18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Katowice - dworzec PKP

qazar • 2014-03-15, 12:55
Wczoraj tj. pt 14.03.2014 jadąc na IEM do katowic na dworcu kolejowym dostrzegłem coś co ukuło mnie strasznie. Były to plakaty, które strasznie mnie rozśmieszyły a zarazem zniesmaczyły, oceńcie sami.





Reszta w komentarzu.

EdmundKemper

2014-03-15, 15:17
Ale czemu, k***a, czemu tylko faceci, którzy się ubierają jak p*zdeczki tłumaczą, że przez to dbają o siebie? Tzn., że mogę się nie myć przez dwa tygodnie, ale założę super modne ciuszki i mogę mówić, że dbam o siebie?

di...........os

2014-03-15, 15:46
Hrodgar napisał/a:

Jak cyganom się nie podoba w Polsce, to niech wypie**alają do swojego kraju... chwila, przecież ich nawet z własnego kraju wyj***no.



Oni NIE mają własnego kraju. Ty, tak w zasadzie, też nie masz - nikt by nie zauważył, może wyjąwszy twoich starych, gdybyś stracił obywatelstwo polskie. Skończcie wreszcie z tym mitem: "JESTEM POLAKIEM I W POSIADANIU MAM POLSKĘ!"

dram09

2014-03-15, 15:46
j***ć plagi XXI wieku!

di...........os

2014-03-15, 15:49
EdmundKemper napisał/a:

Ale czemu, k***a, czemu tylko faceci, którzy się ubierają jak p*zdeczki tłumaczą, że przez to dbają o siebie? Tzn., że mogę się nie myć przez dwa tygodnie, ale założę super modne ciuszki i mogę mówić, że dbam o siebie?



Mówicie - "lewaki są tępe". Co jednak powiedzieć o was? Plakaty te mają jasny i wyraźny wydźwięk: "nie nienawidźcie ludzi, wyłącznie opierając się przy tym na świadectwie zmysłu". Hasło iście katolickie... Czytaliście kiedyś św. Augustyna, który to chciał kochać duszę i Boga, abstrah*jąc przy tym od fenomenów postrzeganych zmysłowo?

ch...........ox

2014-03-15, 15:56
pedro00700 napisał/a:

Obrazek

No nie mogę.



Baba z pierwszego plakatu też się zaj***ła - tylko tam "E" podj***li fotoszopem, żeby nie wyszło że większość z nich to analfabeci.

Hrodgar

2014-03-15, 16:02
dionizodoros napisał/a:



Oni NIE mają własnego kraju. Ty, tak w zasadzie, też nie masz - nikt by nie zauważył, może wyjąwszy twoich starych, gdybyś stracił obywatelstwo polskie. Skończcie wreszcie z tym mitem: "JESTEM POLAKIEM I W POSIADANIU MAM POLSKĘ!"



Co ty pie**olisz za głupoty?

dionizodoros napisał/a:



Mówicie - "lewaki są tępe". Co jednak powiedzieć o was? Plakaty te mają jasny i wyraźny wydźwięk: "nie nienawidźcie ludzi, wyłącznie opierając się przy tym na świadectwie zmysłu". Hasło iście katolickie... Czytaliście kiedyś św. Augustyna, który to chciał kochać duszę i Boga, abstrah*jąc przy tym od fenomenów postrzeganych zmysłowo?



W sumie ta wypowiedź wszystko tłumaczy, debil albo troll.
ch*j Ci w dupę.

necroboss

2014-03-15, 16:02
@dionizodoros

Ale św. Augustynowi cyganie nie zaj***li portfela, bo w tamtych czasach nacje tego typu mordowało się tysiącami, tak dla twojej tylko informacji, jak Turcy chcieli wizy i emigrowali masowo do Europy, to nasi przodkowie wyrżnęli ich kilkadziesiąt tysięcy pod Wiedniem, dla zasady, jak Chingis-Chanowi się nudziło i ruszył na podbój wszechrzeczy, to Mongołowie dostali wpie**ol i też ich wybito dziesiątkami tysięcy, też dla zasady. Obecnie jednak oczywiście, mamy inne czasy, teraz dajemy takim ludziom socjalki za frajer, pomoce finansowe i spożywcze, a pozwalamy głodować i umierać pod mostem naszym, z własnej krwi wyhodowanym nierobom dumnie nazywającymi się polakami.

Coś tu k***a jest nie tenteges.

Poza tym, Cyganie mają własny kraj, nazywa się Somalia (idealne warunki dla nich! Anarchia!). Deportowałbym.

