18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy chcesz być śmieszny ale masz sadola na sali [ENG]

darknetcs • 2019-12-29, 18:40
Nikt się nie spodziewał takiego obrotu spraw


Halman

2019-12-29, 18:45
Kiedyś dostałem zjebę za opis po angielsku jako niezgodny z regulaminem. Co mioderacja na takie materiały?

dyhayne

2019-12-29, 19:11
j***niutki dał rade, jak by nie patrzeć, dał rade.

T3RMINATOR

2019-12-29, 19:27
I co mam ztego zrozumieć jak nie znam języka, co najwyżej 5/10.

Kepeszek

2019-12-29, 20:01
~T3RMINATOR napisał/a:

I co mam ztego zrozumieć jak nie znam języka, co najwyżej 5/10.



to sie k***a naucz, proste rzeczy ja pie**ole

Je...........ik

2019-12-29, 20:43
Kepeszek napisał/a:

to sie k***a naucz, proste rzeczy ja pie**ole



Nie ma takiego obowiazku ani przymusu na szczęście

Halman

2019-12-29, 20:44
Kepeszek napisał/a:

to sie k***a naucz, proste rzeczy ja pie**ole



koleś a ty mieszkasz na wyspach czy w Polsce? bo jak w Polsce to k***a wiedz ze na terenie polski obowiązuje język polski a nie angielski... i jak chcesz mi odpisać to przemyśl to dobrze, bardzo dobrze..

dyhayne

2019-12-29, 20:53
HAL9000/2 napisał/a:

koleś a ty mieszkasz na wyspach czy w Polsce? bo jak w Polsce to k***a wiedz ze na terenie polski obowiązuje język polski a nie angielski... i jak chcesz mi odpisać to przemyśl to dobrze, bardzo dobrze..



Prawie Ci się wszystko udało ;) PRAWIE. Z dużym naciskiem na duże litery. Przymiotnik/rzeczownik, tu mamy rzeczownik. Pozdrawiam.

Halman

2019-12-29, 21:06
dyhayne napisał/a:

Prawie Ci się wszystko udało PRAWIE. Z dużym naciskiem na duże litery. Przymiotnik/rzeczownik, tu mamy rzeczownik. Pozdrawiam.



Po tak debilnym tekście pozorującym znajomości ortografii lepiej wyłącz tą stronę i wróć za tydzień aż sprawa pójdzie w zapomnienie...

Kepeszek

2019-12-29, 21:18
HAL9000/2 napisał/a:

koleś a ty mieszkasz na wyspach czy w Polsce? bo jak w Polsce to k***a wiedz ze na terenie polski obowiązuje język polski a nie angielski... i jak chcesz mi odpisać to przemyśl to dobrze, bardzo dobrze..



XD weź ty sie w taboret pie**olnij bo coś Ci sie pokićkało. ch*j mnie boli czy jesteś modem czy tam innym adminem. Wg. mnie w XXI w. znajomość języka angielskiego na takim poziomie, żeby zrozumieć ten materiał (który nawet dla debili specjalnie ma napisy xd) jest no minimum japie**ole. Dlatego właśnie w tej k***ie Polsce tak jest. Przez takich typów. "Nie bede sie uczył bo po co. W Polsce język polski." Ja jebie, wyjrzyj zza tego k***idołka chociaż na parę kilometrów. A poza tym nie groź bo przez neta to trochę żałosne.

Gamera

2019-12-29, 21:19
Z kumplami zawsze chcieliśmy odwalić numer jak w filmie TED. W Commedy Cellar trafio nam się to trafiło, że publika wybierała słowa do odegrania przez komików. Udało nam się wcisnąć kilka słów z których amerykanie nie lubią się śmiać: 09/11, Spencer Stone, cancer, Obamacare, Mexican terrorist :) Mina komików była bezcenna i ogólnie spontaniczny występ im się nie udał :)

Kepeszek

2019-12-29, 21:23
HAL9000/2 napisał/a:

koleś a ty mieszkasz na wyspach czy w Polsce? bo jak w Polsce to k***a wiedz ze na terenie polski obowiązuje język polski a nie angielski... i jak chcesz mi odpisać to przemyśl to dobrze, bardzo dobrze..



I jestem pewien, że w większości spraw jesteś takim ignorantem. W sensie 'nie bede sie uczył, łeee liczyc do 100 umiem i pisać też jakotako to mi starczy' Brak rozwoju, stagnacja. Taki obraz twój. Jak masz taka moc to wal tego bana, ale to nic w twoim życiu niestety nie zmieni.

ProVVe

2019-12-29, 22:49
Kepeszek napisał/a:

I jestem pewien, że w większości spraw jesteś takim ignorantem. W sensie 'nie bede sie uczył, łeee liczyc do 100 umiem i pisać też jakotako to mi starczy' Brak rozwoju, stagnacja. Taki obraz twój. Jak masz taka moc to wal tego bana, ale to nic w twoim życiu niestety nie zmieni.



Dobra, dobra już się nie zesraj... Jeszcze z 5 postów wyskrob

Ps. Za znaki "xD" według regulaminu post powinien polecieć

swampman

2019-12-30, 00:20
muflonpl napisał/a:

Nie ma takiego obowiazku ani przymusu na szczęście



glosowac na wyborach tez nie ma obowiazku ale k***a wypada... wiec zamknij paszcze i sie ucz i glosuj. jedno i dobre dla ciebie

pve11

2019-12-30, 00:27
A może jak nie rozumiesz, to scrolluj dalej, zamiast się tym chwalić w komentarzach? Jak nie rozumiem hiszpańskiego, to nie oglądam filmów po hiszpańsku, to działa.