18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Katowice - dworzec PKP

qazar • 2014-03-15, 12:55
Wczoraj tj. pt 14.03.2014 jadąc na IEM do katowic na dworcu kolejowym dostrzegłem coś co ukuło mnie strasznie. Były to plakaty, które strasznie mnie rozśmieszyły a zarazem zniesmaczyły, oceńcie sami.





Reszta w komentarzu.

Nikczemny_Płód

2014-03-15, 12:57
Ależ to prawda, on mogą być ucziciwi, pracowici....

Ale nie chcą, po prostu k***a nie chcą i w 90% są złodziejami, pijakami oraz brudasami.

Ale fakt to sk***iały naród polski się uwziął i sobie wymyśla, że ci biedni uczciwi romowie to największa padlina na naszych ziemiach.

Ligerius89

2014-03-15, 12:58
Romka kobietą biznesu??!?! ... hłe hłe hłe hłe! chyba jako menedżerka swych żebrających dzieci :D

turlaj_dropsa_

2014-03-15, 13:22
Ja bym sie nie przygladał temu, pewnie one stoja dla odworcenia uwagi, a w tym czasie cygany opie**alaja kieszenie

eRsko87

2014-03-15, 13:39


hua hua hua hua hua...

NieWiemZeWiem

2014-03-15, 13:48
no tak, cyganki które użyły swoje dziecko do rabunku w starym browarze miennicy polskiej zostały zmuszone przez białych złych polaków.... przypominam-cyganki zagadały sprzedawcę a dziecko zaj***ło sztbke złota wartą 70 tys złotych! oczywiście w telewizji nie mówili jakiej sa narodowości bo i tak jakość kamer była ch*jowa

ch...........ox

2014-03-15, 14:09
Prawie się zrzygałem od tej lewackiej propagandy. Szkoda, że za to ch*jstwo musimy płacić my wszyscy. Od grafików, statystów po pana Mietka, który to rozwiesił. Taką propagandę to zamiast UE niech ten j***ny król cygański finansuje, tak samo jak gejoza bananowa - również niech sami ze swojego kieszonkowego bulą za tą akcję.
Za niedługo zobaczymy zdjęcie dwóch pedałów trzymających na rekach dzieci z tekstem: to że jesteśmy pedałami nie oznacza, że nie możemy być rodzicami.
:idzwch*j:

mataertest

2014-03-15, 14:21
Tak, wy się k***a śmiejcie z tego, a te sk***ysyny zrodzone z gówna żyją z naszych podatków...

BongMan

2014-03-15, 14:30
Najpierw to ich trzeba umyć. Pod niemieckim prysznicem.

Hrodgar

2014-03-15, 14:46
Jak cyganom się nie podoba w Polsce, to niech wypie**alają do swojego kraju... chwila, przecież ich nawet z własnego kraju wyj***no.