18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Katowice - dworzec PKP

qazar • 2014-03-15, 12:55
Wczoraj tj. pt 14.03.2014 jadąc na IEM do katowic na dworcu kolejowym dostrzegłem coś co ukuło mnie strasznie. Były to plakaty, które strasznie mnie rozśmieszyły a zarazem zniesmaczyły, oceńcie sami.





Reszta w komentarzu.

di...........os

2014-03-15, 21:33
necroboss napisał/a:

@dionizodoros

Ale św. Augustynowi cyganie nie zaj***li portfela, bo w tamtych czasach nacje tego typu mordowało się tysiącami, tak dla twojej tylko informacji, jak Turcy chcieli wizy i emigrowali masowo do Europy, to nasi przodkowie wyrżnęli ich kilkadziesiąt tysięcy pod Wiedniem, dla zasady, jak Chingis-Chanowi się nudziło i ruszył na podbój wszechrzeczy, to Mongołowie dostali wpie**ol i też ich wybito dziesiątkami tysięcy, też dla zasady. Obecnie jednak oczywiście, mamy inne czasy, teraz dajemy takim ludziom socjalki za frajer, pomoce finansowe i spożywcze, a pozwalamy głodować i umierać pod mostem naszym, z własnej krwi wyhodowanym nierobom dumnie nazywającymi się polakami.

Coś tu k***a jest nie tenteges.

Poza tym, Cyganie mają własny kraj, nazywa się Somalia (idealne warunki dla nich! Anarchia!). Deportowałbym.



Za czasów Augustyna nie było wielkich czystek rasowych w ogóle... Przynajmniej w świecie cywilizowanym, a to znaczy - rzymskim. Rzym bowiem to było pierwsze iście "lewackie" państwo :) . Nie jesteś najlepszy z historii, nie?



I dalej nie rozumiesz: Augustyn chciał się zrzec wszelakich korzyści, które nie prowadzą do Boga. I to on wskazywał drogę KK. Czy nazwiesz więc katolików lewakami? W końcu i św. Tomasz, od którego imienia nazwano oficjalną filozofię kościoła katolickiego, uznawał autorytet św. Augustyna.

EdmundKemper napisał/a:



Po pierwsze to nie odniosłeś się ni w ząb do mojej wypowiedzi. A po drugie to nie oceniaj mnie "wyłącznie opierając się przy tym na świadectwie zmysłu" :D
Poza tym św. Augustyn to czasy bardzo nam odległe i nie ma sensu porównywać ich do naszych czasów.




Ty jesteś po prostu głupi. Wytłumaczę ci krok po kroku, tak byś zrozumiał: napisałeś - "Ale czemu, k***a, czemu tylko faceci, którzy się ubierają jak p*zdeczki tłumaczą, że przez to dbają o siebie?". Ta akcja nie dotyczy jednak jakiegoś "tłumaczenia się", a oceny jedynie ze względu na ogląd zmysłowy - i tę starają się piętnować te plakaty.

Hrodgar napisał/a:



Co ty pie**olisz za głupoty?



A to pie**ole: to państwo ma ciebie, nie ty je. Uczestnicząc w społeczeństwie zgadzasz się zarazem poświęcać część swojej wolności na poczet konsensusu, którym to jest umowa społeczna, zwana PAŃSTWEM.


Dość zabawne jest z drugiej strony, że właściwie nie możesz nie partycypować w tym projekcie - jeśli się nie podporządkujesz, poświęcisz więcej wolności, niż jak gdybyś się podporządkował; no, chyba że znajdziesz niezaludniony prezydentami i burmistrzami kawałek ziemi...

PA...........SM

2014-03-15, 21:35
Powiem krótko: "Precz z brudasami i pedalstwem"

słit_dżizas

2014-03-15, 22:11


Heh, w przyszłym tygodniu będę miał okazję naocznie zobaczyć (no dobra pleonazm) te "dzieła" o ile jeszcze będą tam stały. W sumie to nie pierwsza taka zj***na akcja - przypominam sobie te hipstersko ciotowate mordy reklamujące otwarcie galerii przy dworcu...

ko...........ie

2014-03-15, 23:26
Przepraszam w imieniu wszystkich katowiczan.

hogg

2014-03-15, 23:26
Ja znalazłem inny plakat :)


EdmundKemper

2014-03-15, 23:26
dionizodoros napisał/a:

Ty jesteś po prostu głupi. Wytłumaczę ci krok po kroku, tak byś zrozumiał: napisałeś - "Ale czemu, k***a, czemu tylko faceci, którzy się ubierają jak p*zdeczki tłumaczą, że przez to dbają o siebie?". Ta akcja nie dotyczy jednak jakiegoś "tłumaczenia się", a oceny jedynie ze względu na ogląd zmysłowy - i tę starają się piętnować te plakaty.



A ja nie odniosłem się konkretnie do tego plakatu tylko do przykładów z życia. Proste?

dOpieca

2014-03-16, 00:32
oczywiście że może być uczciwy, jak strzeli sobie w łeb.

bollocks

2014-03-16, 10:32
Ona jest Romka, a ja jestem Romkiem!

wsza104

2014-03-16, 18:41
nikt nie zauważył ,że w tych zdaniach nie ma znaku zapytania? po samym braku "?????????" można stwierdzić ,że to cyganie !!!!!!!!!!!!!!!!!!

p4nk1

2014-03-17, 00:13
Że tak dodam coś od siebie. Moja babcia mieszka w bloku, w którym niestety mieszka dużo tego łajna. Zdziwienie było moje, kiedy mi opowiadała, jak poszła opłacać czynsz za mieszkanie na pocztę. Mówiła, że przed nią stało to czarne grube dziwne stworzenie o bliżej nieokreślonym pochodzeniu i również opłacało czynsz (2 piętra wyżej identyczny metraż etc.). Cyganka podała do okienka rachuneczek, a w kasie zabrzmiało 7,50 zł proszę... To nie pomyłka. Gruba durna cyganka, ledwo po polsku mówiąca płaci czynsz wysokości pięciu złotych (2,50 opłata pocztowa).

Nierobskie szumowiny.