18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kiedy chcesz być śmieszny ale masz sadola na sali [ENG]

darknetcs • 2019-12-29, 18:40
Nikt się nie spodziewał takiego obrotu spraw


swampman

2019-12-30, 00:32
Kepeszek napisał/a:

I jestem pewien, że w większości spraw jesteś takim ignorantem. W sensie 'nie bede sie uczył, łeee liczyc do 100 umiem i pisać też jakotako to mi starczy' Brak rozwoju, stagnacja. Taki obraz twój. Jak masz taka moc to wal tego bana, ale to nic w twoim życiu niestety nie zmieni.



i dodatkowo jak poczytasz jego posty to jest zwykly malkontent nieudacznik

kanalistakp

2019-12-30, 01:25
To fajne że istnieją jeszcze zdystansowane do siebie i ogólnie życia osoby. Widać że i dziewczyna i komik to dojrzali ludzie. To pokazuje jak fajnie może być gdy ludzie mają luźne porty i nie spinają dupy mimo realnych problemów, które dotykają każdego.

Halman

2019-12-30, 03:44
Kepeszek napisał/a:

I jestem pewien, że w większości spraw jesteś takim ignorantem. W sensie 'nie bede sie uczył, łeee liczyc do 100 umiem i pisać też jakotako to mi starczy' Brak rozwoju, stagnacja. Taki obraz twój. Jak masz taka moc to wal tego bana, ale to nic w twoim życiu niestety nie zmieni.



Barani rozwojowy łbie: rzuć okiem na pierwszy post: dalej nie wiesz w czym rzecz i o co mi chodzi? Może zacznę wrzucać arabskie stand up`y i ci napisze byś się ignorancie nauczył arabskiego bo to język przyszłości w europie?

ws...........33

2019-12-30, 09:08
Znajomość języków poszerza horyzonty, sprawia, że możesz korzystać z większej ilości źródeł informacji czy rozrywki. Chwalenie się tym, że nie zna się najpopularniejszego języka na świecie chyba nie świadczy dobrze o człowieku a wystarczy się słówek nauczyć i jakoś się to ogarnie. Potem ludzie słuchają jakiejś ch*jowej muzyki wciskanej przez zagraniczne koncerny bo nie mają nawet pojęcia jakie te piosenki są żenujące.

Ja...........ro

2019-12-30, 10:28
Nie powiem, koleś niezle wybrnal z sytuacji. babka z publiki jak i sam standuper dobre sadole.

Rozjebie

2019-12-30, 12:19
Kepeszek napisał/a:

Dlatego właśnie w tej k***ie Polsce tak jest.



Ogólnie się z tobą zgadzam, sam znam płynnie angielski i niemiecki i wk***iają mnie nasze rodzime zabetonowane głąby.

Ale bardziej mnie wk***ia, kiedy ktoś obraza mój kraj. W Polsce jest tak jak jest w równej części przez głąbów jak i przez nie-patriotów wiec sam należysz do glejaków tego kraju.

krasnal_hałabała

2019-12-30, 12:33
kanalistakp napisał/a:

To fajne że istnieją jeszcze zdystansowane do siebie i ogólnie życia osoby. Widać że i dziewczyna i komik to dojrzali ludzie. To pokazuje jak fajnie może być gdy ludzie mają luźne porty i nie spinają dupy mimo realnych problemów, które dotykają każdego.



Przecież ona sobie jaja robiła i nikt nikogo nie zamordował, co ty, wierzysz w to?

Uwierzyć mogę jedynie że stara go zostawiła ale że on ją zamordował, i ona by mówiła o tym tak swobodnie na stand upie że jej ojciec zabił jej matkę?



miskolabor

2019-12-30, 15:59
@Kepeszek
To tobie się coś taboret na łeb zwalił, XXI wiek wszyscy maja znać angielski i ch*j taaa?
Taaaaa....... Ty masz znać angielski bucu bo masz się bez zbędnego przymusu skolonizować np po banderę brytyjską albo masz znać niemiecki (bo XXI wiek?) i masz sam się skolonizować pod banderę niemiecką....masz znać język twoich możnowładców, a nie, bo tak wypada.Języki szlifujesz jak Tobie jest potrzebny a nie że jest wiek i wypada. Zgadnij dlaczego nikt k***a w z anglików nie uczy się polskiego ( mimo że polaków tam w uj) bo jest 21 wiek albo inny ujmuj. Bo mają wyj***ne na obce języki bo to oni karty rozdają. Język definiuje twoją przynależność narodową i basta. Jedź gdzieś do Afryki i posłuchaj jak pięknie czystym francuskim czarny Mumbuttu napie**ala ( bo wypada). heheheh.
Jeszcze dopiszę taką prawdziwą historyjkę jaką prababka zaserwowała mojemu dziadkowi. Wiesz co niemieccy żołdaki zrobili jak weszli do naszej wsi (Strachanów) zebrali ludzi i jeden z nich po polsku zapytał kto zna niemiecki wychylił się jeden (bo myślał z zadowoleniem że będzie tłumaczem) i zgadni co się z nim stało - kulka w łeb. Po co? a po to że jak przyszli później ruskie to żeby mu do głowy nie przyszło pie**olić o planach i ogólnie o czym niemiaszki rozmawiali okupując wioskę.

ferim

2019-12-30, 16:30

Зачем изучать иностранные языки? Есть гугл переводчик . Tyle w temacie
PS. и при отсутствии электричества мне не нужно переводить фильмы из интернета.

