18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy chcesz być śmieszny ale masz sadola na sali [ENG]

darknetcs • 2019-12-29, 18:40
Nikt się nie spodziewał takiego obrotu spraw


St...........on

2019-12-30, 23:18
Nice shitstorm Bro, i'm going for some popcorn. A swoją drogą lamusy od j.polskiego, nawet nie wiecie ile w polskim jest obcych wyrazów, nawet kartofel, ogórek, felga, kula to nie są nasze wyrazy :amused: epic fail! kartöflu, agúrka, felgu,kúla brzmi znajomo? To tylko islandzki :amused: Svo kvað ert þu riða að?

vortex

2019-12-31, 01:47
Co tu się...

Je...........ik

2019-12-31, 19:06
alexandrus napisał/a:

Nice shitstorm Bro, i'm going for some popcorn. A swoją drogą lamusy od j.polskiego, nawet nie wiecie ile w polskim jest obcych wyrazów, nawet kartofel, ogórek, felga, kula to nie są nasze wyrazy epic fail! kartöflu, agúrka, felgu,kúla brzmi znajomo? To tylko islandzki Svo kvað ert þu riða að?



Język polski wywodzi się z języka praindoeuropejskiego za pośrednictwem języka prasłowiańskiego.

Angielszczyzna jest językiem zachodniogermańskim, który wywodzi się z anglo-fryzyjskich i jutlandzkich narzeczy przyniesionych do Brytanii przez germańskich osadników i rzymskie wojska z terenu obecnych północnych Niemiec i Holandii. Pragermański wywodzi się z języka praindoeuropejskiego.

Prasłowiańszczyzna 1500–1300 r. p.n.e.
Pragermański 500 r. p.n.e.

Praindoeuropejski to obszar stepów Ukrainy i południowej Rosji

I widzisz historia angielskiego. Zaczyna. Sie na naszych terenach wiec to oni powinni sie uczyc Polskiego. Jako starszego jezyka :)

SpijaczWymiotów

2020-01-01, 21:49
HAL9000/2,

Kepeszek napisał/a:

XD weź ty sie w taboret pie**olnij bo coś Ci sie pokićkało. ch*j mnie boli czy jesteś modem czy tam innym adminem. Wg. mnie w XXI w. znajomość języka angielskiego na takim poziomie, żeby zrozumieć ten materiał (który nawet dla debili specjalnie ma napisy xd) jest no minimum japie**ole. Dlatego właśnie w tej k***ie Polsce tak jest. Przez takich typów. "Nie bede sie uczył bo po co. W Polsce język polski." Ja jebie, wyjrzyj zza tego k***idołka chociaż na parę kilometrów. A poza tym nie groź bo przez neta to trochę żałosne.



Kłócisz się z debilem co też ma tematy gdzie są napisy po angielsku a teraz pie**oli farmazony...


:roll:

Zawsze sprawdź z kim masz do czynienia...szkoda nerwów, on jest z tego znany jak tak PISangel ;-)

Das90

2020-01-03, 10:14
Kepeszek napisał/a:

XD weź ty sie w taboret pie**olnij bo coś Ci sie pokićkało. ch*j mnie boli czy jesteś modem czy tam innym adminem. Wg. mnie w XXI w. znajomość języka angielskiego na takim poziomie, żeby zrozumieć ten materiał (który nawet dla debili specjalnie ma napisy xd) jest no minimum japie**ole. Dlatego właśnie w tej k***ie Polsce tak jest. Przez takich typów. "Nie bede sie uczył bo po co. W Polsce język polski." Ja jebie, wyjrzyj zza tego k***idołka chociaż na parę kilometrów. A poza tym nie groź bo przez neta to trochę żałosne.



Zaorane ( mic drop)

dun

2020-01-08, 01:29
HAL9000/2 napisał/a:

koleś a ty mieszkasz na wyspach czy w Polsce? bo jak w Polsce to k***a wiedz ze na terenie polski obowiązuje język polski a nie angielski... i jak chcesz mi odpisać to przemyśl to dobrze, bardzo dobrze..



buhaha jaka napina w necie lol :)