Plecionkarz

2014-03-15, 16:02
Jestem romem
zapie**alam po socjal promem

premium122

2014-03-15, 16:07
Tzw "romowie" maja swoj kraj.
Oficjalnie przyznaja sie do nich Indie od lat 90.
Proponuje podliczyc ile wydajemy na to scierwo z naszych podatkow i pieniadze te wyslac do Indii razem z cyganami.
Indie sie zgodza bo te pieniadze beda cos znaczyc u nich w kraju , my sie zarazy pozbedziemy i naqwet placmy im socjale jeszcze z 10 lat ale tam na miejscu a nie tutaj u nas.

mikEWrona

2014-03-15, 16:22
taa "kobieta biznesu" wyglada jak dz**ka, rzeczywiscie kobieta biznesu :amused:

Denaru

2014-03-15, 16:23
Tak wlasnie sie miesza bigos w europie, za pieniadze podatnika i zrozumcie ze na to co potrzeba nigdy nie bedzie w Tym zasranym socjalu jakim zyjemy. Cyganie jesli chca zyc jak cyganie to niech sobie zyja gdzies na wsiach prowadza wlasne FARMY i w ten sam sposob sa samo wystarczalni panstwo sie nie wpie**ala i nie ma biedy, cygani nie sa polakami nie odpowiada im nasz styl zycia co widza wszyscy tylko zamiast z tym walczyc za nasze pieniadze niech RZAD DA IM SPOKOJ to samo tyczy sie rodakow NIECH TEN OCHYDNY RZAD ZOSTAWI NAS LUDZI w spokoj bo jesli ich zalozenia mialy by miejsce w naszym swiecie glod w afryce i wyzysk w indiach nie mial by miejsca, kreuja ciemnote SPECJALNIE, Wpie**alaja sie do naszych rodzin mowia nam jak mamy zyc, narzucaja nam zycie typowego robola zapie**alajacego do roboty i placacego podatki podtrzymujac ten sztuczny system, przeciez politycy otwarcie mowia ze chca poszerzenia miejsc pracy PO CO JA SIE PYTAM!! jakos zycia nie zalezy od roboty i ograniczonego wynagrodzenia wole sam sie dogadywac i pracowac za tyle ile potrzebuje w swiecie gdzie zarowka swieci latami zarowno jak wytrzymale moga byc auta w porownaniu do tego co teraz tworza tylko po to by zwiekszyc przemial, Ludzie jak kraj moze byc zadluzony u prywatnej osoby??!!!! JAK CALY SWIAT MOZE byc zadluzony u garstki ludzi!!!!!! Rothchildowie sk***ysyny j***ne znajde i rozpie**ole!!

EdmundKemper

2014-03-15, 16:31
dionizodoros napisał/a:



Mówicie - "lewaki są tępe". Co jednak powiedzieć o was? Plakaty te mają jasny i wyraźny wydźwięk: "nie nienawidźcie ludzi, wyłącznie opierając się przy tym na świadectwie zmysłu". Hasło iście katolickie... Czytaliście kiedyś św. Augustyna, który to chciał kochać duszę i Boga, abstrah*jąc przy tym od fenomenów postrzeganych zmysłowo?



Po pierwsze to nie odniosłeś się ni w ząb do mojej wypowiedzi. A po drugie to nie oceniaj mnie "wyłącznie opierając się przy tym na świadectwie zmysłu" :D
Poza tym św. Augustyn to czasy bardzo nam odległe i nie ma sensu porównywać ich do naszych czasów.

Medivh31

2014-03-15, 16:40
Pieniędzy nie ma na to żeby doprowadzić do porządku rozkopane Katowice a ci sobie jaja robią. k***a i to jest kolejny najlepszy przykład na to jak wpływa UE na nasz kraj. Pozdrawiam radnych z Katowic, miasta które jest nową stolicą cyganów w Polsce.

ellsworth

2014-03-15, 17:22
necroboss napisał/a:

@dionizodoros
jak Chingis-Chanowi się nudziło i ruszył na podbój wszechrzeczy, to Mongołowie dostali wpie**ol i też ich wybito dziesiątkami tysięcy, też dla zasady.


No bardzo ciekawe! Jakimi jeszcze bzdurnymi rewelacjami nas uraczysz? Mongołowie jak walec przejechali po całej Azji i Europie Wschodniej zmiatając wszystko co było na ich drodze i dając wpie**ol każdemu kto się nawinął, w tym i Polsce.

badumbumpst

2014-03-15, 18:43
Fajnie fajnie, ale sio.