt by po nim nie płakał. Jak od jakiegoś czasu jeżdżę z ogranicznikiem (taka funkcja w samochodzie) 55km/h i wiesz co zaważyłem? Że jadę z prędkością, z jaką w okół mnie jedzie 95% kierowców. A kiedyś jak jeździłem szybciej - myślałem, że tak jeździ większość. A teraz wiem - że byłem w mniejszości.

nnvmen

2016-05-14, 01:10
homeless napisał/a:




pie**olisz. Jedzie z taką samą predk. jak auto przed nim. Są dwie opcje. Albo awaria, albo dodał za dużo gazu, wpadł w poślizg. Widac jak chce się ratować ale daje za dużą kontre no i cóż... Osobiscie stawiam na pierwszą bo jak miał zapie**alać jak miał auto przed sobą ? Wiadomo że jak jest mokro to auto sie inaczej prowadzi ale jakie sk***ysyństwo że mu nikt nie pomógł. Bo nie sądze że zasługiwał na zjaranie się żywcem.



Co ty pie**olisz ziomek? :D Koleś dogania osobówki i w dodatku widać jak ucieka od busa(widać to wyraźnie jeszcze przed drzewem). Zrobił największy kretynizm jaki można zrobić. Najechał na dupę osobówki i gwałtownie zmienił pas, a przy takiej nawierzchni, która jest mokra i pełna kolein wystarczyło, żeby taki gwałtowny ruch spowodował utratę kontroli nad pojazdem.

Emtiejcz

2016-05-14, 02:40
Szybciej mógł zapie**alać, bo za małe fajerwerki

bercik05

2016-05-14, 03:25
Nie umiem wklejać cytatów, ale KrisCFC przyznaję 100%racji. Poza tym, wydaje mi się, że oszołom z Buni nie spłonął żywcem. Zostawił ryj na tyle ciężarówki.. Hi, hi, hi...

elfis

2016-05-14, 08:06
tylny napęd bmw , ślisko na jezdni , małe doświadczenie , ale jak mnie wkórwiają te teksty ,, niedostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze ,, , często używany zwrot gdy jest nieodśnieżona ulica , koleiny z wodą , kiepska nawierzchnia ,osobiście to ciekaw jestem stanu drogi w miejscu wypadku