18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy wojsko było służbą....

Halman • 2013-06-06, 16:12


Archiwalny i mocno skrócony materiał VHS sprzed 20 lat.
Tylko na Sadistic.Pl od Hala9000/2
Niech sobie gimbusiarnia popatrzy co ich ominęło po uzawodowieniu wojska.

slepygdz

2013-06-07, 00:04
Piwko za grudziądzka jednostke koło mojej chaty! GDZ

elKuna

2013-06-07, 00:28
@towdi miej w dupie hejterów. też służyłem w Las Wędrzyn ja jestem zima 07 2 bas. Pełne 9 miesięcy szkolenia i jak to mówi hardkorowy koksu nie ma opie**alania się. Powiem tak wszedłem do wojska jako p*zda a wyszedłem jako facet znający swoją wartość. Tylko to było prawdziwe wojsko nawet fala takich jazd nie urządzała jak odbieranie rejonów w lesie przed budynkiem bo był alarm ppoż i trzeba całość dobytku ratować. Albo wybrukowanie skrótu pod budynek z znalezionych kamieni bo wojsko się nudzi. No ale pedały w rurkach i zwłaszcza pedały asg (którzy walą chyba pod to jaki duży karabin mają) będą k***a mądrzy. 99% wojska to konserwacja naprawy sprzętu, służby, szkolenia by reagować jak pies pawłowa w trakcie działań z sprzętem. Cholera pewnie nawet teraz kałacha bym złożył szybciej na ślepo niż wy patrząc (tylko w filmach to trudna sztuczka dla super komandosów). Więc jak słyszę gadki typu "strzelałeś z kałacha no i co" to wiem że pedale nie strzelałeś z broni palnej, daje to więcej radochy niż można sobie to wyobrazić.

Lingu

2013-06-07, 00:41
Mi się trafił okres przejściowy między ZSW a jej zniesieniem. Przekiblowałem dwa lata w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Hajnówce i pacnęli mi pieczątkę "przeniesiony do rezerwy" w książeczce wojskowej.
Teraz trochę żałuję że nie poszedłem do służby na te 9 miesięcy. Może by mnie besztali, męczyli, opie**alali, zrywali z samego rana na bieg z pełnym wyposażeniem ale przynajmniej dowiedziałbym się co to jest, z czym się to je.

Teraz jak widzę co się dzieje z większością płci brzydkiej to aż mnie nosi. Zatrzymali się na etapie chłopca.
Jednak to prawda że wojsko robiło z chłopca mężczyznę. Ciekawe czy przyjęliby mnie do woja jeszcze.
Wyprzedzając stwierdzenia niektórych - nie, nie chcę nikomu zaimponować, nie chcę iść do woja dla kasy.

wÃ...........da

2013-06-07, 02:04
mon to zło!!