18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kazachowie uczą kacapa #2

~tedwaha • 2022-10-15, 18:40
Kolejny przykład Kazachów zachwyconych rosyjską emigracją



jak ktoś biegły w języku, niech wklei dokładne tłumaczenie, z góry dzięki

Metody nauczania podobne jak w części pierwszej https://www.sadistic.pl/kazachstanska-lekcja-geografii-vt564526.htm lecz tym razem chyba wiedza o społeczeństwie :mrgreen:

Terror

2022-10-15, 19:14
Przekleić do Wojna na banderynie, czyli do śmieci, na ch*j nam tu tą propagandę oglądać ?

~tedwaha

2022-10-15, 19:28
jaką propagandę? toż to zwyczajne pobicie z Kazachstanu... co teraz każdy rusek co na łeb obskoczy to ukraińska propaganda ? :P

nowynick

2022-10-15, 19:53
tak dla przypomnienia to w Rosji na starcie były masowe protesty antywojenne dopóki władza nie zrobiła z tego przestępstwa. Jakby ten nasz kurdupel rozkazał najechać Słowację i zaczął przegrywać to też bym nie chciał w tym uczestniczyć i wolał wypie**olić z kraju...

baronturbina

2022-10-15, 20:32
Tak tak jasne.
Jak byl początek sowieckiego najazdu to ruskie „z”malowali nawet na koszach na śmieci. TerwZ „ooo nie na wojnę! Ni ch*ja nie pójdę”. Zero szacunku dla sowieckiej rusi.

smc

2022-10-15, 20:54
Miał wybór przyjechać na czołgu, lub jako uciekinier.

Dlaczego go biją...?

Cycu320

2022-10-15, 21:03
nowynick napisał/a:

tak dla przypomnienia to w Rosji na starcie były masowe protesty antywojenne dopóki władza nie zrobiła z tego przestępstwa. Jakby ten nasz kurdupel rozkazał najechać Słowację i zaczął przegrywać to też bym nie chciał w tym uczestniczyć i wolał wypie**olić z kraju...





baronturbina napisał/a:

Tak tak jasne.
Jak byl początek sowieckiego najazdu to ruskie „z”malowali nawet na koszach na śmieci. TerwZ „ooo nie na wojnę! Ni ch*ja nie pójdę”. Zero szacunku dla sowieckiej rusi.



Propaganda mięli mózgi. W prawdziwym życiu człowiek dogada się z indianinem, ruskim i ukraincem. Na końcu każdy powie że to polityka. Jak w wojnie na Bałkanach... Serbia kosovo

ALIGATORt1000

2022-10-15, 21:10
nowynick napisał/a:

tak dla przypomnienia to w Rosji na starcie były masowe protesty antywojenne dopóki władza nie zrobiła z tego przestępstwa. Jakby ten nasz kurdupel rozkazał najechać Słowację i zaczął przegrywać to też bym nie chciał w tym uczestniczyć i wolał wypie**olić z kraju...



k***a gdyby mieli by choc troche honoru to by cos z tym zrobili ... cywile ruscy A tak to kilka spał na głowę i ch*j A puzniej dpie**olili z własnego kraju
Tfu

przewodnik_elektryczny

2022-10-15, 21:24
smc napisał/a:

Miał wybór przyjechać na czołgu, lub jako uciekinier.
Dlaczego go biją...?



Dlatego że teraz się ich najechało w cholerę, a za jakiś czas kolejny ruski dyktator , następca putina przyjedzie wyzwalać tych dezerterów. Dlatego najlepiej nie wpuszczać nigdzie , niech się kiszą we własnym sosie

fi...........in

2022-10-15, 21:37
Jak myślicie misiaczki, dlaczego Zełenski specjalnym dekretem odwołał jesienną mobilizację w kraju w stanie wojny? Otóż już naprowadzam Was na odpowiedź: porozglądajcie się wokół Siebie w trakcie niedzielnego spaceru, popatrzcie na tych wszystkich zadowolonych z życia, przekonanych o własnej wspaniałości typków w wieku poborowym, którzy szwargoczą w języku narodu, który między innymi brał udział w tłumieniu Powstania Warszawskiego. Przestańcie łykać propagandę jak pelikan rybkę i sprawiedliwie traktujcie tak samo ukrów, którzy się zadekowali w Polsce, zamiast się jarać poniewieraniem jakimś ruskim zjebem, który nawet nie chce walczyć.