Halman

2019-12-30, 16:43
ferim napisał/a:

Зачем изучать иностранные языки? Есть гугл переводчик . Tyle w temacie
PS. и при отсутствии электричества мне не нужно переводить фильмы из интернета.




а почему не должно быть электричества? Что готовит автомобильный путин? :)

ferim

2019-12-30, 16:45
Szacuken dla laski :D za dystans do siebie zawsze piwerko :D

Je...........ik

2019-12-30, 16:54
swampman napisał/a:

glosowac na wyborach tez nie ma obowiazku ale k***a wypada... wiec zamknij paszcze i sie ucz i glosuj. jedno i dobre dla ciebie



k***a no co za zjeby, WOLNOSC k***A WOLNOSC WYBORU. nie napisalem ze nie znam angielskiego nie napisalem ze jest ch*jowy i ze nie warto sie uczyć. Napisalem ze mam wolny wybór chce uczysz sie i bedziesz napie**alal o tym wszem i wobec pod filmami na sadolu jaki to jestes zajebisty ale jesli ktos nie czuje takiej potrzeby to tez jest ok jego sprawa.

Kepeszek napisał/a:

XD weź ty sie w taboret pie**olnij bo coś Ci sie pokićkało. ch*j mnie boli czy jesteś modem czy tam innym adminem. Wg. mnie w XXI w. znajomość języka angielskiego na takim poziomie, żeby zrozumieć ten materiał (który nawet dla debili specjalnie ma napisy xd) jest no minimum japie**ole. Dlatego właśnie w tej k***ie Polsce tak jest. Przez takich typów. "Nie bede sie uczył bo po co. W Polsce język polski." Ja jebie, wyjrzyj zza tego k***idołka chociaż na parę kilometrów. A poza tym nie groź bo przez neta to trochę żałosne.



Napisales ze Polska to k***a wiec wedlug wszystkich prawideł jestes k***Ą a nie Polakiem. Moze sie spotkamy na zywo i podyskutujemy o tym. Byc moze bym Cie przekonal do zostania Polakiem

kulawiec

2019-12-30, 17:42
HAL9000/2 napisał/a:

bo jak w Polsce to k***a wiedz ze na terenie polski obowiązuje język polski a nie angielski...




Na dole filmu jest taki biały kwadracik, włączasz nim napisy, obok znajduje się kółeczko, w którym można włączyć tłumaczenie.
Oczywiście, nie jest to idealne tłumaczenie, ale przy odrobinie wysiłku umysłowego, każdy powinien zrozumieć.

W każdym razie szwagier daje radę, a on potrafi sobie oko wydłubać widelcem w trakcie obiadu.

Halman

2019-12-30, 18:02
kulawiec napisał/a:

Na dole filmu jest taki biały kwadracik, włączasz nim napisy, obok znajduje się kółeczko, w którym można włączyć tłumaczenie.
Oczywiście, nie jest to idealne tłumaczenie, ale przy odrobinie wysiłku umysłowego, każdy powinien zrozumieć.
W każdym razie szwagier daje radę, a on potrafi sobie oko wydłubać widelcem w trakcie obiadu.



wiem o tym misiu, po za tym ogarniam komunikatywnie angielski i nie tylko ... chodziło mi o zasady moderacji: mnie wyj***li oryginalny opis po angielsku w jakimś tam temacie i dostałem upomnienie, ktoś inny wrzuca angielskojęzyczny materiał i nie ma problemu.. to mnie zabolało a reszta to już wtórność dyskusji na ten temat.

te...........di

2019-12-30, 20:11
HAL9000/2 napisał/a:

koleś a ty mieszkasz na wyspach czy w Polsce? bo jak w Polsce to k***a wiedz ze na terenie polski obowiązuje język polski a nie angielski... i jak chcesz mi odpisać to przemyśl to dobrze, bardzo dobrze..



Seba wlasnie dlatego ze nie znasz jezykow zarabiasz w czterech cyfrach a nie w pięciu, nawet jak napie**olisz brajanków swej karyninie dalej przez to bedziesz w bieda rodzinie. Natomiast podejscie, że jak czegoś nie rozumiem to musi być ch*jowe pokazuje że jesteś ameba umysłową



:-D



:mrgreen: