18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kierowca autobusu vs antymaseczkowiec

Don_Beck • 2020-10-01, 21:30
Nie posiadam jeszcze dokładnego info



Seligos

2020-10-02, 15:54
czy te maski są zasadne czy nie ... jest społeczne zarządzenie aby je nosić w komunikacji miejskiej. Wchodzi anarchista oportunista - ja nie będę nosił i ch*j. Ja nie widzę innej metody na takie postawy jak po prostu kazać mu wypie**alać.

Kurde26

2020-10-02, 15:59
Zbysław napisał/a:

wam ludziom można wszystko wmówić



Dzidek, ale co wmówić? Nikt tu się nie zastanawia czy pandemia jest czy nie ma. Ja też w nią nie wierzę ale maseczki noszę tam gdzie trzeba żeby nie stresować pracowników sklepu, kierowców, taksówkarzy czy innych. Szanuję ich pracę, a co myślę o pandemii to jest moja sprawa.

Umiem_modować

2020-10-02, 16:02
Clistwood napisał/a:

W Holandii jak masz więcej niż 12 lat to do publicznego środka transportu nie wejdziesz bez maseczki. Kierowca to już nieźle sfrustrowany pewnie przez dzień kilkadziesiąt razy ludziom uwagę zwracał. W NL było by krótko i policja w minutę na miejscu a autobus pojechał by bez pasażera. Biedny kierowca bym żekł pozostawiony samemu sobie.



SSmańskie tradycje w tym sk***iałym państewku są tam zakorzenione i takie słoiki jak ty sa nawet z tego dumne.

sa...........el

2020-10-02, 18:16
Seligos napisał/a:

czy te maski są zasadne czy nie ... jest społeczne zarządzenie aby je nosić w komunikacji miejskiej. Wchodzi anarchista oportunista - ja nie będę nosił i ch*j. Ja nie widzę innej metody na takie postawy jak po prostu kazać mu wypie**alać.



Jak widać budzą się już tacy dyktatorzy w społeczeństwie, zaszczutym jeden na drugiego. Już wiadomo, dlaczego komuna działała jak działała.

pawianek85 napisał/a:

I miał racje mi też sie ciężko oddycha w tym gównie ale nosze z szacunku do innych



To z szacunku do innych jeszcze obciągaj wszystkim naokoło. Trochę godności ludzie.

mygyry

2020-10-02, 19:06
satariel napisał/a:

Jak widać budzą się już tacy dyktatorzy w społeczeństwie, zaszczutym jeden na drugiego. Już wiadomo, dlaczego komuna działała jak działała.
To z szacunku do innych jeszcze obciągaj wszystkim naokoło. Trochę godności ludzie.



To kup sobie autobus i woź ludzi według swoich wytycznych w czym problem? Łaski toples gratis i git.
W tej dyskusji nie chodzi o to co komu pasuje czy nie, czy uważam to mądre czy nie, skoro egzystuje w jakimś społeczeństwie i chce w nim być to ponoszę również tego konsekwencje, głupi nakaz noszenia tego gówna respektuje w sklepach l, dla świętego spokoju i jego pracowników, nic poza tym.
Każdy może po prostu omijać miejsca z takimi nakazami i tyle.

psysutra

2020-10-02, 20:05
Beka z niedorozwojów psioczących na maski. I zasłanianie się jakimś konformizmem, totalitaryzmem, jedzeniem własnego gówna, no ja pie**olę xD

A w Hong Kongu przy inbach z policją protestujący maski zakładali (aka zakrywali twarze), by nie mieć przypału na systemach rozpoznawania twarzy.

Czasami k***a żałuję, że mamy SARS a nie MERS. Inna by była śpiewka niedojebów.

help3r

2020-10-02, 20:57
Clistwood napisał/a:

W Holandii jak masz więcej niż 12 lat to do publicznego środka transportu nie wejdziesz bez maseczki. Kierowca to już nieźle sfrustrowany pewnie przez dzień kilkadziesiąt razy ludziom uwagę zwracał. W NL było by krótko i policja w minutę na miejscu a autobus pojechał by bez pasażera. Biedny kierowca bym żekł pozostawiony samemu sobie.