radek225

2022-10-15, 22:02
Jak ja uwielbiam patrzeć, jak tym ruskim sk***ysynom nie wychodzi :D . Że nawet jak wchodzą do zoo, to zwierzęta czują do nich obrzydzenie i obrzucają ich z klatek swoim łajnem i patykami. Praktycznie każde cywilizowane państwo tego świata ma kacapa za małpę z brzytwą. Teraz czy to zachód, czy państwa trzymające z ruskimi - nikt jako o Rosjanach nie ma dobrego zdania. Pamiętam, jak 3-4 lata temu napisałem jak to ja elaborat na temat tego, jak bardzo nienawidzę ruskich i jaką są oni zarazą, wrzodem oraz zakałą tego świata. k***a, co się w komentarzach działo :D . Yyyy!! Ruscy nie są tacy źli! Yyyy, k***a, co ty pie**olisz!! A ty kim jesteś, by tak o nich pisać!

Zapraszam do mojego elaboratu, ale bardziej do komentarzy :) :

https://www.sadistic.pl/inzyniery-vt478034.htm#5253074

Ja wiedziałem, że jak przyjdzie kolejny wielki konflikt w Europie po II w.ś to spowodują go kacapy. Jak to nawijał Kuki - nie zostałem zaskoczony, doszło do j***nej wojny :lol: .

figgin napisał/a:

Jak myślicie misiaczki, dlaczego Zełenski specjalnym dekretem odwołał jesienną mobilizację w kraju w stanie wojny? Otóż już naprowadzam Was na odpowiedź: porozglądajcie się wokół Siebie w trakcie niedzielnego spaceru, popatrzcie na tych wszystkich zadowolonych z życia, przekonanych o własnej wspaniałości typków w wieku poborowym, którzy szwargoczą w języku narodu, który między innymi brał udział w tłumieniu Powstania Warszawskiego. Przestańcie łykać propagandę jak pelikan rybkę i sprawiedliwie traktujcie tak samo ukrów, którzy się zadekowali w Polsce, zamiast się jarać poniewieraniem jakimś ruskim zjebem, który nawet nie chce walczyć.



Ehhhhh... Jak ja uwielbiam takie pie**olenie. Jakbyś miał zrobić mapę państw, które od powiedzmy XVIII wieku coś zrobiły Polsce, to nie powinniśmy odzywać się do żadnego z naszych sąsiadów. Polska też nie jest taka różowa i kryształowa, też napadaliśmy na kraje ościenne, też kradliśmy, mordowaliśmy, paliliśmy i gwałciliśmy. Tylko nie robiliśmy tego tak zaciekle i na taką skalę, jak ruscy, czy niemcy. Wołyń to tak naprawdę sprawka niemców. Chcieli pozbyć się Polaków z tamtych terenów, ale nie chcieli brudzić swoich i tak już po łokcie umoczonych we krwi łap, więc wysłużyli się Ukraińcami. Mord, jakich setki, jak nie tysiące na cywilach w czasie II wojny światowej. Jeżdżę TIRem po Europie, i Belgia, czy Francja usiana jest pomnikami i tabliczkami upamiętniającymi zamordowanie cywilów przez szkopów. Każda zbrodnia jest ohydna, ale we współczesnej, nowożytnej historii Europy niemców i ruskich w okrucieństwie nie przebije nikt. A to, co się dzieje na Ukrainie teraz to ewidentna agresja ruskich na Ukraińców. 1000x bardziej wolę mieć za wschodnią granicą Ukrainę, niż pie**olonego szaleńca. Rusek zawsze będzie sk***iałym, zatwardziałym ch*jem. Od 1945 roku każdy reformator w kacapowni, który chciał poluzować terror w tym kraju z dykty i dogadać się z zachodem był albo zabijany, albo odsuwany od władzy. Na pohybel czerwonym skurywsynom.

Jacek86s

2022-10-15, 22:04
ALIGATORt1000 napisał/a:

k***a gdyby mieli by choc troche honoru to by cos z tym zrobili ... cywile ruscy A tak to kilka spał na głowę i ch*j A puzniej dpie**olili z własnego kraju
Tfu



Możesz po polsku?

mianas

2022-10-15, 22:08
nowynick napisał/a:

tak dla przypomnienia to w Rosji na starcie były masowe protesty antywojenne dopóki władza nie zrobiła z tego przestępstwa. Jakby ten nasz kurdupel rozkazał najechać Słowację i zaczął przegrywać to też bym nie chciał w tym uczestniczyć i wolał wypie**olić z kraju...



pisz do ciotki cioto swoje przemyślenia ... kogo t o obchodzi fajo.