18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kazachstańska lekcja geografii

~tedwaha • 2022-10-13, 10:11
Kazachowie uczą ruskiego dezertera geografii :mrgreen:


John-Flopp

2022-10-13, 10:16
Nie no zaj***ć wystraszonemu typowi gazem po ryju i kopać go w przynajmniej dwóch.. No kozaki że ja pie**ole xd

Misiek_KRK

2022-10-13, 10:24
John-Flopp napisał/a:

Nie no zaj***ć wystraszonemu typowi gazem po ryju i kopać go w przynajmniej dwóch.. No kozaki że ja pie**ole xd


ruskich trzeba uczyć ich metodami. Dostanie wpie**ol jeden ruski, a dowie się dziesięciu. Następni będą już wiedzieli czyj jest Krym

turor

2022-10-13, 10:25
John-Flopp napisał/a:

Nie no zaj***ć wystraszonemu typowi gazem po ryju i kopać go w przynajmniej dwóch.. No kozaki że ja pie**ole xd



Bardziej humanitarnie byłoby granaty zza drzew rzucić i oglądać w telefonie jak zajebiście wyszło.

damian15snk

2022-10-13, 10:41
Misiek_KRK napisał/a:

ruskich trzeba uczyć ich metodami. Dostanie wpie**ol jeden ruski, a dowie się dziesięciu. Następni będą już wiedzieli czyj jest Krym


Ale wam tv sprała beret. On ma tyle wspólnego z Putinem co ty z kaczorem. Czekać tylko jak ukrócą Ukraińcom socjal i będą nas napie**alać za decyzję polityczne


:-P

M_A

2022-10-13, 10:56
Kopią jak baby

Kali111

2022-10-13, 11:05
damian15snk napisał/a:

Ale wam tv sprała beret. On ma tyle wspólnego z Putinem co ty z kaczorem. Czekać tylko jak ukrócą Ukraińcom socjal i będą nas napie**alać za decyzję polityczne



Gosciu co ma sprany beret przez tv mowi innym ze ze maja sprany beret przez tv

:mrgreen:

Skad w Tobie ta nienawisc do ukraincow?

PolskaSkarpetka

2022-10-13, 11:05
damian15snk napisał/a:

Ale wam tv sprała beret. On ma tyle wspólnego z Putinem co ty z kaczorem. Czekać tylko jak ukrócą Ukraińcom socjal i będą nas napie**alać za decyzję polityczne



Ach Ci biedni rosjanie. To wojna putina rosjanie jej nie popierają. Oni są przeciwni :D

Siriuz

2022-10-13, 11:30
Misiek_KRK napisał/a:

ruskich trzeba uczyć ich metodami. Dostanie wpie**ol jeden ruski, a dowie się dziesięciu. Następni będą już wiedzieli czyj jest Krym



Mózgu, Rusek ma dostać wpie**ol za to że zdezerterował? Taki prowojenny jesteś?

htp

2022-10-13, 11:52
Siriuz napisał/a:

Mózgu, Rusek ma dostać wpie**ol za to że zdezerterował? Taki prowojenny jesteś?



A potem kolejny Putin przyjedzie ich bronić i zaanektuje kolejne tereny. A byli dezerterzy będą go radośnie popierać.
Jakby ci wszyscy, co "zdezerterowali" zaczęli manifestować, to by mogło coś zmienić.

damian15snk

2022-10-13, 12:01
Kali111 napisał/a:

Gosciu co ma sprany beret przez tv mowi innym ze ze maja sprany beret przez tv

Skad w Tobie ta nienawisc do ukraincow?



Bo wj***li mi się w kolejkę po 4 dawke

Siriuz

2022-10-13, 12:05
htp napisał/a:

Jakby ci wszyscy, co "zdezerterowali" zaczęli manifestować, to by mogło coś zmienić.



Taa... u nas ludzie boją się postawić władzy a Ty oczekujesz ze w Rosji to zrobią?

badrass

2022-10-13, 12:32
Ja zawsze nienawidziłem upaincow.

neo001

2022-10-13, 12:53
Siriuz napisał/a:

Mózgu, Rusek ma dostać wpie**ol za to że zdezerterował? Taki prowojenny jesteś?



To ilu dezerterów mamy w Polsce? A no tak zostali zaatakowani, więc ci tylko opuścili swój kraj zamiast go bronić, a co tam socjale u sąsiada się należą XD

Gazownik

2022-10-13, 13:07
Nie powinno się wrzucać wszystkich do jednego wora