Zajebiscie nasrane trzeba miec w glowie zeby propsowac takie rzeczy. Zyjesz tam czy w wyborczej czytales?

AtomicDragonfly

2020-10-02, 21:08
ch*j z tymi maseczkami i tą całą koroną też, żaden ch*j mnie nie ma prawa kopać bo nie mam jakiejś zj***nej maseczki o której za dwa lata nikt nie będzie pamiętał. palącego na przystanku też mogę kopnąć w dupę za to że nie wolno palić na przystanku i za to że może ewentualnie dostanę przez niego raka płuc?

Arnor

2020-10-02, 21:55
Kilka sprostowań bo to 3 strona gdzie jest ten filmik a ludzie to zjeby i przekręcają informacje (wiem jak było bo to moje okolice a filmik od znajomego)
To jest pasażer a nie kierowca
Typ ma rozj***ny łeb od narkotyków i aktualnie za punkt honoru postawił sobie bicie ludzi, którzy nie mają maseczek (ten filmik to jeden z dwóch gdzie pobił staruszka)
Tego samego dnia co był nagrany filmik rzucił się wieczorem na innego chłopaka w autobusie wieczornym bo też nie miał maseczki.
Ogólnie sytuacja została już zgłoszona, ale znając policję zabiorą się za to za miesiąc albo w ogóle


St...........on

2020-10-02, 22:02
NataliaW napisał/a:

Może kierowca ma to w dupie czy on ma maseczkę może nie... ale jak wpadnie jakąś kontrola to prawdopodobnie kierowca będzie miał po dupie, że nie nakazał pasazerom mieć maseczek



Co ty pie**olisz typie?! Już do końca wam się popie**oliło w tych głowach?!?! Jak pasażer opie**oli portfel czy telefon drugiemu to tez kierowca ma za to odpowiadac? Gdzie ty k***a mieszkasz? Na Białorusi?!?!

mlody118

2020-10-02, 22:28
Ja jebie... Na sadolu też wierzą w świrusa. Kabaret

syska

2020-10-02, 22:30
Clistwood napisał/a:

W Holandii jak masz więcej niż 12 lat to do publicznego środka transportu nie wejdziesz bez maseczki. Kierowca to już nieźle sfrustrowany pewnie przez dzień kilkadziesiąt razy ludziom uwagę zwracał. W NL było by krótko i policja w minutę na miejscu a autobus pojechał by bez pasażera. Biedny kierowca bym żekł pozostawiony samemu sobie.




A ty na poważnie? Co Ty z tą Holandią. Co nas obcy kraj interesuje co tam się dzieje. Sezon na ogórki się skończył że masz czas komentarze pisać?

milanixxx3

2020-10-02, 23:32
Justynka99 napisał/a:

Dopóki taki nienoszący maseczki kretyn ryzykowałby wyłącznie własne zdrowie - proszę bardzo. Jeżeli w imię własnych wierzeń (bo nie da się tego nazwać wiedzą) chce ryzykować zdrowie innych to tak właśnie takie gówno należy traktować. Zwróćcie uwagę, że prawie zawsze ci buntownicy to kretyni bez matury, którzy nawet nie odróżniają wirusa od choroby przez niego wywołanej. Lekarze maseczki noszą.



Kolejna tępa c**a:) To właśnie Twoje wierzenia mówią, że maseczka Cię uratuje. Inni chcą żyć normalnie, odpie**ol się od nich. Boisz się siedź w domu.

darthbanji

2020-10-02, 23:55
pie**olone bydło z wypranym mózgiem. Mam nadzieję, że ktoś tego h*ja rozpozna, a potem internet zrobi swoje.