18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy wojsko było służbą....

Halman • 2013-06-06, 16:12


Archiwalny i mocno skrócony materiał VHS sprzed 20 lat.
Tylko na Sadistic.Pl od Hala9000/2
Niech sobie gimbusiarnia popatrzy co ich ominęło po uzawodowieniu wojska.

Roozek

2013-06-06, 19:10
@up
Widać, że pie**olisz głupoty.
Nie znam kuurwa ani jednej osoby, która wspomina zajebiście wojsko a znam ich k***a wielu. Ludzie uciekali od tego jak mogli bo znęcanie się nad podopiecznymi było na porządku dziennym. Wszyscy pie**olą tutaj jakby to zajebiście było jakby do woja brali.

Posłuchajcie może swoich ojców, wujków itp.
Gimbaza k***A!!!!

A najbardziej to doj***łeś "jakie fajne przeżycie postrzelać z kałacha."

Japie**oleee klekają narody.....

_arci

2013-06-06, 19:14
Jakie fajne przeżycie i nauka na całe życie po strzelaniu z kałacha? :shock:
Ja rozumiem w razie czego napie**alanie do ciapatych, ale k***a...
Pranie mózgu, strata czasu. A Ci co mówią, że się potem pamięta dobrze taki czas - tak działa mózg ludzki, odrzuca złe, a pamięta jak najlepsze. Ba nawet koloryzuje więc mi nie pie**olić. Nie każdy dzisiaj jest p*zdą, a metro pedzio facetów gdyby nie internety i h*je muje to by też nie było - patrz. Polskie wsie. Im bardziej zabite i zacofane tym mniej takich orangutanów... ciekawe czemu? Do woja ich biorą czy ki h*j?

sjaw

2013-06-06, 19:39
Szkoda że nie ma tej fajnej części co się działo z młodzieżą na kompani po 15.

Vl...........in

2013-06-06, 19:54
Szkoda że nie wtopiłeś jeszcze loga gdzieś np w prawym górnym rogu, bo początek utną i przywłaszczą sobie całe video, a szkoda by było by jakiś wieśniak żerował na Twojej pracy :ok:

RaSzo

2013-06-06, 19:58
A gdzie zakładanie OP1 z kremem w ręku? :D

damua

2013-06-06, 20:00
Marllix napisał/a:


....... same p*zdy 8-)


To,że tak nisko się cenisz to twoja brocha,ale zapamiętaj,nie każdy jest taki jak Ty.

lewanmich1

2013-06-06, 20:04
Całkiem sympatyczny filmik. Tyle tylko, że niewiele ma wspólnego z rzeczywistością. Mój pierwszy dzień w wojsku (służba w latach 1976 - 1978) to był prawdziwy koszmar. Chyba najbardziej przerąbany dzień w moim życiu. Trochę lat minęło i teraz wspominam te czasy z ogromnym sentymentem. Jak większość chłopaków po wojsku.

krecik

2013-06-06, 20:25
tak jak ktoś wyżej napisał kiedyś to wojsko robiło z chłopców mężczyzn a teraz same p*zdy, co drugi koleś w rurkach lata wielkie hipstery pewnie muchy nie umieją zabić

dae07

2013-06-06, 20:32
zaluje ze ominelo mnie wojsko...

cz1.

cz2.

sz...........an

2013-06-06, 20:39
k***A kolejny temat po którym jest mi smutno :/ staram się o przyjęcie do wojska od 2 lat... żeby mieć jakiekolwiek szansę musiałem iść na ratownika medycznego (dla dodatkowych punktów rekrutacji) na szczęście, medyczne rzeczy zawsze mnie ciągnęły więc jest spoko :P Ale k***a.... ostatnio WKU Kraków 1 miejsce na 10-15 chętnych... tak wygląda nasze wojsko.... ale co się dziwić, skoro u władzy są ludzie jak palikot z postulatami "zlikwidować armię zalegalizować marychę"

pa...........52

2013-06-06, 20:49
czy możesz wstawić gdzieś całość filmu ? będę wdzięczny !

SalvaCzoko

2013-06-06, 21:13
O to co mi mój ojciec powiedział: "Wiesz jak wyglądała szafa grająca w wojsku?" - "Nie" - "Dowódca wybierał utwór, ty wsadzałeś łeb do szafy i krzyczałeś tekst piosenki" xD.
"Kiedy wojsko było służbą...." O ch*j z tym chodzi? Dawniej też dostawało się żołd, teraz po prostu jest selekcja, nie biorą każdego objszczymura, który tylko nadaje się do biegania po papier do dupy.


ZmianaNicka

2013-06-06, 21:37
heh zajebiste to czasy musialy byc, ja ide do wojska z wlasnej woli, a sadze ze powinni przywrocic obowiazkowa sluzbe zeby nauczyc czegos gimbaze

Marbax

2013-06-06, 22:17
Ja wylądowałem tam w 94'. Na filmie sielanka :) Po latach miło się wspomina, ale tak naprawdę stracony czas. Poza unitarką, gdzie było naprawdę jakieś szkolenie. Nie miałbym nic przeciwko żeby mój syn przeszedł takie szkolenie. Ale miesiąc góra 3 wystarczy. Nauczyli by trochę dyscypliny, musztry, nauczyli obchodzić się z bronią. Przeczołgali trochę w op1 i w maskach i niech by chłopaki wracali do domu po kilku tygodniach. A wyglądało to tak że po 6 tygodniach szkolenia dostawał się taki młody w tryby fali i najpierw gówniarzeria znęcała się nad nim, a potem większość z nich nad kolejnymi.

Morbus Arthur

2013-06-06, 23:36
11:30 tak wygląda amba fatima , pałatka była i ni ma